سیاه, سرمایه گذاران تماس در VCs برای رفع استخدام و بودجه

مشاوره و شبکه مشاوره کافی نیست برای حل این صنعت دلتنگ تنوع اعداد می گویند رهبران کسب و کار: شرکت نیاز به “را استخدام. ارسال سیم.”

زمانی که Monique دارد شروع به سیاه بنیانگذاران در سال 2011 او می خواست برای کمک به سیاه کارآفرینان مثل خودش پیدا آموزشی جامعه و تامین مالی در صنعت فناوری که عمدتا سفید. مشاوره شغلی و فرصت های شبکه فراوان شد به عنوان سیاه و سفید بنیانگذاران رشد شامل کنفرانس hackathons و بسیاری از گاهی معرفی. پول با این حال یکی دیگر از داستان بود. برای سال دارد تماشا به عنوان سیاه و سفید به رهبری راه اندازی تلاش برای دریافت کمک های مالی بسیار به ترس او را. “اگر ما دست سرمایه همه از آن حمایت شد برای هیچ چیز” او می گوید.

دارد در نهایت به سمت چپ کارآفرینی برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار که در آن او فکر او می تواند بیشتر از یک اثر است. (در حال حاضر او شروع یک صندوق جدید به نام کیک سرمایه گذاری.) اما پس از گذراندن بیش از یک دهه در سیلیکون ولی او می گوید: کمی تغییر کرده است. “ما هنوز فضاي اتصال به بنیانگذاران و نوشتن چک به شرکت های led سیاه و کارآفرینان است.”

چند چیز بوده است مختل کمتر در دره سیلیکون از آن جمعیتی که برای چندین دهه در حال حاضر شده است به شدت سفید و نر به خصوص در بالا. بین سال های 2013 و 2017 بیش از 77 درصد از سرمایه گذاری حمایت بنیانگذاران سفید شدند به گزارش از رای من گذار. فقط 1 درصد بودند ، شماره حتی بدتر برای زنان سیاه پوست که نشان دهنده کمتر از 0.2 درصد از این شرکت ها. برخی پیشنهاد کرده اند که این اختلاف ناشی از که برگزاری رشته کیف پول: در یک سال 2018 نظرسنجی از بیش از 200 VC شرکت ملی انجمن سرمایه گذاری فقط 4 درصد از کارکنان بودند ،

منتقدان به نام دره سیلیکون تنوع مسائل برای سال, اما به طور ناگهانی بیشتر مردم در حال گرفتن توجه داشته باشید. همانطور که هزاران آمریکایی در اعتراض به نژادپرستی و خشونت به دست پلیس در میان یک بیماری همه گیر است که به طور نامتناسبی کشتار مردم سیاه, ملی, توجه, حال گسترش است به تمرکز بر روی نهادی تعصب در دیگر عرصه های زندگی آمریکایی از جمله محل کار. برخی از شرکت های سرمایه گذاری را صادر کرد بیانیه های عمومی در محکومیت نژادپرستی در حالی که دیگران تبدیل نگاه خود را به سمت داخل ارتکاب به انجام بهتر زمانی که آن را می آید به خود را سرمایه گذاری. هفته گذشته به تنهایی Andreesen Horowitz, یکی از بزرگ ترین شرکت های تزئین شده در شن و ماسه تپه جاده اعلام کرد استعداد های جدید x فرصت صندوق برای حمایت از “محروم” بنیانگذاران در حالی که SoftBank اعلام کرد که 100 میلیون دلار فرصت رشد صندوق متمرکز بنیانگذاران رنگ.

این موج جدید از طرح های کشیده شده برخی از واجد شرایط ستایش از برجسته سیاه VCs در حالی که نشان می دهد این صنعت هنوز راه طولانی برای رفتن. “این کافی نیست. آن بوده است هرگز به اندازه کافی. و شاید هرگز به اندازه کافی خواهد بود” پشت صحنه پایتخت Arlan همیلتون گفت: در پادکست خود را ، “اما این چیزی است که بهتر از هیچ چیز است.” همیلتون قبلا اشاره شد که پرنده, راه اندازی برقی روروک مخصوص بچه ها, اجاره “رو بیشتر بودجه در آخرین دور از همه سیاه و سفید است که سرمایه گذاری بودجه در سال 2019.”

وجود دارد چیزی است که شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم تنوع طرح در دره سیلیکون? ایمیل نویسنده در [email protected]

سرمایه گذاران و شرکت های وعده داده اند برای بهبود تنوع برای سال ها در این نقطه بدون تغییر. زمانی که تنوع خطاب است, آن است که اغلب در خطوط جنسیت: تعدادی از شرکت های سرمایه گذاری با دو یا بیشتر از دو زن شرکای دو برابر سال گذشته قابل توجه برای به دست آوردن یک صنعت است که مدت طولانی است که به عنوان یک پسر ، در نژادی, تنوع هر چند سوزن نشده نقل مکان کرد بسیار زیاد است. در یک رویداد مجازی در هفته گذشته برگزار شده توسط سرمایه گذار شبکه BLCK VC بحث متمرکز بر نحوه حرکت گذشته چه الیوت رابینسون یک شریک در بسمر مبادرت همکاران به نام “تنوع تئاتر است.” بیش از حد اغلب او گفت: تنوع طرح خدمت شرکت تصویر عمومی در واقع بدون کمک سیاه بنیانگذاران و تنها پس از چیزی غم انگیز اتفاق افتاده است به جامعه. “سیاه کارآفرینان لازم نیست جداگانه آب چشمه” دارد گفت: در این مراسم که livestreamed به حدود 4,000 بینندگان. “شما باید به رفع مسائل سیستمیک در صندوق خود را که حفظ سیاه بنیانگذاران کردن و نگه داشتن شما را از ارائه بهتر می گرداند.”

بسیاری از این موانع را تا نژادی و نابرابری وجود دارد که در ایالات متحده به طور گسترده تر. دسترسی به سرمایه است. ارزش خالص سفید خانواده های آمریکایی است که ده بار که از خانواده ها با توجه به تحقیقات اخیر از موسسه بروکینگز یک میانه رو اتاق فکر در واشنگتن, DC. این ناشی از تاریخی تبعیض و فراتر از کسب و کار در دره سیلیکون. در راه اندازی به این معنی که یک سیاه موسس است که کمتر احتمال دارد به یک عضو خانواده است که می توانید با قرار دادن ده ها هزار دلار به این ایده برای راه اندازی. “شکاف بودجه شروع می شود در روز صفر به دلیل فقدان دوستان و خانواده سرمایه می گوید:” دارد. “همچنین این اتفاق می افتد با دسترسی به شبکه و دسترسی به سرمایه گذاران فرشته.”

افزایش بودجه است که هنوز هم در مورد که شما می دانید تا آنجا که آنچه شما می دانید. دارد می گوید برنامه هایی مانند شتاب دهنده ها و مراکز رشد می تواند کمک به پل این شکاف با ارائه دانه سرمایه گذاری و همچنین معرفی به کلید دره سیلیکون شبکه. Andreesen هوروویتس جدید صندوق طول می کشد این رویه ارائه بذر بودجه به بنیانگذاران “که آیا دسترسی به آهنگ سریع در زندگی اما دارای پتانسیل بسیار زیادی است.” استعداد x فرصت صندوق یا TxO آغاز شده با $2.2 میلیون دلار در کمک های مالی از همکاران که در ابتدا جلب انتقادات: Andreesen هوروویتس بیش از 12 میلیارد دلار تحت مدیریت و فقط در ماه گذشته سرمایه گذاری 10 میلیون دلار در محل باشگاه وانجمن یک برنامه رسانه های اجتماعی است که در عین حال از بتا خصوصی. اما این شرکت بعد توضیح داد که کمک های مالی باید پس از رشد و TxO عمل به عنوان یک اهدا کننده-توصیه صندوق—یک نوع از کمک های خیریه حساب—با بازده قصد بازگشت به آینده سرمایه گذاری است. (Andreesen Horowitz, کاهش یافته است را به هر گونه سرمایه گذاران در دسترس برای مصاحبه برای این داستان.)

برنامه های مانند TxO صندوق می تواند به بنیانگذاران یک راه به سمت سرمایه گذاری های آینده, اما آن را همان به عنوان یک سرمایه گذاری از Andreesen هوروویتس. ارائه مشاوره, نمی, همان نوشتن یک بررسی. Tiffani Ashley Bell, بنیانگذار, راه اندازی, انسان, ابزار, بسیج در هفته گذشته برای سرمایه گذاران به “را استخدام و قرار دادن سیم” به جای wringing دست خود را در مورد چگونه به منظور بهبود تنوع. “این مشکلی است که به brainstormed. آن است که سخت نیست,” او می گوید. “استخدام بیشتر مردم سیاه, سرمایه گذاری در بین مردم و جلوگیری از بهانه ای برای چرا شما نمی توانید.”

Frederik Groce یک اصل در طوفان سرمایه گذاری و مؤسسین BLCK VC می گوید که سرمایه باقی مانده است تا حد زیادی سفید و آسیایی به دلیل سرمایه گذاران نیست همیشه همسان خود تنوع platitudes با تنوع دلار است. “اگر شما واقعا می خواهید را تغییر دهید شما باید به سرمایه گذاری در آن می گوید:” Groce. “ساختمان شرکت هنوز هم سرمایه بر فعالیت های. اگر شما به من همه بهترین مشاوره, اما اگر من هنوز تحت ذوات من هنوز رفتن را از دست بدهد.”

به جای به سادگی مشاوره بنیانگذاران از پایین تا سرمایه گذاران نیز نیاز به تغییر رفتار خود را از بالا به پایین. در BLCK VC رویداد دارد اشاره کرد که بسیاری از شرکت های VC هنوز هم لازم نیست که یک سیاه متعلق به شرکت در نمونه کارها خود را—چیزی که او به نام “یک شکست است که نمی توان اهدا دور است.” تنوع اوراق بهادار ممکن است نیاز به همکاران به طور فعال در شبکه فراتر از دایره خود را از مردم و یا برای تنوع بخشیدن به شرکت های خود را. 2018 NVCA بررسی نشان داد که 93 درصد از شرکت های مورد بررسی را ندارد تنها, سیاه, شریک سرمایه گذار. “هنگامی که شما شروع به باز شدن به شرکای سیاه شرکای شما شروع به دیدن یک نوار مجرب کارآفرینان که دریافت کمک های مالی و یک شات می گوید:” دارد.

دلم جانسون یک شریک در معیار است تا برای پایان دادن به اصطلاح “گرم معرفی” در سرمایه گذاری به عنوان privileging بنیانگذاران که در حال حاضر در یک سرمایه گذار دایره اجتماعی. دیگر شرکت های VC مانند Collab پایتخت ساخته شده اند بودجه خود را’ پایان نامه به طور خاص در اطراف سرمایه گذاری در کارآفرینان. اما تعداد کمی از شرکت های عمومی ساخته شده اهداف مورد تنوع در سرمایه گذاری خود ساخت آن را سخت برای پیگیری چقدر پیشرفت ساخته شده است.

عمومی اهداف و اطلاعات عمومی—می تواند کمک به نگه داشتن سرمایه گذاری شرکت های پاسخگو در تنوع خود اهداف. “ما می خواهیم جامعه به اندازه گیری این تنوع عناصر زیرا آنها نیست و ما شده است درخواست از مردم برای به اشتراک گذاری آنها را علنا می گوید:” Groce. شرکت های فن آوری که شروع به انتشار خود تنوع معیارهای پنج سال پیش دیده نمی شود بسیار بهبود. اما حداقل داده ها ارائه می دهد یک تصویر واضح تر از این مشکل است.

و داده های همراه با توجه مستمر به این مسائل آشکار خواهد شد که آیا های اخیر شرکت متعهد به انجام بهتر هستند فقط مطلب “تنوع تئاتر” و یا اگر VC صنعت است که در واقع نشان دهندۀ یک عصر جدید. “در این جامعه ما تمایل به مانند ماهی قرمز را در یک کاسه ماهی با یک حافظه از حدود سه ثانیه می گوید:” Groce. “اما شاید چیزی واقعا در حال تغییر است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • که کشف اولین واکسن?
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>