مختصری از انفجار بزرگ بینش

عصبی نوسانات — همچنین به عنوان شناخته شده امواج مغزی — مهم هستند حامل اطلاعات در مغز است. محققان به طور فزاینده ای در حال آمدن به مشاهده آنها کمتر به نوسانات مداوم و بیشتر به عنوان گذرا می ترکد. تا به حال شده است وجود دارد هیچ روش برای اندازه گیری چنین کوتاه انفجار در زمان واقعی و یا برای بررسی این که چگونه آنها را تحت تاثیر قرار رفتار موجودات زنده است. در همکاری با گروه کاری Prof. Dr. Ilka Diester از دانشگاه فرایبورگ موسسه زیست شناسی سوم و برتری خوشه BrainLinks-BrainTools تا به توسعه یک روش جدید برای تجزیه و تحلیل اطلاعات در مغز است. آنها با استفاده از روش خود را برای شناسایی کوتاه بتا موج انفجار در زمان واقعی در درون عصبی باندهای فرکانسی در حدود 20 هرتز و نشان می دهد که چگونه موش ها می تواند به افزایش وقوع این انفجار. محققان انتشار نتایج خود را در مجله علمی Nature ارتباطات زیست شناسی.

در انسان, میمون ها و جوندگان ممکن است برای تشخیص کوتاه تا 150 میلی ثانیه از امواج بتا — یک بخش خاص از brainwave طیف — در یک محدوده فرکانس 15 هرتز تا 30 هرتز. محققان تا به حال ارتباط این حوادث با حافظه و حرکت و ادراک است. در آنچه که به عنوان شناخته شده مغز و اعصاب-انتقادات و پیشنهادات آموزش و موش همیشه دریافت پاداش هنگامی که مغز خود را به تولید یک انفجار در بتا محدوده فرکانس. این افزایش نه تنها عود فرکانس بتا می ترکد اما کل دامنه از این محدوده فرکانس به عنوان به خوبی.

از طریق کار خود را Diester و تیم او شده است قادر به پیش بینی بتا محدوده انفجار در موش صحرایی بر روی موش حرکات — به خصوص در مقابل نیمی از موش ها بدن. این روش جدید هموار راه را برای تحقیق در مورد نقش بتا انفجار در رفتارهای خاص. از آنجا که بتا فرکانس ها نقش مهمی در کنترل حرکت این روش نیز باز می شود رویکردهای جدید در neuroprosthetics — توسعه و استفاده از ایمپلنت الکترونیکی برای ترمیم آسیب های عصبی تابع.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه فرایبورگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر