سلول های مغز محافظت عضلات از به هدر رفتن دور

در حالی که بسیاری از ما نگرانی در مورد پروتئین های گرد در مغز ما به عنوان سن ما و به طور بالقوه باعث بیماری آلزایمر یا انواع دیگر neurodegeneration, ما ممکن است متوجه است که برخی از همان پروتئین ها گرد در عضلات و راه ما را برای آتروفی عضلانی در سن.

دانشگاه کالیفرنیا, برکلی, دانشمندان اکنون دریافته اند سلول های مغز که کمک به پاک کردن این دولایه و زندگی طولانی — حداقل در ورمس (Caenorhabditis elegans) و احتمالا موش. این می تواند منجر به مواد مخدر است که برای بهبود سلامت عضله و یا گسترش یک سالم طول عمر انسان است.

این تیم تحقیقاتی را بیشتر کشف اخیر منتشر شده در Jan. 24 در مجله علماست که صرف چهار سلول های گلیال در worm مغز کنترل استرس پاسخ در سلول ها در سراسر بدن خود را افزایش دهد و این کرم را در طول عمر 75%. که جای تعجب بود از سلول های گلیال اغلب به عنوان رد صرف پشتیبانی برای سلول های عصبی که در مغز کار واقعی مانند یادگیری و حافظه است.

این یافته ها به شرح زیر سال 2013 مطالعه که در دانشگاه برکلی گروه گزارش شده است که سلول های عصبی کمک به تنظیم پاسخ استرس در محیطی سلول های, هر چند در راه های مختلف از سلول های گلیال و طول یک worm زندگی حدود 25 درصد. در موش ها افزایش نورونی مقررات افزایش طول عمر حدود 10٪.

با هم نتایج این رنگ یک عکس از مغز رویکرد دو جانبه به نگه داشتن سلولهای بدن سالم است. زمانی که مغز حواس یک محیط پر استرس — تهاجم باکتری ها و یا ویروس ها به عنوان مثال — یک زیر مجموعه از سلول های عصبی می فرستد سیگنال های الکتریکی به محیطی سلول های به آنها را بسیج برای پاسخ به استرس از جمله از طریق شکستن دولایه افزایش تولید پروتئین و بسیج چربی ذخیره می شود. اما از آنجا که سیگنال های الکتریکی تولید تنها در کوتاه مدت پاسخ سلول های گلیال ضربه به ارسال یک مدت طولانی هورمون تا کنون ناشناس که حفظ طولانی مدت ضد استرس پاسخ.

“ما کشف شده اند که اگر ما به نوبه خود در این پاسخ در مغز و ارتباط آنها به حاشیه برای حفاظت از کل ارگانیسم از سن شروع کاهش است که به طور طبیعی اتفاق می افتد. آن rewires خود را در سوخت و ساز و همچنین محافظت در برابر تجمع پروتئین” گفت: اندرو Dillin UC برکلی و استاد مولکولی و زیست شناسی سلولی و Howard Hughes Medical Institute (HHMI) محقق شده است. به عنوان یک نتیجه از این مطالعه جدید “ما فکر می کنیم که گلیا در حال رفتن به می تواند مهم تر از سلول های عصبی.”

در حالی که انواع C. elegans است یک راه طولانی تکاملی از انسان این واقعیت که سلول های گلیال به نظر می رسد به یک اثر مشابه در موش نشان می دهد که همان ممکن است درست باشد و انسان است. اگر آن را ممکن است منجر به مواد مخدر است که مبارزه با هدر رفتن عضله و چاقی و شاید افزایش یک سالم طول عمر.

“اگر شما نگاه کنید در انسان با کم ماهیچگی یا در موش و انسان آنها را پروتئین دانه در عضلات خود,” Dillin گفت. “اگر ما می تواند پیدا کردن این هورمون شاید آن می تواند در حفظ توده عضلانی بیشتر در افراد مسن است. وجود دارد یک فرصت بزرگ در اینجا.”

در یک تفسیر در همان Jan. 24 موضوع علمدو دانشگاه استنفورد, دانشمندان, Jason Wayne Miklas و آن Brunet تکرار که بالقوه است. “درک این که چگونه سلول های گلیال پاسخ به استرس و آنچه neuropeptides آنها ترشح ممکن است کمک به شناسایی خاص مداخلات درمانی برای حفظ و یا توازن این مسیر در طول پیری و بیماری های مربوط به سن” آنها نوشت.

چگونه به گسترش طول عمر

Dillin مطالعات ظاهرا همزمان با بدتر شدن سلول ها در سراسر بدن آن را به عنوان سنین به مرگ است. او نشان داده است در کرم و موش هایی که هورمون ها و انتقال دهنده های عصبی منتشر شده توسط مغز نگه داشتن این تفکیک در بررسی با فعال کردن یک واکنش پاسخ به استرس در سلولهای بدن و تنظیم سوخت و ساز بدن خود را. پاسخ به احتمال زیاد منشأ برای مبارزه با عفونت با عوارض نگه داشتن بافت سالم و گسترش طول عمر. چرا ما سلول های جلوگیری از پاسخ به این سیگنال به عنوان سن ما سوال بزرگ است.

بیش از دهه گذشته او و همکارانش را شناسایی سه تکنیک های مورد استفاده توسط کرم ها برای حفظ سلول های سالم و در نتیجه طولانی تر زندگی می کردند. فعال کردن بدن پاسخ شوک حرارتی, برای مثال, محافظت سیتوپلاسم سلول است. تحریک unfolded protein response محافظت از سلول ها انرژی تولید سازه های میتوکندری. این unfolded protein response است که سلول را از راه های مطمئن شوید پروتئین فرض مناسب خود را در ساختار 3D است که بسیار مهم برای عملکرد مناسب در داخل سلول.

آخرین کشف است که گلیا و همچنین سلول های عصبی تحریک unfolded protein response در شبکه آندوپلاسمی (ER). ER است که ساختار سلولی است که میزبان ribosomes که پروتئین — ER تخمین زده می شود مسئول تاشو و بلوغ به عنوان بسیاری از 13 میلیون پروتئین در هر دقیقه است.

“مقدار زیادی از کار ما انجام داده اند را کشف کرده است که بخش های خاصی از مغز کنترل پیری از بقیه حیوانات در موجودات زنده از کرم ها به موش و احتمالا انسان” Dillin گفت.

دو دیگر مداخلات همچنین افزایش طول عمر در کرم ها: رژیم غذایی, محدودیت های که ممکن است به بازی های دیگر ضد پیری مکانیسم و کاهش تولید هورمونی به نام فاکتور رشد شبه انسولین (IGF-1).

Dillin اکتشافات در حال حاضر منجر به درمان های جدید برای بیماری است. او cofounded یک شرکت Mitobridge Inc. (به تازگی به دست آورد Astellas Pharma, Inc.), بر اساس این یافته که برخی از پروتئین ها کمک می کند لحن میتوکندری. مواد مخدر این شرکت توسعه یافته است که در حال حاضر در فاز دوم کارآزمایی بالینی برای درمان آسیب رخ می دهد که هنگامی که کلیه ها پس از راه اندازی مجدد ناگهانی شکست مانند طی یک عملیات است.

او cofounded یکی دیگر از شرکت Proteostatis درمان به منظور توسعه یک درمان فیبروز کیستیک است که بر اساس فعال unfolded protein response به تعمیر کانال های یونی در افراد مبتلا به این بیماری است.

کشف جدید در مورد چگونگی انتقال دهنده عصبی و هورمون ها تاثیر استروژن می تواند پیامدهای برای بیماری هایی که شامل هدر رفتن عضله مانند بیماری هانتینگتون و اشکال myocytis.

سلول های گلیال

در سال 2013 Dillin و همکارانش کشف کردند که افزایش بیان پروتئین به نام xbp-1s در سلول عصبی حسی در worm مغز افزایش misfolded پروتئین واکنش سراسر worm بدن. مدت کوتاهی پس از آن همکار فوق دکترا اشلی, michael [tm] smith تصمیم گرفت برای دیدن اگر سلول های گلیال چون فرو پوشاند این سلول های عصبی نیز درگیر است. هنگامی که او overexpressed همان پروتئین xbp-1s در زیر مجموعه ای از این گلیا (cephalic آستروسیتی مانند غلاف گلیا یا CEPsh) او کشف کرد حتی بزرگتر اثر در محیطی سلول های اندازه گیری که چگونه آنها مقابله با یک رژیم غذایی با چربی بالا.

Michael [tm] smith قادر به دقت اشاره کردن چهار CEPsh گلیا مسئول راه اندازی ER پاسخ به دلیل C. elegans بدن است که به خوبی مورد مطالعه قرار گرفت. وجود دارد تنها 959 سلول ها در تمام worm, 302 که سلول های عصبی و 56 هستند و سلول های گلیال.

CEP سلول های عصبی و CEPsh گلیا کار متفاوت اما additively به بهبود سوخت و ساز بدن و تمیز کردن پروتئین دانه به عنوان کرم های باریک به پایین زندگی می کنند و دو بار به عنوان طولانی به عنوان کرم ها بدون این حمایت از یک رژیم غذایی با چربی بالا.

“واقعیت این است که فقط تعداد کمی سلول های کنترل کل ارگانیسم آینده است ذهن ترا درهم میشکنند,” Dillin گفت. “گلیا کار 10 بار بهتر از سلول های عصبی در ترویج این پاسخ و در مورد دو بار به عنوان به خوبی در گسترش طول عمر.”

Michael [tm] smith است که در حال حاضر در تلاش برای شناسایی سیگنالینگ هورمون تولید شده توسط این سلول های گلیال است اولین گام به سوی پیدا کردن یک راه برای فعال کردن پاسخ در سلول است که در حال کاهش در عملکرد و شاید برای ایجاد یک دارو به لحن سلول های انسانی و دفع اثرات پیری و چاقی و یا دیگر انواع استرس است.

Michael [tm] smith نیز یافت می شود که کرم ها باریک پایین به دلیل ذخیره چربی در قالب چربی قطرات بودند تبدیل به استروژن. گروه تحقیقاتی دیگری در تگزاس نشان داده است که فعال xbp-1s در سلول های عصبی موش ها نیز اثر کاهش ذخایر چربی و لاغری موش حفاظت از آنها در اثر یک رژیم غذایی با چربی بالا و گسترش طول عمر خود را.

“زمانی که آنها آن را فعال کنید در سلول های عصبی آنها را ببینید کبد خلاص شدن از چربی, توزیع سوخت و ساز خواسته” Dillin گفت. “من فکر می کنم ما می بینید همان چیزی که در انسان نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر