کشف دستیابی به موفقیت در تحقیقات باز می شود مسیر جدید بهتر درمان

تحقیقات جدید در ساختار ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) نشان داده است و امیدوار رمان هدف دارويی برای درمان عفونت اچ آی وی که بر بیش از 1 میلیون آمریکایی و 40 میلیون نفر در سراسر جهان است. یافته های منتشر شده امروز در علمنشان می دهد که این ویروس را در کد ژنتیکی را می توان به عنوان خوانده شده به دو روش مختلف توسط سلول های ویروس آلوده کرده است. نتیجه این است که سلول های آلوده را به دو شکل متفاوت از این ویروس RNA است.

“این تنوع عملکردی ضروری است برای این ویروس به تکثیر در بدن است. این ویروس تا به یک تعادل مناسب بین این دو شکل از RNA می گوید:” جاشوا براون نویسنده سرب در مطالعه است. “برای چند دهه, جامعه علمی شناخته شده است که دو اشکال ساختاری متفاوت از HIV RNA وجود دارد — آنها فقط نمی دانم چه کنترل تعادل است. ما کشف کرده ایم که یک نوکلئوتید است که با داشتن یک اثر بزرگ است که یک تغییر پارادایم در درک HIV چگونه کار می کند.”

مهمتر “شما می توانید تصور کنید که اگر شما می توانید آمد تا با یک دارو است که هدف از کد ژنتیکی که در یک نقطه خاص و تغییر آن به یک فرم و تنها پس از آن می تواند به جلوگیری از عفونت از لحاظ تئوری می گوید:” قهوه ای به دست آورده است که دکترای خود را از UMBC در سال 2018 و همچنان به انجام تحقیقات وجود دارد در حالی که خود را تکمیل M. D.

یک مسیر جدید

“یکی از چیزهایی که ما در حال کار بر روی در حال حاضر تست های مختلف مولکول است که می تواند تغییر تعادل بین این دو اشکال به طوری که آن را به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک درمان برای ایدز می گوید:” ایساک conservation intl یک تازه وارد در UMBC و نویسنده در این مقاله است.

این هیجان انگیز کار می آید از یک گروه تحقیقاتی به رهبری مایکل, Summers, Robert E. Meyerhoff صندلی برای برتری در تحقیقات و مشاوره و برجسته استاد دانشگاه در UMBC. تابستان با انجام تحقیقات پیشگامانه در زمینه اچ آی وی برای چندین دهه است. به طور معمول این گروه تمرکز بر روی علوم پایه.

“کشف مواد مخدر نیست جهت است که تابستان آزمایشگاه معمولا می رود اما این چنین تاثیرگذار پیدا کردن در یک منطقه جذاب ما در زمان ابتکار عمل را به شروع به دنبال آن” براون می گوید. “اما ما هنوز در مراحل اولیه است.”

درمان های موثر تر برای بیشتر بیماران

با تشکر از تحقیقات قابل توجهی در زمینه اچ آی وی بیش از چند دهه گذشته, امروز, ایدز یک کنترل بیماری است. هنوز درمان می تواند با عوارض جانبی رژیم های دارویی می تواند پیچیده و گزینه های درمان را می توان محدود برای بیماران با شرایط دیگر مانند کبد یا مشکلات کلیوی.

بسیاری از درمان حتی اگر آنها می آیند به شکل یک قرص حاوی چند دارو با هدف قرار دادن بخش های مختلف این ویروس را تکرار چرخه. که لازم است به این دلیل که HIV کد ژنتیکی است که ساخته شده از RNA جهش ژنتیکی به سرعت در حال. این اجازه می دهد تا ویروس به انطباق و مقاوم در برابر تبدیل به زمان HIV درمان. اگر یک دارو اهداف منطقه ای که دارای جهش در یک بیمار این دارو ممکن است دیگر برای آنها کار می کنند. با استفاده از چند دارو در یک بار آن را بیشتر احتمال دارد که رژیم را به ادامه کار برای طولانی تر است.

اما این منطقه از HIV RNA ژنوم که این تحقیقات جدید بر این است که “به شدت محافظت می کنند.” این به این معنی نرخ جهش کمتر از جاهای دیگر در ژنوم توضیح می دهد که غزل بکر یک 2019 UMBC alumna و نویسنده در این مقاله است. نتیجه این است که “وجود دارد شانس بیشتری برای مواد مخدر است که اهداف آن منطقه موثر بودن برای دیگر” او می گوید.

آن را نیز ممکن است به این معنی است که یکی از مواد مخدر خواهد بود به اندازه کافی به جای بیماران نیاز به چند مواد مخدر به کار انجام می شود. “اگر شما هدف قرار دادن یک منطقه حفاظت شده, شما به طور بالقوه می تواند آمد تا با یک برنامه درمانی است که با استفاده از تنها یکی از مواد مخدر می گوید:” آیشواریا Iyer یک 2018 UMBC alumna, جریان, M. D./دکتری در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی و یک نویسنده در این مقاله است. “این ممکن است عوارض جانبی کمتری دارند و می تواند بیشتر گزینه های درمان برای افراد مختلف با شرایط بهداشتی است.”

گسترش تحقیقات افق

این تحقیقات جدید باز می شود تا طیف وسیعی از فرصت ها برای قهوه ای گروه پژوهش و دیگران. “ما بسیار علاقه مند به دیدن چگونه دیگر labs را تفسیر نتایج ما گسترش بر آنها و احتمالا پیدا کردن برنامه های کاربردی دیگر برای این نوع RNA تابع” براون می گوید.

کسانی که در آینده نتایج و هر گونه درمان های جدید آنها را قادر می سازد می تواند تأثیر عمده ای داشته باشد. “هر بار که ما یک داروی جدید HIV ما نمایی بهبود شانس افراد پیدا کردن مواد مخدر است که برای آنها کار می کند که در آن مقاومت کمی کمتر احتمال دارد می گوید:” هانا کارتر یک سال 2017 UMBC alumna, جریان, M. D./دانشجوی دکتری در دانشگاه میشیگان و نویسنده در این مقاله است. “هر بار که یک داروی جدید می توانید بر روی صحنه است که قابل توجهی بهبود زندگی بیماران مبتلا به HIV.”

این تحقیقات می تواند اثرات فراتر از اچ آی وی ، “برخی از تحقیقات گذاشته است زمینه را در چگونه ما درک coronaviruses” کارتر می افزاید. “همه علوم پایه در HIV به پایان می رسد تا با داشتن یک اثر موج دار شدن در تمام ویروس شناسی.”

اثر موج دار شدن ممکن است حتی دورتر. “این ایده که یک نوکلئوتید تفاوت این است که تغییر ساختار و عملکرد RNA است که هزاران نوکلئوتید طولانی می تواند به باز کردن تمام جنبه جدید از سلول زیست شناسی” conservation intl می گوید. “این می تواند امکان وجود دارد که پستانداران ژن است که در عمل به شیوه ای مشابه و کل ساز و ممکن است چیزی که قابل استفاده برای سایر ژن های انسان به عنوان به خوبی. من فکر می کنم که کل پارادایم می تواند با ارائه یک چشم انداز جدید برای RNA زیست شناسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>