چگونه ما قادر به پیدا کردن همه چیز در تاریکی ؟ و چگونه ما می تواند تصور کنید که چگونه چیزی را احساس می کند فقط با نگاه کردن به آن ؟

به این دلیل است که مغز ما قادر به ذخیره اطلاعات در چنین راهی است که می توان آن را بازیابی توسط حواس مختلف. این چند حسی ادغام اجازه می دهد تا ما را به ایجاد تصاویر ذهنی از جهان و پایه آگاهی هشیار ما.

معلوم می شود که توانایی تشخیص اشیاء در سراسر حواس مختلف در حال حاضر در tiny brains یک حشره است.

پژوهشگران دانشگاه کوئین مری دانشگاه لندن و دانشگاه مک کواری در سیدنی منتشر کرده اند و کار جدید در مجله علم نشان می دهد که bumblebees همچنین می توانید پیدا کردن اشیاء در تاریکی آنها تنها قبل از دیده می شود.

در نور اما محروم از دست زدن به اشیاء bumblebees در مورد آموزش دیده بودند برای پیدا کردن پاداش آب قند در یک نوع از شی (مکعب یا حوزه) و تلخ گنه گنه راه حل در شکل دیگر.

هنگامی که آزمایش در تاریکی زنبورها ترجیح شی که قبلا پاداش وقت بیشتری را صرف کاوش در آنها.

Bumblebees در مورد هم حل شد این کار راه دیگری در اطراف. پس از زنبور عسل آموخته به پیدا کردن یک شکل خاص در آنها مورد آزمایش قرار گرفتند در نور و دوباره ترجیح شکل آنها تا به حال آموخته بود پاداش با لمس تنها.

این توانایی است که به نام صلیب معین شناخت و آن را اجازه می دهد تا ما را به درک یک تصویر کامل از جهان با غنی تضمینی.

Dr Cwyn حل پازل ف سرب است نویسنده در این مقاله که بر اساس در کوئین مری دانشگاه لندن است و در حال حاضر در دانشگاه مک کواری در سیدنی. او گفت: “نتایج حاصل از مطالعه ما نشان می دهد که bumblebees نمی روند حواس خود را به عنوان کانال های مجزا — آنها گرد هم می آیند به عنوان نوعی از واحد نمایندگی.”

پروفسور لارس Chittka رئیس آزمایشگاه در کوئین مری دانشگاه لندن که در این مطالعه گفت: “ما تا به مدت طولانی شناخته شده است که زنبور عسل می تواند به یاد داشته باشید اشکال از گل. اما یک گوشی هوشمند می تواند تشخیص چهره شما, برای مثال, می کند و بنابراین بدون هر شکلی از آگاهی است. کار جدید ما نشان می دهد که چیزی در جریان است در داخل ذهن زنبور عسل است که کاملا متفاوت از یک ماشین-که زنبورها می تواند التماس کردن به تصاویر ذهنی از اشکال است.”

سلنه گوتیرز Al-Khudhairy co-نویسنده روی کاغذ و در حال حاضر دانشجوی دکترا در دانشگاه نیویورک گفت: “این یک شاهکار شگفت انگیز زمانی که شما در نظر ناچیز اندازه یک زنبور مغز. آینده تحقیقات از مدارهای عصبی اساسی این توانایی زنبورها در یک روز ممکن است کمک به نشان می دهد که چگونه خود ما مغز تصور کنید جهان به عنوان ما انجام دهد.”

Dr حل پازل ف اخطار می دهد: “این به این معنا نیست زنبورها تجربه جهان همان راه ما انجام دهد اما آن را نشان می دهد بیشتر وجود دارد که در سر خود را از ما تا کنون با توجه به آنها اعتباری است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کوئین مری دانشگاه لندن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de