دوربین های بدن را متوقف نشده و پلیس فرانسه. اینجا چرا

در میان تظاهرات بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس قانونگذاران یک بار دیگر تبدیل به دستگاه به عنوان یک ابزار برای اصلاحات.

پس از مایکل براون کشته شد, یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری اشتعال ملی Black Lives Matter جنبش هر کس از آن پس رئیس جمهور باراک اوباما به اعضای قهوه ای, خانواده, در آغوش یک راه حل نسبتا جدید برای اصلاحات: تجهیز افسران با دوربین بدن. اگر پلیس می دانستند و خود را از هر عمل شد و در حال ضبط این استدلال رفت و آنها را بیشتر به احتمال زیاد در بهترین رفتار خود. اگر دوربین را در دست کم گرفتن هر گونه سوء ساخت اجرای قانون شفاف و پاسخگو.

شش سال بعد بدن دوربین در حال حاضر مورد استفاده تقریبا هر عمده اداره پلیس در ایالات متحده, اما آنها موفق به جلوگیری از بیشتر خشونت پلیس. تکنولوژی نمی جلوگیری از کشتار جورج فلوید در حالی که او در بازداشت پلیس در ماه گذشته. دوربین بدن “بودند و فعال” مینیاپولیس اداره پلیس گفت: روز بعد در حالی که ادعا فلوید مقاومت کرده بود بازداشت. اما این ویدئوها فیلم برداری توسط تماشاگران و دوربین های امنیتی و نه بدن در بادامک فیلم که نشان داد چه اجرای قانون شکست خورده به ذکر است: فلوید پس از درگذشت یکی از افسران درک چوین دوخته و او را به زمین با زانو بر روی گردن خود را برای تقریبا نه ساعت. فلوید مرگ بود بعد از حکومت قتل و چهار افسران درگیر در حال حاضر با اتهامات جنایی از جمله چوین برای قتل درجه دوم.

دوربین بدن مدت طولانی است که جذاب به سیاستگذاران به عنوان یک ابزار برای پلیس اصلاحات. در حال حاضر مذاکرات در حال انجام در سراسر جهان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس مقامات دولتی دوباره تبدیل به دستگاه های. پلیس اصلاحات قانون پرده برداری توسط جمهوری خواهان مجلس سنا روز شنبه را تشویق می کند به استفاده گسترده تر از دوربین های بدن. در کانادا, رییس پلیس سوار سلطنتی کانادا اعلام کرد در این ماه است که او را به دنبال او تجهیز افسران با آنها برای افزایش اعتماد عمومی است.

“نگاه مردم به دوربین بدن به عنوان نوعی از گلوله نقره ای می گوید:” هارلان Yu مدیر اجرایی ترقی غیر انتفاعی متمرکز مترقی سیاست های فن آوری. دستگاه های خود را, اما نمی ایجاد پاسخگویی و شفافیت. این نحوه استفاده آنها توسط پلیس که مهم است. اوباما به رسمیت شناخته شده همان چیزی که نیمی از یک دهه پیش. “این یک نوش دارو” رئيس جمهور سابق گفت: در سال 2015. “آن جاسازی شده در یک گسترده تر تغییر در فرهنگ و یک چارچوب قانونی که تضمین می کند که حفظ حریم خصوصی مردم احترام گذاشته است.”

سیاستگذاران نیاز به تعادل است که حق حریم خصوصی با توانایی های عمومی برای دسترسی به, بدن, فیلم دوربین. در حالی که وجود دارد برخی از ایالت قوانین حاکم چگونه است که داده ها باید به کار گرفته شود در بسیاری از نقاط بدن دوربین سیاست های چپ شده اند تا پلیس خود را. یک سال 2016 کارت امتیازی ایجاد شده توسط ترقی و رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر در بر داشت سیاست از 50 بخش اصلی پلیس به طور گسترده ای متنوع. برخی از شهرستانها نیست به صراحت منع افسران از دستکاری با فیلم و یا اجازه می دهد افرادی که در زمینه سوء شکایت برای مشاهده و روح خود را در مورد موارد است. “حتی اگر شما یک موضوع فیلم در بسیاری از نقاط شما لازم نیست که یک حق ویژه برای به دست آوردن دسترسی می گوید:” یو.

در شهر نیویورک غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره بسیار سازمان با قدرت به بررسی اتهام سوء استفاده پلیس—گفت: سال گذشته که آن را دریافت نکرده فیلم این درخواست در صدها مورد. گاهی CCRB اشاره NYPD انکار کرد که در حمام وجود داشته که آن را تا به حال آنها را در تمام طول. “در یک مورد NYPD گفت: CCRB سه بار که هیچ تصویری از حادثه وجود داشته و در عین حال این فیلم بود و بعد به بیرون درز به اخبار روزانه” آژانس نوشت: در یادداشت ترسیم مشکل است.

حتی در بالا مشخصات حوادث مانند زمانی که یک فرد کشته شده در بازداشت پلیس, بدن, فیلم دوربین است که اغلب نه برای عموم. ترقی و تحليل 100 کشنده تیراندازی پلیس مستند توسط واشنگتن پست از 2017 که در آن بدن در بادامک فیلم اعتقاد بر این است در دسترس خواهد بود و در بر داشت که آن را تنها در 40 مورد. در بسیاری از موارد فیلم منتشر شد تنها پس از قابل توجه فشار افکار عمومی و یا به دستور دادگاه. در تگزاس اخبار صبح دالاس سه سال را صرف مبارزه برای به دست آوردن نوار از کشتار تونی Timpa که در بازداشت پلیس در سال 2016. “ما دیده ایم بسیاری از موارد که در آن طول می کشد تا ماه ها یا حتی سال به زور ادارات پلیس برای به اشتراک گذاشتن بدن در بادامک فیلم زمانی که آن را نشان می دهد خشونت های پلیس و تخلف می گوید:” آلبرت فاکس Cahn مدیر اجرایی این تکنولوژی نظارت نظارت پروژه در سازمان های غیر انتفاعی شهری دادگستری مرکز.

این تظاهرات پس از جورج فلوید مرگ تحت فشار قرار دادند برخی از ادارات پلیس از جمله در شهر نیویورک و دالاس به موسسه جدید شفاف تر سیاست های اطراف bodycam فیلم. در Floyd مورد بسیاری از فیلم های موجود هنوز برای منتشر خواهد شد, گذشته از redacted نوار از نزدیک, مینیاپولیس, پارک پلیس. یک سخنگوی این گروه گفته NBC News در اواخر ماه مه که “بدن در بادامک فیلم نیست اطلاعات عمومی.”

در نهایت توانایی نگه ادارات پلیس پاسخگو با دوربین های بدن اغلب بستگی به قوانین طراحی شده توسط همان کسانی که ادارات پلیس. شواهد از منابع خارجی مانند شاهد تلفن های همراه و دوربین های مدار بسته—است که اغلب به مراتب بیشتر قابل دسترس برای عموم از بدن در بادامک فیلم. و مانند فلوید در مورد آن فیلم ها اغلب آنچه که استفاده می شود به نگه پلیس پاسخگو زمانی که آنها مرتکب اعمال خشونت است. “پلیس مخفی فیلم چیزی شبیه به اطرافیان فیلم می گوید:” Cahn. “وجود چنین قدرت فوق العاده ای که در کنترل این فیلم و آن فیلم را نجات داد.”

این بدان معنی نیست که دوربین های بدن همیشه نمی تواند کمک به نگه داشتن پلیس پاسخگو, به ویژه هنگامی که این فیلم منتشر شده به سرعت. در بالتیمور سه سال پیش یکی از دستگاه های گرفتار یک افسر پلیس به او کشت مواد مخدر در یک صحنه جرم او بود و بعد از آن محکوم به جعل مدارک و شواهد. پس از Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله توسط یک پلیس در آتلانتا در جمعه بدن در بادامک فیلم از این حادثه به سرعت منتشر شد و افسر اخراج شد. ولی در کل طرفداران مانند یو استدلال می کنند که بدن دوربین های زندگی نیست به موسیقی که حال بسیاری از آنها پس از مرگ مایکل براون. “بدن فرسوده دوربین به سادگی نیست و در خدمت منافع جوامع در اکثر نقاط و در درجه اول باید به عنوان یک پلیس و ابزار نظارت,” او می گوید.

تحقیقات بر روی اثرات است که بدن فرسوده دوربین های پلیس در مخلوط است. برخی از مطالعات نشان داده اند که پلیس که پوشیدن آنها کمتر به احتمال زیاد به استفاده از زور و همچنین به عنوان موضوع غیر نظامی شکایت. اما یک سال 2017 کارآزمایی بالینی تصادفی شده است که شامل بیش از 2000 افسر پلیس در واشنگتن نشان داد که اثر بدن فرسوده دوربین های بیش از حد کوچک به نظر آماری معنی دار: افسران که عینک دوربین با استفاده از زور و دریافت شکایت در مورد همان نرخ به عنوان همکاران خود که نیست. یک سال 2016 تجزیه و تحلیل از 10 مطالعات قبلی از بدن فرسوده دوربین نیز در بر داشت که آنها تا به حال “هیچ قابل تشخیص اثر” پلیس در استفاده از زور و در واقع افزایش احتمال یک افسر در حال حمله.

که منعکس شده در تجربه برخی از مقامات مجری قانون خود را دارند. “شما را فراموش کرده ام در مورد بدن دوربین خیلی سریع می گوید:” بتسی اسمیت, یک پلیس بازنشسته گروهبان تقریبا با 30 سال تجربه است. “آن تغییر نمی کند رفتار ما به دلیل اینکه اکثر پلیس فقط بیرون رفتن وجود دارد و انجام کار خود را. اگر مردم فکر می کنم بیایید این پلیس دوربین های بدن خود را به تغییر رفتارمن فکر می کنم که واقعا ساده و رک و پوست کنده آن را نوعی توهین به اجرای قانون است.” اما اسمیت نیست مخالف به دوربین بدن. او می گوید: او در حمایت از تجهیز هر افسر پلیس در این کشور با یکی اما نه لزوما به دلیل فیلمبرداری پلیس نگه می دارد و آنها را پاسخگو باشد.

طراحی شده توسط بدن فرسوده دوربین نقطه بیرون به جهان اغلب کمک افسران پلیس در نظارت بر جوامع به جای کمک به جوامع دیده بان پلیس. و فن آوری نظارت فقط در حال رشد پیچیده تر: حداقل یک بدنه دوربین تولید کننده تن به تن اضافه کردن زنده صورت به رسمیت شناختن به عنوان یک ویژگی به ادارات پلیس OneZero گزارش داد اوایل این سال است.

اسمیت می گوید که به جای اصلاح رفتار پلیس, body cameras کرده اند که اغلب مفید در تبرئه افسران به دروغ متهم به سوء. این فیلم همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به پلیس به عنوان آنها در نوشتن گزارش حادثه هر چند Yu اشاره می کند که توانایی می تواند غیر منصفانه به افسران دست بالا بیش از دیگر شاهد با تکیه بر حافظه خود را به تنهایی. با وجود مزایای اسمیت اذعان دوربین های بدن می تواند ایجاد کار بیشتر برای ادارات پلیس. آنها گرفتار شده cybersecurity مسائل; برخی از دستگاه ها حتی پشت سر هم به شعله های آتش. و سپس اضافه وجود دارد بوروکراسی. “که فیلم به توان کنترل آن را به سیستم وارد شده که شواهد آن را به ذخیره و نگهداری می شود و این واقعا گران به انجام این کار است و آن را تا حدودی پیچیده” اسمیت می گوید. “این یک آیفون در قفسه سینه خود را.”

ادامه Black Lives Matter تظاهرات بار دیگر موجب گسترده تر حساب بیش از چگونه شهرهای ما به خصوص سیاه جوامع ای اداره. اکثریت آمریکایی در بررسی های اخیر می گویند که آنها بر این باورند که فلوید مرگ است نشانه ای از یک مشکل بزرگتر و اجرای قانون نیاز به تغییر است. در حالی که گروه های مانند جمهوری خواهان مجلس سنا را مطرح اصلاحات که گسترش استفاده از دوربین های بدن دیگران سوال که آیا این فن آوری است که واقعا ارزش آن را, به خصوص اگر دوربین نمی توقف خشونت. “در یک لحظه زمانی که ما مدرسه برش بودجه زمانی که ما در حال برش اشکال از بودجه بهداشت عمومی در وسط یک بیماری همه گیر ایده صرف میلیون ها نفر برای حفظ بدن در بادامک فیلم است که اغلب پنهان از مردم به نظر می رسد مثل یک زباله به من می گوید:” Cahn.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net