مک گیل-led تحقیقات نشان می دهد که پسران برگزاری نمایشگاه بی توجهی-بیش فعالی در سن 10 سالگی در معرض خطر بالاتری برای صدمات ناشی از ضربه مغزی (TBIs) در دوران جوانی و بزرگسالی است. درمان برای کاهش این رفتارها ممکن است به کاهش خطر ابتلا به TBIs.

“صدمات ناشی از ضربه مغزی علت اصلی مرگ و معلولیت در کودکان و بزرگسالان جوان اما کمی شناخته شده در مورد عواملی که تحریک آنها می گوید:” گیدو Guberman یک دکترا و دانشجوی پزشکی در بخش مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه مک گیل. مطالعه منتشر شده در مجله کانادایی روانپزشکی است که برای اولین بار به نشان می دهد که دوران کودکی رفتارهای شناسایی شده توسط معلمان مانند بی توجهی-بیش فعالی پیش بینی متعاقب صدمات ناشی از ضربه مغزی. این مطالعه همچنین نشان داد که پسران که پایدار TBIs در دوران کودکی در معرض خطر بیشتری از حفظ TBIs در دوران نوجوانی است.

به گفته محققان TBIs رخ می دهد در حدود 17 درصد از مردان در جمعیت عمومی و در عین حال کمی وجود دارد که تحقیقات در مورد TBI پیشگیری است. برای تعیین اینکه آیا یک لینک بین بی توجهی-بیش فعالی و TBIs آنها تجزیه و تحلیل داده ها از 724 کانادا مردان از سن 6 تا 34. آنها به بررسی سلامت فایل ها و اطلاعات جمع آوری شده از پدر و مادر هنگامی که شرکت کنندگان در سن شش سپس اداره پرسشنامه به شرکت کنندگان معلمان در کلاس درس, رفتارهای هنگامی که شرکت کنندگان در سن 10 سال است.

“برای جلوگیری از درد و رنج و ناتوانی پیشگیری از استراتژی های مورد نیاز برای مثال ترویج دوچرخه سوار ایمنی می گوید:” Guberman. “وجود دارد درمان است که می تواند به کاهش شدت کودکی بی توجهی-بیش فعالی و مشکلات رفتاری. نتایج ما نشان می دهد که آزمایش های لازم برای تعیین اینکه آیا این برنامه همچنین می تواند به کاهش خطر ابتلا به متعاقب صدمات ناشی از ضربه مغزی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مک گیل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de