لخته شدن خون یک علت مهم مرگ و مير در بيماران مبتلا به COVID-19

یک مطالعه led توسط پزشک دانشمندان در RCSI دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت نشان داده است که ایرلندی بیماران بستری در بیمارستان شديد COVID-19 عفونت در حال تجربه غیر طبیعی لخته شدن خون که منجر به مرگ در برخی بیماران.

مطالعه انجام شده توسط ایرلندی مرکز عروق, زیست شناسی, RCSI و سنت جیمز بیمارستان دوبلین منتشر شده است در نسخه فعلی از مجله انگلیسی هماتولوژی.

نویسندگان دریافتند که غیر طبیعی لخته شدن خون رخ می دهد در ایرلندی بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت باعث میکرو-لخته در ریه ها. آنها همچنین دریافتند که ایرلندی بیماران با سطوح بالاتر از لخته شدن خون فعالیت داشتند به طور قابل توجهی بدتر از پيش شد و به احتمال زیاد نیاز به بستری.

“ما رمان یافته ها نشان می دهد که COVID-19 همراه با یک نوع منحصر به فرد از لخته شدن خون اختلال است که در درجه اول متمرکز درون ریه ها و, که بدون شک منجر به سطوح بالایی از مرگ و میر دیده می شود در بیماران مبتلا به COVID-19” گفت: پروفسور جیمز o’donnell, مدیر ایرلندی مرکز عروق, زیست شناسی, RCSI و مشاور Haematologist در ملی انعقاد مرکز در سنت جیمز بیمارستان دوبلین.

“در علاوه بر این به ذات الریه موثر بر کوچک کیسه هوا در ریه های ما نیز پیدا کردن صدها نفر از لخته شدن خون در سراسر ریه ها. این سناریو این است که دیده نمی شود با انواع دیگر عفونت ریه و توضیح می دهد که چرا سطح اکسیژن خون به طور چشمگیری سقوط شدید COVID-19 عفونت است.

“درک این که چگونه این میکرو لخته در حال تشکیل در داخل ریه حیاتی است به طوری که ما می تواند به توسعه درمان های موثر تر برای بیماران ما به خصوص کسانی که در گروه های در معرض خطر.

“مطالعات بیشتر مورد نیاز خواهد بود برای بررسی اینکه آیا مختلف خون تنک درمان ممکن است نقش مهمی در انتخاب بيماران پرخطر به منظور کاهش خطر لخته تشکیل” استاد o’donnell گفت.

در حال ظهور شواهد نیز نشان می دهد که غیر طبیعی خون-لخته شدن مشکل در COVID-19 نتایج به طور قابل توجهی افزایش خطر ابتلا به حملات قلبی و سکته مغزی است.

استاد o’donnell رهبری متقابل انضباطی مطالعه مشترک اول نویسنده دکتر هلن فوگارتی و دکتر لیام تاونسند همراه با مشاوران از چند تخصص در سنت جیمز بیمارستان و محققان در RCSI دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت و کالج ترینیتی دوبلین.

تحقیقات بیشتر در این یافته ها ادامه خواهد داد در زیر ایرلندی COVID-19 Vasculopathy مطالعه (iCVS) است که به طور مشترک با بودجه تحقیقات بهداشتی هیئت مدیره و ایرلندی شورای پژوهشی به عنوان بخشی از دولت ایرلند را COVID-19 پاسخ سریع بودجه تحقیق و پژوهش.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط RCSI دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>