مغز ‘به روز رسانی مکانیزم’ ممکن است ایجاد خاطرات دروغین

نویسنده ارشد استاد برایس Vissel از UTS مرکز علوم اعصاب & پزشکی بازساختی گفت: تیم خود را با استفاده از رمان رفتاری مولکولی و روش های محاسباتی به بررسی خاطرات شده اند که به خوبی شکل گرفته و چگونه مغز معاملات با آنها.

او توضیح داد: “برای خاطرات مفید باشد و آنها مجبور شده اند به خوبی شکل گرفته در طول یک رویداد — است که آنها را به دقت منعکس کننده آنچه در واقع اتفاق افتاده است.

“با این حال در دنیای واقعی بسیاری از خاطرات به احتمال زیاد نادرست-به ویژه در شرایطی که تجربه کوتاه بود ناگهانی و یا بسیار عاطفی می تواند به عنوان اغلب رخ می دهد در طول تروما. نادرست خاطرات نیز می تواند رخ دهد هنگامی که حافظه ضعیف کد گذاری شده به طور بالقوه به عنوان یک نتیجه از تفاوت های ظریف در چگونه هر فرد فرآیندهای حافظه و یا به دلیل بیماری مانند آلزایمر یا زوال عقل است.”

منجر نویسنده دکتر رافائل Zinn گفت: “یافته های ما در حال هیجان انگیز است چرا که آنها نشان می دهد که حافظه به روز رسانی مکانیزم است که تبدیل به فعال پس از فراخوان می تواند اصلاح و بهبود خاطرات.

“با کمال تعجب متوجه شدیم که همین روند می تواند در برخی شرایط منجر به نادرست به روز رسانی از حافظه است. ما همچنین شناسایی یک مکانیسم مولکولی به نام reconsolidation که می تواند به واسطه این فرایند است.

“این نشان می دهد ما ممکن است قادر به هدف قرار دادن چنین به روز رسانی مکانیزم های درمانی برای درمان حافظه و اختلالات اضطرابی که در شکل گیری حافظه ضعیف است.”

6-سال مطالعه نشان می دهد که همان ساز و کاری است که به روز رسانی ضعیف خاطرات نیز به شدت آنها را تحریف و اگر آن رخ می دهد در وضعیت اشتباه.

استاد Vissel گفت: این یافته ها می تواند مفید باشد برای درک حافظه خطاپذیر در زندگی روزمره; ترس و اختلالات حافظه اختلال استرس پس از سانحه (PTSD); و در آن شرایط دقیق به یاد بیاورید حیاتی است مانند شهادت شهود در دادگاه.

“در حالی که این یافته آمده از مطالعات انجام شده در موش های این پژوهش است که به احتمال زیاد به درخواست سراسر بسیاری از حیوانات با توسعه مغز از جمله دیگر پستانداران و انسان است. آنها همچنین ممکن است کراوات در با dementias که در آن حافظه اصلی مربوط به مشکل آشکار ناتوانی به شکل دقیق خاطرات جدید.

“چرا حافظه خطاپذیر? مطالعه ما نشان می دهد که هنگامی که یک فرد به شکل یک حافظه ضعیف مغز سبب فعال شدن حافظه در یک وضعیت مشابه و پس از آن به روز رسانی آن است. گاهی اوقات ضعیف تشکیل حافظه می تواند به اشتباه فعال در مشابه اما بی ربط وضعیت. مغز ممکن است پس از به روز رسانی حافظه از آن بی ربط وضعیت باعث حافظه برای تبدیل شدن به نادرست-به جای ایجاد یک جدید و کاملا متفاوت حافظه از وضعیت جدید است.”

این مطالعه به رهبری UTS مرکز علوم اعصاب & پزشکی بازساختی در همکاری نزدیک با پیشرو پژوهان و دانشمندان فرانک Krasne و مایکل Fanselow.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه تکنولوژی سیدنی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de