Bryan Adams’ Instagram بیهوده گویی در صدر این هفته اینترنت اخبار خلاصه اخبار

هفته گذشته کانادا کرنش Bryan Adams کردم به نام در رسانه های اجتماعی برای coronavirus بیهوده گویی او posted on Instagram.

زمان به عنوان بسیاری از مردم زندگی در Covid-19 مستند در حال شروع به درک از دست دادن تمام معنا است. این به نظر می رسد به ویژه در هفته مانند این یکی که در طی آن هیچ یک از اخبار مهم در داستان احساس می شود که همه جدید. Coronavirus همچنان به گسترش; نرخ بیکاری همچنان در حال افزایش و دادستان کل آمریکا لایحه بر این است که ساخت عناوین دوباره. آیا این همه احساس مانند آن در جریان بوده است در حالی که برای در حال حاضر ؟ حداقل یک چیز وجود دارد در این خبر که یک دید خوش آمدید: مکس دیوانه: خشم جاده. اما این قطعه است که به معنای به شما بگویم در مورد چیزهایی که شما ممکن است از دست رفته نیست آنچه شما را دیده ام در حال حاضر. به طوری که ما همه شما را از این.

سنا Coronavirus پاسخ جلسات

آنچه اتفاق افتاد: در یک زمان مثل این خوب است برای شنیدن کارشناسان را جدی در نظر گرفته و تحلیل از آنچه ما در حال انجام است (و عدم انجام) در پاسخ به کوروناویروس. فقط انتظار نداریم که خبر خوب به خصوص اگر شما یک طرفدار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: اگر یک چیز وجود دارد از زمان همه گیر واقعا مورد نیاز آن را به یک سری از جلسات سنا برای رسیدن به پایین از چیزهایی است. خوشبختانه این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد—در بخشی به دلیل کاخ سفید مسدود کارشناسان از شهادت قبل از مجلس نمایندگان در اوایل این ماه ترک سنا به عنوان تنها جایگزین. بنابراین در آغاز هفته گذشته آن دسته از کارشناسان شروع به ظاهر شدن قبل از اعضای مجلس سنا.

البته با توجه به این که هر دو از کارشناسان و سناتور شد ظاهر می شود از طریق ویدئو به دلیل خود قرنطینه شد شاید نشانه آن است که چیزهایی که نمی خواهید کاملا به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن—که هفته گذشته صحبت از ما “حاکم” بر شیوع—به نظر می رسید گفت. به طوری که در شیر برای بزرگ نشان می دهد, به هر حال?

که کاملا این همه ستاره خط وجود دارد — یک واقعیت است که نمی فرار سناتور میزبانی این جلسه ظاهرا.

برای کسانی که امیدوار است که وجود خواهد داشت بیشتر لحظات از سبک سری است که اکثر این جلسه به احتمال زیاد شده است اجازه دهید به پایین با Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پیشرو در ارائه برخی از حقایق تلخ در مورد که در آن آمریکا است و در آن کشور در راس است.

با Fauci بنابراین با صراحت هل دادن در برابر تهمت و دولت صحبت امتیاز و غیر واقع بینانه پیروز چشم انداز آن را تنها یک ماده از زمان قبل از او رو به رو یک ضد حمله از طرف رئیس جمهور حامیان. مطمئن شوید به اندازه کافی تقریبا بلافاصله آن را وارد و آن را تحت ضد علم و طرفدار اقتصاد است.

به عنوان رئیس جمهور تهمت انتقاد Fauci برای محتاط بودن آن به نظر می رسید به عنوان اینکه خطوط نبرد می شد سحر که رویکرد ما باید حرکت رو به جلو: بازگشایی و خطر شیوع و یا نگه داشتن همه چیز بسته و (امیدوارم) جلوگیری از یک.

غذای آماده: به یاد داشته باشید که چیزی که ما در مورد گفت: سبک سری? به خوبی وجود داشت این.

دیوان عالی کشور و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی

آنچه اتفاق افتاد: هفته گذشته دادگاه عالی شروع دادرسی شفاهی در چند مورد مربوط به انتشار جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: Fauci سنای شهادت نیست تنها نمایش بزرگ روز سه شنبه به عنوان آن معلوم شد. همچنین تجربه شادی از راه دور در آن روز بود که دیوان عالی ایالات متحده بود که شروع به مقابله با سوال از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مالیاتی. در قلب از روز سه شنبه جلسات بود این سوال که آیا یا نه تهمت فقط با استناد رئیس جمهور ایالات متحده می تواند بلوک احضاریه فرستاده شده به حسابداران و بانکداران به دنبال آن اسناد, اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است—دست کم از همه به این دلیل است که یک سوال میرسد دو مورد متفاوت بودن شنیده می شود.

با دو جمله پایین کلید بی اهمیت سوال در خطر است, آن را بیش از حد تعجب آور است که وجود دارد برای استفاده از یک تعبیری برخی اوج منطق در طول استدلال ارائه شده به دادگاه.

وجود دارد یک بحث خاص است که خوب دقیقا نمی اضافه کنید.

پس از استدلال وجود دارد بی پایان تجزیه و تحلیل و چای برگ خواندن از کارشناسان در رسانه ها. در رسانه های اجتماعی و در عین حال بسیاری از آنها فقط آشکار پیش بینی نتیجه نهایی موارد—نه این که آن را به کمک در هر راه عملی ندارند.

غذای آماده: در واقع این یکی می تواند در حالی که قبل از این دادگاه به مسائل تصمیم گیری. دست و پنجه نرم کردن.

مایکل فلین و پل Manafort, خوش آمدید به اخبار چرخه

آنچه اتفاق افتاد: اوه هی lookit! مایکل فلین و پل Manafort در اخبار!

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: در جای دیگر در متقاطع بین افراد حقوقی و ریاست جمهوری دو سابق مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران که دچار مشکل با قانون خودشان را در چشم های عمومی. کمی بیش از یک هفته پیش وزارت دادگستری کاهش یافته است آن اتهامات علیه مایکل فلین رئیس جمهور سابق مشاور امنیت ملی با وجود داشتن pled گناه به دروغ به اف بی آی در یک تصمیم گیری است که به راحتی می تواند به عنوان غیر معمول است.

تاثیر که تصمیم بحث برانگیز ادامه داد: احساس می شود که هفته گذشته آغاز شده با دادستان کل لایحه بر دریافت این نوع از کار بررسی هیچ یک امید برای.

هنوز هم حداقل او نبود تحریف حقیقت در ساختمان استدلال خود را به رها کردن در مورد.

با این نوع از توجه پرداخت می شود به یک تصمیم گیری است که به نظر می رسد در بهترین حالت یک کمی شک دارم شما گمان کرده اند که قانونی قدرت که می شود را به خجالتی و دور از هر گونه دیگر غیر معمول تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران. اما شما اشتباه باشد.

Manafort انتشار به خانه بازداشت مطرح بیش از چند ابرو و نه فقط به این دلیل که هر کس در جهان است که تقریبا در خدمت یک خانه بازداشت در حال حاضر.

برای کسانی که به فکر که شاید این فقط یک روال چیز—آن را نه.

در اوایل روز شنبه آن را قطعا به دنبال به عنوان اگر همه چیز در حال کار خوبی برای مردمی یک بار کار می کرد برای مغلوب ساختن پیشی جستن …

… اما صبر کنید! در اواسط هفته قاضی مورچه سالیوان پمپ ترمز که فلین مهم است.

به عبارت دیگر, این یکی می شود ممکن است در حالی که برای.

غذای آماده: سخت به بگویید. شاید این ؟

زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن

آنچه اتفاق افتاد: در هفته گذشته “زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن” آغاز روند. این بود تمام مصیبت.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: اول بیایید شروع با این صدای جیر جیر از رئیس جمهور که به نظر می رسد به ارمغان آورده اند سازمان زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مقدار زیادی از توجه مردم است.

با وجود این واقعیت است که تهمت را پست کردم مقدار زیادی از توجه آن بود که در واقع اولین بار این گروه نام شده شناور در توییتر آن روز. آنها در واقع می خواهم رانده شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یک زن و شوهر از ساعت زودتر که ممکن است نشان می دهد یک تلاش هماهنگ برای رسیدن به زن رای دهندگان در نور از تجاوز جنسی به اتهام presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن در حال حاضر رو—به ویژه هنگامی که آن را ارائه می دهد همه چیز با نامهایی مانند “توانمند سازی ساعت.”

آن را تلاش برای حمایت از زنان است که به کمک آن روند با این حال; در عوض, آن ذاتا oxymoronic کیفیت عبارت است که رسانه های اجتماعی به سادگی نمی تواند نادیده بگیرد. به شوخ طبعی:

و پس از آن وجود دارد مقایسه…

غذای آماده: ما می دانم آنچه شما فکر. شما فکر “که حتی از پشت زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به هر حال است؟” جواب خواننده ممکن است دروغ در پایان این صدای جیر جیر.

صبر کنید Bryan Adams چه ؟

آنچه اتفاق افتاد: قبل از اینکه در هفته گذشته Bryan Adams’ legacy شد برخی از middle-of-the-road کانادا سنگ. در حال حاضر آن را در مهارت های خود را در گفتن چیزی اشتباه در Instagram. اما حداقل در حال حاضر مردمی به یاد داشته باشید که Bryan Adams است.

آنچه واقعا اتفاق افتاده است: بیایید فقط بلانت: این در حالی است از آنجا که اکثر مردم به فکر زیاد به Bryan Adams, مرد پشت چنین عمدتا فراموش شده بازدید به عنوان “همه چیز من آن را برای شما انجام” و “تابستان ’69.” است که می گویند او نمی هنوز هم یک حرفه ای—شما لازم نیست که رکورد طولانی ترین متوالی اقامت در شماره 1 در نمودار بریتانیا بدون ساختمان fanbase است که چوب با شما بعدا در زندگی—اما آن را به عنوان اگر کسی واقعا در مورد او صحبت شده. تا هفته گذشته.

این Instagram ارسال آن ساخته شده بر روی توییتر از طریق اتوماسیون هر چند که پس از حذف شده است. آسیب انجام شد ،

جای تعجب نیست که رسانه ها متوجه پست با تقریبا در هر گزارش و توصیف آن به عنوان یک “بیهوده گویی”—نه لزوما بهترین نگاه برای پیری نرم چوب زیر گهواره تلاش برای حفظ نام تجاری خود را. پس Addams اقدام به عذرخواهی می کنیم. سلام.

دیدن ؟ آن را نژادپرستانه آن را فقط … وگان. اگر چه او عذرخواهی شد به طور گسترده ای برداشت آن هنوز دقیقا نمی روشن شدن هوا راه او می خواهم امیدوار بود.

شاید تنها برندگان در کل این افتضاح بودند کسانی که هرگز لذت می برد آدامز کار, که حداقل تا به حال این فرصت را به دریافت یک زن و شوهر خوب حفاری.

غذای آماده: چه بود گفت: ما در مورد خوب حفاری ؟ این یکی از خانه, @bornmiserable!


بزرگ تر سیمی داستان
  • اطلاعات جنگ بیش از کلروکين کند شده است Covid-19 علم
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • به تازگی بیکار و برچسب زدن عکس برای سکه
  • Sci-Fi دارای یک یادآوری درس برای این بحران
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>