رقیق کننده های خون ممکن است به بهبود بقا در میان بستری COVID-19 بيمار

درمان در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار با ضد انعقادها — رقیق کننده های خون که کم کردن سرعت لخته شدن — ممکن است به بهبود شانس خود را از بقا محققان از کوه سینا COVID انفورماتیک مرکز گزارش. مطالعه منتشر شده در مارس 6 شماره از مجله کالج آمریکایی قلب و عروقمی تواند ارائه بینش جدید در مورد چگونه به درمان و مدیریت coronavirus بیماران هنگامی که آنها در حال بستری در بیمارستان است.

این مطالعه نشان داد که در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار تحت درمان با ضد انعقادها حال بهبود نتایج هر دو در داخل و خارج از واحد مراقبت های ویژه تنظیم. این تحقیق همچنین نشان داد که تفاوت در وقایع خونریزی در میان بیماران تحت درمان با و بدون ضد انعقاد معنی دار نبود. کوه سینا محققان می گویند کار خود به تشریح مهم درمانی مسیر برای COVID-19 بيمار.

“این تحقیقات نشان می دهد ضد انعقادی به صورت خوراکی مصرف جلدی یا داخل وریدی ممکن است نقش مهمی در مراقبت از COVID-19 بيمار و این ممکن است به جلوگیری از ممکن است مرگبار رویدادهای مرتبط با کروناویروس از جمله حمله قلبی و سکته مغزی و آمبولی ریوی” می گوید: ارشد نویسنده مسئول والنتین Fuster, MD, دکترا, مدیر کوه سینا قلب (ملت شماره شش رتبه بيمارستان قلب و عروق/جراحی قلب) و پزشک-در-رئیس بیمارستان کوه سینا. “استفاده از ضد انعقادها باید در نظر گرفته شود که بیماران بستری در بخش های استروژن و باید آزمایش مثبت برای COVID-19 احتمالا بهبود نتایج. اما در هر صورت باید ارزیابی فردی اساس به حساب بالقوه خونریزی خطر است.”

انتشار این مطالعه به شرح زیر اخیر تحقیقات از دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای است که نشان می دهد تعداد زیادی از بیماران بستری با COVID-19 توسعه سطح بالایی از تهدید کننده زندگی لخته شدن خون که منجر به بالقوه مرگبار حوادث ترومبوآمبولی.

یک تیم از محققان به بررسی سوابق 2,773 تایید COVID-19-مثبت بیماران بستری شده در پنج بیمارستان در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک (کوه سینا در بیمارستان Mount Sinai در غرب کوه سینا Morningside کوه سینا ملکه و کوه سینا بروکلین) بین 14 مارس و آوریل 11 سال 2020 است. آنها به طور خاص نگاه بقاء بیماران قرار داده شده در رقیق کننده های خون در مقابل کسانی قرار می گیرد در رقیق کننده های خون. محققان در زمان برخی از عوامل خطر به حساب قبل از بررسی اثر ضد انعقاد از جمله سن و قومیت از قبل موجود شرایط و کسانی که در حال حاضر در رقیق کننده های خون.

از COVID-19 بيمار و تحلیل 786 (28 درصد) دریافت کامل-درمان با دوز ضد انعقادها — دوز بالاتر از آنچه به طور معمول داده شده برای لخته خون پیشگیری و یکی است که معمولا با توجه به کسانی که در حال حاضر لخته و یا مشکوک به بیماری مبتلا میشوند. درمان با ضد انعقادها همراه بود با بهبود بیمارستان بقا در میان COVID-19 بيمار هر دو در داخل و خارج از واحد مراقبت های ویژه تنظیم. بیمارانی که برای زنده ماندن نه کسانی که بر ضد انعقادها درگذشت پس از هزینه های به طور متوسط از 21 روز در این بیمارستان نسبت به عدم انعقاد بیماران که پس از به طور متوسط 14 روز در بیمارستان است. اثر ضد انعقادی تا به حال یک اثر تلفظ در بيماران تحت ونتيلاسيون مکانيکی — 62.7 درصد از بیماران انتوبه بودند که تحت درمان با ضد انعقادها درگذشت نسبت به 29.1 درصد برای بیماران انتوبه تحت درمان با ضد انعقادها. از بیماران انتوبه که زنده ماندن نیست, کسانی که با هیچ ضد انعقادها درگذشت پس از 9 روز در حالی که کسانی که بر ضد انعقادها درگذشت و پس از 21 روز.

همه بیماران در این مطالعه به حال کار خون انجام می شود زمانی که آنها وارد بیمارستان که شامل اندازه گیری های مختلف التهابی. تجزیه و تحلیل سوابق خود را نشان داد بيمارانی که ضد انعقادها عالی بود التهابی در مقایسه با بیماران درمان با ضد انعقادها. این ممکن است نشان می دهد بیماران مبتلا شدید بیماری ممکن است از ضد انعقادها در اوایل.

مشاهدهای مطالعه همچنین به بررسی ارتباط سیستمیک درمان ضد انعقاد با خونریزی حوادث. عمده خونریزی تعريف شد 1) هموگلوبین <7 g/dL و هر سلول های قرمز خون انتقال خون; 2) حداقل 2 واحد از سلول های قرمز خون انتقال خون در عرض 48 ساعت; یا 3) تشخیص کد به صورت عمده از جمله خونریزی داخل جمجمه خونریزی; هماتمز; ملنا; زخم معده با خونریزی; روده بزرگ رکتوم یا مقعد خونریزی; هماچوری; چشمی خونریزی و حاد خونریزی معده است. در میان کسانی که دریافت نمی کنند ضد انعقادها, 38 (1.9 درصد) مبتلا به خونریزی حوادث در مقایسه با 24 (3 درصد) در میان کسانی که موفق به دریافت ضد انعقادها p=0.2).

“ما امیدوار هستیم که این گزارش از انجمن درمان با ضد انعقاد بهبود بقا تایید خواهد شد در آینده تحقیقات. این دقیق دانشمندان در کوه سینا در ادامه به تجزیه و تحلیل داده های ما در COVID-19 بيمار را به منظور کمک به تلاشهای جهانی برای پیدا کردن درمان موثر می گوید:” دیوید رایش MD رئیس جمهور و رئیس اجرایی از بیمارستان کوه سینا.

“به عنوان یک متخصص قلب و عروق است که در خدمات مراقبت از COVID-19 نفر در سه هفته گذشته مشاهده کرده اند میزان افزایش لخته خون موارد در میان بیماران بستری پس از آن بسیار مهم است به نگاهی که آیا ضد انعقادها ارائه مزایای آنها می گوید:” با همکاری محقق آنو لالا, MD, دستیار پروفسور پزشکی (قلب و عروق) در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای. “این مهم است که توجه داشته باشید که تجزیه و تحلیل بیشتر و آینده نگر مطالعات لازم به منظور تعیین اثربخشی را برای استفاده گسترده از ضد انعقادها در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار.”

“این مطالعه این است که باز کردن درب برای یک مطالعه گسترده که انجام خواهد شد و 5000 COVID-19-مثبت بیماران که در آن ما را ارزیابی اثربخشی سه نوع antithrombotic درمانی — دهان antithrombotic زیر جلدی هپارین و داخل وریدی هپارین — و پس از آن شاید تعامل با داده های ما به صورت آینده نگر بالینی می گوید:” نویسنده ارشد Girish Nadkarni, MD, مدیر شرکت کوه سینا COVID انفورماتیک مرکز. “ما هیجان زده در مورد این نتایج اولیه است که ممکن است تاثیر مثبت در COVID-19 بيمار و به طور بالقوه به آنها شانس بیشتری برای بقا اگر چه مطالعات بیشتری مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im