دستیابی به موفقیت در آزمایش خون تشخیص مثبت COVID-19 نتیجه در 20 دقیقه

تحقیقات جدید توسط دانشگاه موناش در استرالیا شده است قادر به تشخیص مثبت COVID-19 موارد با استفاده از نمونه خون در حدود 20 دقیقه و شناسایی که آیا کسی است قرارداد این ویروس.

در یک کشف است که می تواند پیشرفت در سراسر جهان تلاش برای محدود کردن جامعه گسترش COVID-19 قوی از طریق تماس با ردیابی محققان قادر به شناسایی اخیر COVID-19 موارد با استفاده از 25 microlitres از پلاسما از خون نمونه.

تیم تحقیقاتی به رهبری BioPRIA و دانشگاه موناش شیمیایی مهندسی از جمله محققان از ARC مرکز تعالی در همگرا BioNano علم و فناوری (CBNS) توسعه یک روش ساده روش آگلوتيناسيون — تجزیه و تحلیل به منظور حضور و مقدار ماده ای در خون — برای تشخیص حضور آنتی بادی های مطرح شده در پاسخ به SARS-CoV-2 عفونت است.

مثبت COVID-19 موارد ناشی از یک آگلوتیناسیون یا خوشه ای از سلول های قرمز خون که به راحتی قابل شناسایی برای چشم غیر مسلح. محققان قادر به بازیابی مثبت یا منفی خوانش در حدود 20 دقیقه است.

در حالی که زمان گرد و خاک / تست PCR استفاده می شود برای شناسایی افرادی که در حال حاضر مثبت با COVID-19 آگلوتيناسيون روش می تواند تعیین کند که آیا کسی تا به حال شده است به تازگی آلوده هنگامی که عفونت برطرف شده است-و به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص آنتی بادی های مطرح شده در پاسخ به واکسیناسیون به کمک آزمایش های بالینی.

با استفاده از یک روش ساده آزمایشگاه راه اندازی این کشف می تواند پزشکان را در سراسر جهان تست تا 200 نمونه خون یک ساعت. در برخی از بیمارستان ها با درجه بالا تشخیصی ماشین آلات بیش از 700 نمونه خون می تواند آزمایش می شود ساعتی — در مورد 16,800 هر روز.

یافته های این مطالعه می تواند کمک به در معرض خطر کشورهای با جمعیت غربالگری مورد شناسایی, تماس, ردیابی, تایید اثر بخشی واکسن در آزمایشات بالینی و توزیع واکسن.

این جهان برای اولین بار به تحقیقات منتشر شد 18 ژوئیه سال 2020 در مجله ACS سنسور.

حق ثبت اختراع برای نوآوری ثبت شده است و محققان به دنبال تجاری و حمایت دولت به مجلل تولید.

دکتر سیمون کوری پروفسور گیل گارنیر و پروفسور مارک Banaszak Holl (BioPRIA و مهندسی شیمی دانشگاه موناش) و دانشیار Timothy Scott (BioPRIA مهندسی شیمی و علم مواد و مهندسی دانشگاه موناش) چراغ مطالعه با تامین بودجه اولیه ارائه شده توسط مهندسی شیمی گروه و موناش مرکز به تاثیر ضد میکروبی مقاومت است.

دکتر کوری مدرس ارشد در رشته مهندسی شیمی در دانشگاه موناش و محقق ارشد در CBNS گفت: یافته های هیجان انگیز برای دولت و تیم مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان در مسابقه برای متوقف کردن گسترش COVID-19. او گفت که این عمل دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به upscaled بلافاصله برای تست سرولوژی.

“تشخیص آنتی بادی ها در پلاسما یا سرم شامل رادیولوژی مخلوطی از معرف سلول های قرمز خون (RRBCs) و آنتی بادی حاوی سرم/پلاسما بر روی یک ژل کارت حاوی جدایی, رسانه های انکوبه کارت برای 5-15 دقیقه و با استفاده از سانتریفیوژ برای جدا کردن agglutinated سلول از سلول های رایگان” دکتر کوری گفت.

“این ساده روش مبتنی بر استفاده می شود معمولا خون تایپ کردن زیرساخت ها و در حال حاضر تولید در مقیاس بزرگ می تواند نورد به سرعت در سراسر استرالیا و فراتر از آن. این آزمون را می توان در هر آزمایشگاه است که خون تایپ کردن زیرساخت ها است که بسیار شایع در سراسر جهان است.”

محققان با همکاری پزشکان در موناش بهداشت برای جمع آوری نمونه خون از افراد به تازگی آلوده با COVID-19 و همچنین به عنوان نمونه از افراد سالم منابع قبل از همه گیر پدید آمده است.

آزمون در 10 بالینی نمونه خون درگیر انکوبه بیمار پلاسما یا سرم با سلول های قرمز خون که قبلا پوشش داده شده با پپتید نمایندگی قطعات SARS-CoV-2 ویروس.

اگر بیمار نمونه حاوی آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 این آنتی بادی ها را با اتصال به پپتید و در نتیجه تجمع سلول های قرمز خون. محققان سپس با استفاده از ژل کارت جداگانه جمع سلول ها از سلول های رایگان به منظور دیدن یک خط از جمع سلول ها نشان می دهد پاسخ مثبت است. در منفی و نمونه و بدون مصالح در ژل کارت مشاهده شد.

“ما دریافتیم که با تولید bioconjugates anti-D-IgG و پپتید از SARS-CoV-2 سنبله پروتئین و immobilising این به RRBCs انتخابی آگلوتيناسيون در ژل کارت مشاهده شد در پلاسمای جمع آوری شده از بیماران مبتلا به تازگی مبتلا به SARS-CoV-2 در مقایسه با سالم پلاسما و منفی کنترل” پروفسور گیل Garnier, مدیر BioPRIA گفت.

“همه مهمتر کنترل منفی واکنش های مربوط به هر SARS-CoV-2-منفی نمونه یا RRBCs و SARS-CoV-2-نمونه های مثبت بدون bioconjugates همه نشان داد هیچ آگلوتيناسيون رفتار.”

استاد Banaszak Holl سر از رشته مهندسی شیمی در دانشگاه موناش, تقدیر از کار با استعداد دانشجویان دکترا در BioPRIA و مهندسی شیمی که متوقف شد پروژه های خود را برای کمک به تحویل این بازی تغییر COVID-19 تست.

“این ساده و سریع و به راحتی مقیاس پذیر رویکرد فوری نرم افزار در SARS-CoV-2 تست سرولوژی و یک پلت فرم مفید برای سنجش توسعه فراتر از COVID-19 بیماری همه گیر. ما مدیون به کار ما دانشجویان دکترا در آوردن این زندگی” استاد Banaszak Holl گفت.

“بودجه مورد نیاز به منظور انجام کامل ارزشيابی بالينی در سراسر بسیاری از نمونه ها و سایت ها. با پشتیبانی تجاری ما می توانید شروع به ساخت و رول از این روش به این جوامع است که به آن نیاز دارید. این می تواند به عنوان کمی تا شش ماه بسته به حمایت از ما دریافت خواهید کرد.”

COVID-19 موجب شده است تا در سراسر جهان ویروسی همه گیر کمک به نزدیک به 600 ، 000 مرگ و میر و بیش از 13.9 میلیون مورد گزارش شده در سطح بین المللی (ارقام به تاریخ 17 جولای سال 2020).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر