مغز-به-روده اتصالات ترسیم

دانشمندان علوم اعصاب در دانشگاه پیتسبورگ موسسه مغز را ترسیم مسیرهای عصبی که اتصال مغز به معده ارائه یک مکانیسم بیولوژیکی به توضیح دهید که چگونه استرس می تواند به پرورش زخم توسعه است.

یافته های منتشر شده در این هفته در مجموعه مقالات آکادمی ملی علومساخت یک پایه و اساس علمی برای مغز نفوذ بیش از تابع عضو و تاکید بر اهمیت مغز-اتصال بدنه.

تا به حال پژوهش و بررسی روده و مغز تعامل تا حد زیادی متمرکز بر تاثیر روده و آن میکروبیوم در مغز است. اما آن را به یک خیابان یک طرفه — مغز را نیز تحت تاثیر قرار معده تابع.

“پاولوف نشان داد بسیاری از سال پیش که سیستم عصبی مرکزی با استفاده از سیگنال های زیست محیطی و تجربه گذشته به تولید پیش بینی پاسخ های که ترویج کارآمد هضم گفت:” پیتر Strick, Ph. D., مغز, موسسه علمی مدیر و صندلی نوروبیولوژی در پیت. “و ما به مدت طولانی شناخته شده است که هر افزایش در بیکاری و مرتبط با آن استرس است که همراه با افزایش در نرخ مرگ و میر از زخم معده است.”

برای پیدا کردن مناطق مغز که کنترل روده Strick و coauthor دیوید لوینتال, M. D., Ph. D., دستیار استاد گوارش و کبد و تغذیه در پیت استفاده یک سویه از ویروس هاری به پیگیری اتصالات از مغز به معده است.

پس از تزریق به داخل معده یک موش ویروسی تحقیقی ساخته شده راه خود را به عقب به مغز با رقص از نورون به نورون — با استفاده از همین ترفند است که هاری ویروس با استفاده از نفوذ به مغز پس از ورود به بدن از طریق گزش یا خراش — به فاش کردن مناطقی از مغز که اعمال کنترل بیش از معده است.

Strick و لوینتال در بر داشت که پاراسمپاتیک — “استراحت و هضم” — سیستم عصبی مسیر بازگشت از معده بیشتر به یک منطقه مغز شناخته شده به عنوان rostral اینسولا که مسئول احشایی احساس و هيجان.

“معده می فرستد اطلاعات حسی به این قشر است که می فرستد دستورالعمل بازگشت به روده” Strick گفت. “این بدان معناست که ما احساسات دل و روده’ ساخته شده نه تنها از سیگنال های مشتق شده از معده بلکه از دیگر تأثیرات در rostral اینسولا مانند تجارب گذشته و متنی دانش است.”

در مقابل دلسوز — “مبارزه یا پرواز” — مسیر از سیستم عصبی مرکزی که لگد در زمانی که ما در حال تاکید کرد که عمدتا بازگشت از معده به قشر حرکتی اولیه است که صندلی داوطلبانه کنترل عضلات اسکلتی است که حرکت در اطراف.

شناسایی این مسیرهای عصبی که اتصال مغز و معده می تواند به ارائه بینش های جدید به مشترک اختلالات روده.

برای مثال عفونت هليکوباکتر پيلوری به طور معمول باعث زخم سازند اما نزولی سیگنال از قشر مغز می تواند نفوذ باکتری ها رشد با تنظیم ترشحات معده به معده را بیشتر یا کمتر مهمان نواز به مهاجمان.

این بینش نیز می تواند تغییر بالینی گوارش عمل. دانستن است که مغز اعمال فیزیکی کنترل بر روده می دهد پزشکان یک راه جدید برای رویکرد مشکلات روده است.

“چندین شایع روده و اختلالات مانند سوء هاضمه و یا سندرم روده تحریک پذیر ممکن است بهتر است با درمان فعلی” گفت: لوینتال که همچنین یک متخصص گوارش در UPMC. “نتایج ما ارائه قشر اهداف خواهد شد که بحرانی برای توسعه مغز جدید مبتنی بر درمان است که ممکن است مفید برای بیماران ما است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه پیتسبورگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>