شکستن اندازه ها و سرعت حد از تعدیل کننده ها: اسب های کاری از اینترنت

محققان توسعه یافته و نشان داد برای اولین بار یک سیلیکونی الکترو-نوری مدولاتور که کوچکتر است به عنوان سریع و کارآمد تر از دولت از هنر و فن آوری است. با اضافه کردن ایندیم قلع اکسید (ITO) — شفاف رسانا اکسید موجود در صفحه نمایش لمسی و سلول های خورشیدی-به سیلیکون فوتونی پلت فرم تراشه محققان قادر به ایجاد یک دستگاه جمع و جور 1 میکرومتر در اندازه و قادر به عملکرد گیگاهرتز-سریع و یا 1 میلیارد بار در ثانیه سیگنال مدولاسیون.

الکترو-نوری تعدیل کننده هستند اسب های کاری از اینترنت است. آنها تبدیل برق داده ها از کامپیوتر و گوشی های هوشمند به نوری جریان داده برای فیبر نوری شبکه را قادر می سازد مدرن ارتباطات داده ها مانند فایل های ویدیویی. اختراع جدید است که به موقع از آنجا که تقاضا برای خدمات داده ها به سرعت در حال رشد و حرکت به سوی نسل آینده شبکه های ارتباطی. استفاده از خود را جمع و جور رد پای الکترو-نوری مبدل می تواند مورد استفاده به عنوان سنسور نوری و محاسبات سخت افزاری مانند نوری شبکه های عصبی مصنوعی که شبیه به مغز انسان و مجموعهای از دیگر برنامه های کاربردی برای زندگی مدرن امروزی.

وضعیت

الکترو-نوری تعدیل کننده در استفاده از امروز به طور معمول بین 1 میلی متر و 1 سانتی متر در اندازه. کاهش اندازه آنها اجازه می دهد تا بسته بندی افزایش تراکم است که حیاتی بر روی یک تراشه. در حالی که سیلیکون اغلب به عنوان منفعل ساختار که در آن فوتونی مدارهای یکپارچه ساخته شده است که ماده نور تعامل سیلیکون مواد باعث و نه ضعیف نوری شاخص تغییر نیاز به یک دستگاه رد پای. در حالی که تقویت کننده استفاده می شود می تواند به افزایش این ضعیف الکترو-نوری اثر آنها باریک دستگاه های نوری محدوده عملیاتی و متحمل مصرف انرژی بالا مورد نیاز از عناصر گرمایش.

راه حل

توسط heterogeneously اضافه کردن مواد نازک لایه ای از اکسید قلع ایندیم به سیلیکون موجبر بلور فوتونی تراشه محققان در دانشگاه جورج واشنگتن به رهبری Volker Sorger یک دانشیار دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر نشان داده اند نوری تغییر شاخص از 1000 برابر بزرگتر از سیلیکون است. بر خلاف بسیاری از طرح های مبتنی بر رسنترس این طیفی-پهنای باند دستگاه پایدار در برابر تغییرات دما و اجازه می دهد تا یک کابل فیبر نوری به حمل چندین طول موج نور افزایش مقدار داده است که می توانید حرکت را از طریق یک سیستم.

از محقق

“ما خوشحال هستیم که به دست این دهه با هدف نشان دادن GHz-سریع ITO مدولاتور. این مجموعه افق های جدید برای نسل بعدی فوتونی منعطف دستگاه های با عملکرد پیشرفته و در عین حال کاهش اندازه,” دکتر گفت: Sorger

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه جورج واشنگتن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de