سرهم بندی کردن زنبور عسل ترجیح می دهند یک رژیم غذایی کم چربی

زنبور عسل یک عامل مهم برای محیط زیست ما و رزق ما. بدون حشرات گرده افشانی بسیاری از گونه های گیاهی — از جمله محصولات مختلف — تکثیر نیست. “زنبور عسل, مرگ و میر, بنابراین, بر تامین مواد غذایی برای انسان” اظهار داشت: استاد سارا Leonhardt که متخصص در گیاه-حشرات فعل و انفعالات. همه در سراسر جهان بیش از 20000 گونه زنبور عسل نیاز به در نظر گرفته شود. در این میان زنبور عسل از اهمیت ویژه ای علاوه بر معروف زنبور عسل.

“زنبور عسل به دست آوردن بسیاری از مواد مغذی خود را از مواد غذایی اصلی خود منابع که شهد و گرده. در حالی که شهد عمدتا یک منبع کربوهیدرات گرده شامل بسیاری از سایر مواد مغذی لازم: پروتئین و چربی و مواد معدنی و ویتامین ها. تا به امروز اکثر زنبور عسل محققان فرض بر این است که زنبور عسل مانند سایر گیاهخواران به طور عمده از نظر محتوای پروتئین در هنگام انتخاب مواد غذایی خود را” استاد Leonhardt توضیح داد.

با استفاده از دو مرحله mechanistical رویکرد است که شامل یادگیری و تغذیه آزمایش های این گروه تاسیس یک راه جدید برای به معنای واقعی کلمه نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی عادات تغذیه از حشرات.

آموزش آزمایش با سرهم بندی کردن زنبور عسل (Bombus terrestris)

که مواد مغذی می تواند زنبور عسل در گرده است ؟ به عنوان اولین گام یادگیری آزمایش کمک به دانشمندان برای ایجاد سرهم بندی کردن زنبور عسل اولویت برای برخی مواد مغذی — در این مورد چربی و پروتئین است.

Fabian Rüdenauer اصلی نویسنده این مطالعه توضیح داد: “ما در حال تمرکز بر چرب و اسیدهای آمینه است که به نمایندگی از دو ضروری گرده کلان مواد مغذی که به احتمال زیاد به درک شود و در نتیجه طعم توسط زنبور عسل است.”

در این زمینه یک مقدار کمی از اسیدهای چرب اضافه شد به گرده به افزایش محتوای چربی. محققان دریافتند که زنبور عسل می تواند به وضوح تمایز بین عادی گرده و گرده با افزایش محتوای چربی و نشان نداد اولویت روشن برای عادی گرده. شگفت آور, سرهم بندی کردن زنبور عسل ساخته شده هیچ تمایز روشن در هنگام گرده اسید آمینه محتوا تغییر داده شده در راه همان است.

چه سرهم بندی کردن زنبور عسل ترجیح طعم ؟

که مواد مغذی در واقع تحت تاثیر قرار زنبور عسل’ رفتار جستجوگری و پیامدهای خود را برای بقا و باروری قابلیت های? کسانی که سوالات مرکزی هدایت پس از آن تغذیه آزمایش.

“بیشتر چربی گرده موجود کمتر زنبور عسل مصرف می شود که گرده” Leonhardt به این نتیجه رسیدند. سرهم بندی کردن زنبور عسل در واقع پذیرفته مرگ بیش از نیاز به مصرف چربی بالا گرده. کار گروهی بنابراین به این نتیجه رسیدند که چربی در گرده منفی بر زنبور عسل’ قابلیت باروری و بقا است که چرا از آن است که اجتناب شود.

شبیه به یادگیری آزمایش تغییرات در اسید آمینه محتوای گرده تاثیر نمی گذارد زنبورها تغذیه عادات بقا و یا تولید مثل.

کمک به زنبور عسل و زنبور عسل

“مطالعه ما نشان از اهمیت چربی برای جستجوگری زنبور عسل. آن را نیز نشان می دهد که همبستگی وجود دارد مواد مغذی ادراک تغذیه مقررات و باروری تناسب اندام” اظهار داشت: دکتر یوهانس Spaethe از دانشگاه Würzburg, که همچنین چراغ مطالعه. “زنبورها می تواند طعم و مزه چه چیزی برای آنها خوب است و جمع آوری مواد غذایی خود را بر این اساس” گفت: Leonhardt خلاصه نتایج.

در حال حاضر محققان در حال ایجاد یک مجموعه داده در گرده تغذیه ای شیمی به منظور به دست آوردن یک نمای کلی در سراسر طیف گسترده ای از گونه های مختلف گیاهان. آنها همچنین بررسی نیازهای تغذیه ای دیگر گونه از زنبورها. “در آینده ممکن است منجر به درک بهتر اثر تنوع در گلدهی گونه های گیاهی در زنبورها و آن را ممکن است بهبود اقدامات حفاظتی مانند گل در کشاورزی مناظر” پیش بینی محققان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر