این دستیابی به موفقیت در گوش دادن ابتکار امروز (سهشنبه, فوریه. 14) منتشر شد داده ها از جامع ترین نظرسنجی در عین حال از رادیو تولید گازهای گلخانه ای از هواپیما از کهکشان راه شیری و منطقه اطراف آن سیاه چاله مرکزی است و دعوت عمومی به جستجوی اطلاعات به صورت سیگنال های هوشمند از تمدن.

در یک کنفرانس رسانه های امروز در سیاتل به عنوان بخشی از نشست سالانه انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم (AAAS), دستیابی به موفقیت, گوش دادن محقق اصلی اندرو Siemion از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی اعلام کرد نزدیک به 2 petabytes از داده ها دوم داده روگرفت از چهار سال جستجو برای هوش فرازمینی (SETI). یک petabyte از رادیو تلسکوپ نوری داده شد ژوئن گذشته بزرگترین انتشار SETI داده در تاریخ این زمینه است.

اطلاعات بیشتر از این تازه از تلسکوپ قبل از مطالعه دقیق از ستاره شناسان می آید از یک نظرسنجی از طیف رادیویی بین 1 و 12 gigahertz (GHz). حدود نیمی از داده ها می آید از طریق پرکس رادیو تلسکوپ در, New South Wales, استرالیا است که به دلیل موقعیت آن در نیمکره جنوبی است که کاملا واقع و استفاده برای اسکن کل کهکشانی دیسک و کهکشانی مرکز. تلسکوپ بخشی از استرالیا تلسکوپ ملی تسهیلات و متعلق به این کشور را ملی علم آژانس CSIRO.

باقی مانده از اطلاعات ثبت شده توسط گرین بانک رصدخانه در غرب ویرجینیا, بزرگترین steerable رادیو ظرف و یک تلسکوپ نوری به نام خودکار سیاره یاب ساخته شده و عملکرد آن توسط دانشگاه UC برکلی و در واقع لیسیدن رصدخانه در خارج از سان خوزه ،

“پس از دستیابی به موفقیت در گوش دادن اولیه انتشار آمار سال گذشته ما دو برابر آنچه در دسترس است به مردم گفت:” دستیابی به موفقیت در گوش دادن سرب مدیر سیستم مت Lebofsky. “امید ما این است که این مجموعه داده را نشان می دهد چیزی جدید و جالب بود آن دیگر حیات هوشمند در جهان و یا به عنوان هنوز کشف نشده, طبیعی, فصل پدیده است.”

National Radio Astronomy Observatory (NRAO) و خصوصی-بودجه موسسه SETI در مانتین ویو کالیفرنیا نیز امروز اعلام کرد که یک توافق برای همکاری در سیستم های جدید برای اضافه کردن SETI قابلیت رادیو تلسکوپ توسط NRAO. اولین پروژه توسعه یک سیستم برای کول در بنیاد ملی علوم را Karl G. Jansky آرایه بسیار بزرگ (VLA) در نیومکزیکو و ارائه اطلاعات به دولت از-هنر دیجیتال باطن تجهیزات ساخته شده توسط SETI Institute.

“SETI Institute, توسعه و نصب یک رابط در VLA اجازه دسترسی بی سابقه ای به غنی جریان داده ها به طور مداوم تولید شده توسط این تلسکوپ به عنوان آن را اسکن آسمان” گفت: Siemion که علاوه بر خود دانشگاه برکلی موقعیت است Bernard M. Oliver صندلی برای SETI در موسسه SETI. “این رابط به ما اجازه خواهد داد برای انجام یک قدرتمند منطقه گسترده SETI بررسی خواهد شد که بسیار کامل تر از هر قبلی چنین جست.”

“به عنوان VLA انجام آن معمول مشاهدات علمی این سیستم جدید اجازه خواهد داد که برای اضافی و مهم برای استفاده از داده های ما در حال حاضر در حال جمع آوری” گفت: NRAO مدیر تونی Beasley. “تعیین اینکه آیا ما در جهان تنها به عنوان فن آوری قادر به زندگی در میان فوتی و فوری ترین سوالات در علم و NRAO تلسکوپ می تواند نقش عمده ای در پاسخ دادن به آن است.”

“برای تمام تاریخ بشر ما تا به حال یک مقدار محدود از داده ها به جستجو برای زندگی فراتر از زمین است. بنابراین همه ما می تواند انجام شد حدس و گمان. در حال حاضر به عنوان ما در حال گرفتن مقدار زیادی از اطلاعات ما می توانیم علم واقعی و با ساخت این اطلاعات در دسترس عموم بنابراین می تواند به هر کسی که می خواهد به دانستن پاسخ به این سوال گفت:” یوری میلنر, بنیانگذار دستیابی به موفقیت در گوش دادن.

زمین حمل و نقل منطقه بررسی

در انتشار رادیویی و نوری اطلاعات Siemion برجسته تجزیه و تحلیل جدید از یک زیر مجموعه کوچک از داده ها: رادیو تولید گازهای گلخانه ای از 20 نزدیکی ستاره است که در تراز وسط قرار دارد با هواپیما از مدار زمین به طوری که یک تمدن پیشرفته در اطراف این ستاره ها می تواند زمین عبور در مقابل خورشید (یک “حمل و نقل” و مانند آن متمرکز توسط ناسا کپلر تلسکوپ فضایی). انجام شده توسط تلسکوپ بانک سبز, زمین, حمل و نقل منطقه بررسی شده در رادیو فرکانس در محدوده بین 4 و 8 گیگاهرتز به اصطلاح C-band. تجزيه و تحليل داده ها توسط سابق دانشگاه برکلی در مقطع کارشناسی صوفیه شیخ در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا که برای نگاه روشن تولید گازهای گلخانه ای در یک طول موج رادیو یا یک باند باریک در اطراف یک تک طول موج است. او تا به ارائه مقاله به مجله اختر فیزیک.

“این است که منحصر به فرد هندسه” شیخ گفت. “این است که ما چگونه کشف سایر سیارات فراخورشیدی پس از آن نوع را حس می کند به قیاس و می گویند که ممکن است چگونه دیگر گونه های هوشمند پیدا کردن سیارات ، این منطقه از آن صحبت شده است اما شده است وجود دارد هرگز یک هدف جستجوی آن منطقه از آسمان است.”

در حالی که شیخ و تیم او هیچ technosignatures از تمدن و تحلیل و مطالعات دقیق دستیابی به موفقیت آهنگ های گروه انجام شده به تدریج قرار دادن محدودیت در محل و قابلیت های پیشرفته تمدن است که ممکن است وجود داشته باشد در کهکشان ما.

“ما نمی پیدا کردن هر بیگانگان, اما ما در حال تنظیم بسیار دقیق محدودیت در حضور یک فن آوری قادر به گونه, با دیتا برای اولین بار در بخشی از طیف رادیویی بین 4 و 8 گیگاهرتز,” Siemion گفت. “این نتایج قرار داده یکی دیگر از پله در نردبان برای فرد بعدی که می آید و می خواهد به بهبود در این آزمایش است.”

شیخ اشاره کرد که مربی او جیسون رایت در پن استیت تخمین زده می شود که اگر اقیانوس های جهان نشان داده هر مکان و طول موج ما می تواند جستجو برای هوشمند سیگنال های ما, به, تاریخ, کاوش فقط یک وان آب داغ را به ارزش آن است.

“من جستجو حساس بود به اندازه کافی برای دیدن یک فرستنده در واقع همان قویترین فرستنده های ما بر روی زمین, چرا که من در نزدیکی اهداف در هدف” شیخ گفت. “بنابراین ما می دانیم که هیچ چیزی به عنوان قوی به عنوان ما تلسکوپ آرسیبو درخشان چیزی در ما. حتی اگر این یک پروژه ما در حال شروع به گرفتن در فرکانس جدید و مناطق جدید از آسمان است.”

چراغ در مرکز کهکشان?

تا کنون unanalyzed مشاهدات از کهکشانی دیسک و کهکشانی مرکز بررسی شد و یک اولویت برای دستیابی به موفقیت در گوش دادن به دلیل احتمال بالاتر از رعایت مصنوعی سیگنال از آن منطقه متراکم از ستاره. اگر مصنوعی فرستنده هستند نه رایج در کهکشان و سپس جستجو برای یک فرستنده قوی در میان میلیاردها ستاره در دیسک از کهکشان ما است که بهترین استراتژی شمعون گفت.

از سوی دیگر قرار دادن یک, قدرتمند, بین کهکشانی فرستنده در هسته کهکشان ما شاید مجهز به 4 میلیون-خورشیدی-جرم سیاه چاله وجود دارد ممکن است فراتر از قابلیت های بسیار پیشرفته تمدن. کهکشانی مراکز ممکن است به اصطلاح شلینگ امتیاز: احتمال دارد مکان برای تمدن به ملاقات و یا محل چراغ داده که آنها می توانند ارتباط میان خود به توافق در یک مکان.

“مرکز کهکشان است که موضوع بسیار خاص و هماهنگ کمپین با تمام امکانات ما از آنجا که ما در اتفاق آرا و توافق در آن منطقه است که جالب ترین بخش از کهکشان راه شیری, کهکشان” Siemion گفت. “اگر یک تمدن پیشرفته در هر نقطه از کهکشان راه شیری می خواستم برای قرار دادن چراغ در جایی از برگشت به شلینگ, نقطه ایده, مرکز کهکشان می تواند محل خوبی برای انجام آن است. آن است که فوق العاده پر انرژی به طوری که یکی می تواند تصور کنید که اگر یک تمدن پیشرفته می خواستم برای مهار انرژی زیادی از آنها ممکن است به نحوی با استفاده از سیاهچاله ابر پرجرم در مرکز کهکشان راه شیری است.”

بازدید از میان ستاره ای دنباله دار

دستیابی به موفقیت در گوش دادن نیز منتشر مشاهدات از میان ستاره ای دنباله دار 2I/Borisov که یک برخورد نزدیک با خورشید در ماه دسامبر و در حال حاضر در راه خود را خارج از منظومه شمسی است. این گروه قبلا اسکن interstellar rock ‘Oumuamua که به تصویب از طریق مرکز منظومه شمسی ما در سال 2017. نه به نمایش گذاشته technosignatures.

“اگر سفر بین ستاره ای امکان پذیر است که ما نمی دانیم و اگر تمدن های دیگر وجود دارد که ما نمی دانیم و اگر آنها انگیزه برای ساخت یک interstellar کاوشگر پس از آن برخی از کسر بزرگتر از صفر از اشیاء است که در خارج وجود دارد مصنوعی interstellar دستگاه” گفت: Steve باغچه تحقیقات شناس با برکلی SETI مرکز تحقیقات و دستیابی به موفقیت در گوش دادن. “همانطور که ما با انجام اندازه گیری های ما از فرستنده در سیارات فراخورشیدی, ما می خواهیم برای قرار دادن محدودیت در آنچه که شماره است.”

صرف نظر از نوع SETI جستجو Siemion گفت: دستیابی به موفقیت در گوش دادن به نظر می رسد برای تابش الکترومغناطیسی است که مطابق با یک سیگنال است که ما می دانیم که تکنولوژی تولید و یا برخی از پیش بینی سیگنال است که فناوری می تواند تولید و مغایر با سر و صدای پس زمینه از اختر فیزیک حوادث. این نیز نیاز به از بین بردن سیگنال از تلفن های همراه ماهواره های GPS, اینترنت, Wi-fi و هزاران انسان دیگر منابع.

در شیخ در مورد او تبدیل به سبز بانک تلسکوپ در هر ستاره به مدت پنج دقیقه با اشاره به دور و برای پنج دقیقه و تکرار شده است که دو برابر بیشتر. او سپس پرتاب کردن هر سیگنال که نمی ناپدید می شوند زمانی که تلسکوپ اشاره کرد و دور از ستاره. در نهایت او محدودتر هم اولیه 1 میلیون رادیویی خوشه به چند صد که او قادر به از بین بردن زمین های مبتنی بر دخالت انسان. چهار غیر قابل توضیح سیگنال معلوم بود از عبور ماهواره.

Siemion تاکید کرد که دستیابی به موفقیت در گوش دادن تیم در نظر دارد به تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات منتشر شده به تاریخ و به انجام آن به طور سیستماتیک و اغلب.

“از تمام مشاهدات ما انجام داده اند احتمالا 20% یا 30% را شامل شده است در تجزیه و تحلیل داده ها کاغذ” Siemion گفت. “هدف ما این است که نه تنها به تجزیه و تحلیل آن است 100% اما 1000% یا 2000%. ما می خواهیم به تجزیه و تحلیل آن iteratively.”

دستیابی به موفقیت در گوش دادن مستقر در UC برکلی است که با حمایت 100 میلیون دلار 10-سال تعهد از دستیابی به موفقیت طرح تاسیس در سال 2015 توسط یوری و میلنر برای کشف جهان به دنبال شواهد علمی از زندگی فراتر از زمین و تشویق بحث های عمومی از یک سیاره چشم انداز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de