جریان خون بهبود سریع تر از مغز در میکرو سکته مغزی

افزایش جریان خون به مغز پس از یک میکروسکوپی سکته مغزی به این معنا نیست که بخشی از مغز به بهبود است. حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

یک مطالعه در پیشرفت علم توسط دانشگاه رایس neuroengineer Lan لوان و همکاران او با استفاده از پیشرفته عصبی نظارت بر فن آوری برای کشف قابل توجهی قطع ارتباط بین چه مدت طول می کشد تا جریان خون و عملکرد مغز را بهبود می یابند در منطقه یک microinfarct یک سکته مغزی کوچک در بافت کمتر از 1 میلیمتر در اندازه.

این مطالعه به رهبری Luan یک هسته عضو هیات علمی برنج را Neuroengineering ابتکار عمل را نشان می دهد “تلفظ neurovascular تفکیک رخ می دهد که بلافاصله پس از ریز مقیاس سکته مغزی می شود شدید ترین چند روز پس از آن طول می کشد به مزمن دوره و متفاوت با سطح ايسکمی” محققان نوشت.

مطالعه در مدل جوندگان نشان داد بازسازی جریان خون در مغز رخ می دهد اول به دنبال ترمیم نورونی فعالیت الکتریکی. مشاهده کردند که عصبی بازیابی می تواند هفته ها حتی به سکته مغزی کوچک و احتمالا دیگر برای بزرگتر سکته مغزی است.

مطالعه مورد نیاز ایمپلنت و ابزار دقیق طراحی شده برای نظارت بر هر دو جریان خون و فعالیت مغز را به طور همزمان در قبل ، حین و پس از شروع سکته مغزی است.

“این آغاز شده و با دستگاه” گفت: Luan استادیار مهندسی برق و کامپیوتر در برنج قهوه ای دانشکده فنی و مهندسی توسعه یافته که انعطاف پذیر عصبی الکترود با همکاری نویسنده چونگ شیه در حالی که هر دو در دانشگاه تگزاس در آستین. “من بود که انتقال از آموزش دیده به عنوان یک ماده فیزیکدان به neuroengineering.

“به محض این که ما تا به حال الکترود من می خواستم به استفاده از آنها را به درک عملکرد مغز و اختلالات در یک دامنه است که دشوار بود به پروب با تکنولوژی های قبلی,” او گفت:. “الکترود بسیار انعطاف پذیر و مناسب به همراه با تصویربرداری نوری دقیقا در همان مناطق مغز.”

الکترود بودند همراه با نوری خطوط قادر به اندازه گیری جریان خون توسط ضبط لیزر لکه الگوهای. ترکیب اطلاعات جمع آوری شده برای زمانی که هشت هفته به محققان مقایسه دقیق بین جریان خون و فعالیت الکتریکی.

“سکته مغزی ما تمرکز بر روی آنقدر کوچک است که زمانی که آنها اتفاق می افتد, آن را بسیار سخت برای تشخیص آنها از رفتاری اقدامات” Luan گفت. “ما نمی خواهد به راحتی ببینید اختلال در نقل و انتقال حیوانات به معنی حیوان می تواند از راه دور فقط خوب از وضع چشم انداز.

“مفاهیم در انسان شبیه” او گفت:. “این microinfarcts می تواند رخ دهد خود به خود به خصوص در سن جمعیت. چون آنها آنقدر کوچک, آن را مانند شما با داشتن یک سکته مغزی. شما متوجه خواهد شد که آن را در همه. اما از آن شده است طولانی فرض شده است که آن را مرتبط با دمانس عروقی.”

Luan گفت عصبی تاثیر فردی microinfarcts است که تا حد زیادی ناشناخته است. “این چیزی است که انگیزه ما را برای راه اندازی یک سری از آزمایشات به واقعا به طور مستقیم اندازه گیری اثرات آن بسیار کوچک در مقیاس صدمات,” او گفت:.

در حالی که مطالعه خواهد بود برای تکرار در انسان مفاهیم می تواند به بهبود تشخیص از بیمارانی که دچار microinfarcts.

“هستند بسیاری از شباهت ها در neurovascular جفت در مدل جوندگان و انسان,” او گفت:. “آنچه ما مشاهده در جوندگان به احتمال زیاد مشابه امضا در انسان, و من امیدوارم که می تواند استفاده برای پزشکان.”

Luan گفت او ادامه تحقیقات در, برنج های پشتیبانی شده توسط پنج سال R01 کمک مالی از موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی.

“ما علاقه مند به دانستن نه فقط چگونه یک microinfarct خواهد تغییر فعالیت عصبی را, اما همچنین در مجموع آیا این اثر از چند microinfarcts رخ می دهد که در زمان های مختلف خواهد بود قوی تر و یا ضعیف تر از مجموع افراد” او گفت:.

فی او تحقیقاتی متخصص در Luan برنج آزمایشگاه است منجر نویسنده این مقاله است. نویسندگان هستند برنج دانش آموزان فارغ التحصیل Hanlin زو و زو لی و محقق فوق دکترا Zhengtuo ژائو و کالین Sullender و دانشگاه تگزاس در آستین دانشجوی کارشناسی ارشد مایکل ویلیامسون ترزا جونز استاد رفتاری, علوم اعصاب و اندرو دان استاد تشخیصی پزشکی و مهندسی پزشکی. شیه است استادیار مهندسی و مهندسی برق و کامپیوتر در برنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im