*BoJack Horseman* ساخته شده آن را آسان تر به خارج شدن از تخت

BoJack Horseman—Netflix, بهترین, ترین, احساسی, سخاوتمندانه نشان می دهد—شامل یک نمایش در نمایش 1990s طنزهای Horsin’ در اطراف. آن ستاره که انسان اسب BoJack به عنوان خوانده پدر سه. BoJack‘s اولین قسمت از 2014, ویژگی های نهایی صحنه Horsin’ در اطراف را آخرین. کودکان گریه در یک اتاق انتظار بیمارستان به عنوان یک پزشک به آنها اطلاع داده که BoJack “درگذشت یک قلب شکسته از آنجا که شما نمی قدردانی از او به اندازه کافی و در حال حاضر او برای همیشه رفته است.” آنها خواهید بود بیش از تبدیل به کودک خدمات. “شما با دولت مشکل در حال حاضر.”

شوخی به عنوان BoJack mansplains خود quips به این نسخهها کار میکند در هر دو سطح. صحنه معرفی BoJack را امضا تجاری, کمدی, که به طور کامل مظهر جورج ساندرز ” ماکسیم: “طنز است چه اتفاقی می افتد زمانی که ما هستیم گفت: در حقیقت بیشتر به سرعت و به طور مستقیم از ما استفاده می شود.” متحرک dramedy که روز جمعه به پایان رسید و پس از شش فصل walloped مخاطبان خود با شیطانی خطوط پانچ در مرگ و افسردگی و اعتیاد به سوء استفاده و خزنده معنا که “زندگی فقط یکی سخت و طولانی و پا زدن در مجرای ادرار.”

بیمارستان شوخی همچنین حاکی از این تلخ نوبه خود Bojack خود را. آنچه در آغاز به عنوان یک تیز اگر قابل پیش بینی کارتون بزرگسالان در جنوب پارک سنت رشد به بازرسی زندگی مجرای ادرار در آن زخمی خطوط. کسانی که خطوط پانچ شد تند و تلخ plotlines و بافت اغلب غم انگیز شخصیت مطالعات شسته-ضدقهرمان BoJack (Will Arnett در پویا ترین اقدام خود حرفه ای) و دایره خود را از ناامیدی. تماشای شخصیت او مردن در Horsin’ در اطراف, BoJack deadpans “ما رفته اند ممکن است بیش از حد تیره است که سری آخر.” برای BoJackآن خود محوری به تاریکی ساخته شده آن جریان پلت فرم را نور هدایت.

Netflix hoards رتبه خود را در لس Gatos پناهگاه اما BoJack طولانی کشیده شده ترین شرکت دارای شور و شعف بررسی از مجله یسوعیون امریکا به Netflix مدیر عامل رید هیستینگز. چرا آن را لغو آن تجربه? من نظریه برگرفته از خالق رافائل باب-Waksberg را intimations و خود من شکست برای تبدیل شک است آن را دشوار است به تبلیغ فراتر از فصل 1.

آنچه در آن است برای من ؟ منتقدان بپرسید. یک eviscerating هالیوود طنز برای شروع. در یک قسمت Jessica Biel مجموعه Zach Braff در آتش و او را بخورد. بله ، آن را به طرزی جادویی متحرک توسط لیزا Hanawalt (خالق از سال گذشته نیز-به ناحق-لغو Tuca و برايت) که صنایع دستی پر زرق و برق دنیا انسان نما پارانوئید خرگوش badgers سوسمار و Sextina Aquafina یک دلفین پاپ ستاره آواز می خواند که طرفدار سقط جنین سوسیس “دریافت Dat جنین کشتن Dat جنین.” در میان BoJack را پوچ تبار است و جشن آب نبات های رنگی حیوانات جناس تخم مرغ عید پاک: كرل و فضلخوک بازیگر جان ژامبون یک rottweiler مرد سخت با یک “مراقب باشید از من” قفسه سینه ، بله ، وجود دارد خیلی خوشحال حدس بزنید که چه کسی از صدای بازیگران: Lisa Kudrow (به عنوان یک جغد در حال ظهور از کما), هیلاری سوانک (طاقت فرسا جاستین بیبر–نوع جوی Pogo) مارگو مارتیندیل (یک جرم جنایی شیطانی نسخه از خودش), LaKeith Stanfield, Keith Olbermann, Stephen Colbert, لانس باس, Whoopi Goldberg, پل مک کارتنی, RuPaul و Nicole Holofcener.

بله ، خوب بیشتر از این چه می خواهید ؟ که شد 2014. به عنوان تلویزیون رو بیشتر تو رفتگی در دیوار BoJack رو گسترده تر. نه تنها آن نویسندگان را با وجدان تر نگاه BoJack را boorishness و خیانت آنها نیز عمیقتر خطوط داستان برای کسانی که به او خیانت: وفادار لابرادور رتریور آقای Peanutbutter (Paul F. Tomkins) و فروپاشی سگ ازدواج به نا امنی اخلاقی انسان دایان Nguyen (Alison Brie); BoJack سابق و مدیر overworked دستکاری صورتی گربه شاهزاده خانم کارولین (Amy Sedaris) که تنها می تواند دستیابی به شادی زمانی که او تصور او بزرگ-great-great-great نوه آینده اما حتی پس از آن او تصور یک ناکجاآباد; هم اتاقی خود تاد (Aaron Paul, که به نام تاد “اولین فاقد خاصیت جنسی, شخصیت در تلویزیون”); و کودک سابق ستاره سارا لین (Kristen Schaal) که BoJack تنها در اعتیاد, تسلط, سکس از هوشیاری به یک سرنوشت ساز بندر.

فصل 2 تا 6 ارائه برخی از تلویزیون shrewdest تفسیر در مسائل هر دو موضعی و بی انتها از MeToo و مشهور عذرخواهی تور به بیهودگی از تفکر جادویی و هرج و مرج از غم و اندوه. در فصل 5 را “رایگان Churro,” BoJack ارائه یک قسمت طولانی مداحی به او بی رحمانه مادر پر از تمسخر و تحقیر دردناک, خاطرات و تاملات در مرگ و میر. “شما هرگز یک پایان خوش” او می گوید. “از آنجا که همیشه وجود دارد بیشتر نشان می دهد. تا زمانی که وجود ندارد.” اما طنزهای high jinks همیشه loom در دل تنگی. BoJack آمده: “بدون استفاده از ضرب و شتم یک اسب مرده” گام به تابوت و متوجه می شود او یک قورباغه مراسم تشییع جنازه.

در سال 2020 هنگامی که وجود دارد یک رکورد 532 اسکریپت را نشان می دهد (یک فصل برای شراب خواری هر روز هفته از سال و چهار در تعطیلات آخر هفته!) BoJack به پایان می رسد که شاید بیشتر احساسی کل برنامه از همه آنها را. هر 25 دقیقه قسمت فقط به عنوان بسیاری از زبان چرخاندن فرهنگ پاپ zingers به عنوان 30 راکبه عنوان مقدار حقیقی متحرک شکوه و جلال به عنوان ماجراجویی زمانبه عنوان مقدار وجودی پرتگاه-لوله کشی به عنوان کارآگاه واقعیکه بسیار عاطفی زمین-سواری به عنوان این است که ما, شادی و سرخوشیو Mad Men ترکیب شده است. در این سرد قطبی قابل پیش بینی سال پروردگار ما یک روز طولانی از ضربات به مجرای خروجی مثانه برگ ما در حسرت زیادی است. BoJack خراش خارش برای فرار از واقعیات و به چالش کشیدن ذهن-گسترش است.

در حال حاضر وجود ندارد و بیشتر نشان می دهد. آیا BoJack دریافت پایان خوشی ؟ اگر شما از آن ساخته شده ایم فراتر از فصل 1, شما می دانید آن را بدون اسپویلر برای گفتن ندارد. نشان می دهد خم کمتر به سوی خوشبختی و بیشتر به سمت درک درستی از آنچه ایجاد ناخشنودی است که اغلب ریشه در عدم تمایل به دیدن بدبختی دیگران.

ترس غالب نهایی قسمت. همه از زن ستیزی سوء استفاده از غفلت و فریب BoJack صرف سال در حال اجرا از بازتاب و تکرار تهدید به بیرون آمدن در معرض (البته به قلم یک قدیمی timey, جنوب, دختر خوشگل خوک به عنوان یک bizarro نسخه از رونان فارو). در برابر تاریکی هنوز هم وجود دارد dumb-درخشان دو طرفه یک سوزان جمع کریستوفر نولان در آثار مفصل (“زنان درگیر اما واقعا هرگز در مورد زنان; آن را در مورد من”) و ده ها تن از جوک ها در مورد تنبل Susans.

زمانی که داستان در ضربات باز BoJack spirals هنوز به پایین rockier پایین سنگ. در میان ذرات یک شبکه اجرایی (با خونسردی ابراز شده توسط Anjelica Huston) می گوید در حال حاضر جهانی منفور BoJack که به منظور فروش ضبط و پخش اشعه از Horsin’ در اطرافآنها می خواهید به ویرایش تمام صحنه های خود را از نشان می دهد. آنها همین کار را برای نمایش کازبیاو می گوید: آن را در حال حاضر فقط به نام نشان می دهد. فصل 6 نوشته شده بود پس از BoJack لغو شد. این اب زیر کاه تفسیر در Netflix بکشد جدید ما-سعی کنید هر چیزی و همه چیز-و-دیدن-چه-چوب رویکرد به برنامه نویسی?

BoJack است نژند. همه او را ترک کرده بود روح از شهرت او در حال حاضر آنها در حال کشتن روح او. آیا هر یک از آن مهم است ؟ او می پرسد. هیوستن پاسخ با دیگر dumb-درخشان خط, پایان نامه نشان می دهد و از دولت های جهان در سال 2020: “حقیقت این است که هیچ کدام از آن مسائل و حقیقت این است که همه این مسائل فوق العاده. این یک تعجب می کنم که هر یک از ما تا به حال خارج شدن از رختخواب در همه. و در عین حال ما به خارج شدن از رختخواب.” در حال حاضر که BoJack‘s دیگر ما خارج شدن از رختخواب برای پیدا کردن راه هایی برای پر کردن آن از درجه اعتبار ساقط.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • اپل در 10: یک نگاه در آن دهه اول
  • او می خواست یک اسب شاخدار. او کردم … یک کسب و کار پایدار
  • آینده از مرگ tech هیچ قوانین—و در عین حال
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر