بلومبرگ است هرزه و MIT است محکم اما اول: یک کارتون در مورد آجر و ملات الگوریتم. در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

تاثیر گذار در انتخابات است که در اینجا

اگر شما امضا در Instagram در 24 ساعت گذشته, شما احتمالا دیده می شود یک تصویر به دنبال آگهی های نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ در تلاش به “سرد است.” که به دلیل مبارزات انتخاباتی خود قرار داده و همزمان تبلیغات با ده ها تن از مشخصات بالا Instagram اثرگذارندهها به دست آوردن کشش در رسانه های اجتماعی. و در حالی که بلومبرگ ممکن است برای اولین بار به استقرار این تبلیغات ویژه تاکتیک او برای اولین بار نامزد به استفاده از تاثیرگذاران سعی کنید برای به دست آوردن کشش در اینترنت—و آن را یک استراتژی ما به احتمال زیاد برای دیدن یک کل خیلی بیشتر از انتخابات به عنوان گرما ،

رای گیری برنامه نقص می تواند به هکرها اجازه دستکاری نتایج

غرب ویرجینیا و اورگان به تازگی مستقر رای گیری برنامه به نام Voatz به رای گیری غایب راحت تر است. اما با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه MIT اشکالات در نرم افزار اجازه می دهد می تواند یک مهاجم به فاش کسی رای بلوک آرا از را مشاهده کنید و یا حتی آنها را دستکاری کنند. محققان MIT “نشان می دهد که هر گونه نزدیکی-برنامه های آینده برای استفاده از این برنامه برای پر مخاطره انتخابات کنار گذاشته شود.” Voatz هنوز نشده منتشر شده هر یک از آن خود ممیزی اما در بیانیه ای گفت که MIT پژوهش بر اساس یک نسخه قدیمی از Voatz برنامه اندروید, هر چند از آن است که نسخه فعلی موجود در Google Play.

سریع واقعیت: 646,152

که چگونه بسیاری از برنامه های منحصر به فرد شما می توانید تماشا در تلویزیون در سال 2019. نه جدی کسی محسوب می شود. تنها 9 درصد از این تعداد است منحصر به فرد برای خدمات مانند Netflix و Hulu و آمازون و 16 درصد در دسترس بود در تلویزیون استاندارد.

سیمی توصیه می کند: بهترین بازی های Xbox One

این که آیا شما عاشق نبرد رویال ضرب وشتم و یا فقط یک co-op کلاسیک ما قرار داده است با هم یک لیست از بهترین بازی ها شما می توانید برای ایکس باکس یکی از در حال حاضر.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا به همین دلیل شما احتمالا نباید خرید موتورولا جدید Razr phone.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im