اما این حرارت خشک: تغییر آب و هوا و aridification آمریکای شمالی

بحث خشکسالی اغلب مرکز در عدم آسمانی. اما در میان دانشمندان آب و هوا, تمرکز بر تغییر شامل حال رشد نقش است که گرم شدن درجه حرارت به عنوان قوی رانندگان بیشتر aridity و خشکسالی تشدید.

فزایندۀ است که در حال حاضر یک روند روشن در سراسر غرب ایالات متحده که در آن انسانی تغییرات آب و هوایی و کمک به کاهش جریان آب رودخانه ها و خشک کن خاک گسترده درخت مرگ, تاکید, کشاورزی, محصولات, آتش سوزی فاجعه بار و طولانی خشکسالی با توجه به نویسندگان تفسیر مقاله منتشر شده آنلاین مارس 19 در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

در همان زمان انسان ناشی از گرم شدن کره زمین نیز رانندگی افزایش aridity به سمت شرق در سراسر شمال امریکا با هیچ پایانی در چشم با توجه به آب و هوا دانشمندان Jonathan Overpeck از دانشگاه میشیگان و برادلی Udall از دانشگاه ایالتی کلرادو.

“تاثیر گرم شدن زمین در غرب رودخانه جریان خاک و جنگل ها در حال حاضر خالی از ابهام” نوشتن Overpeck رئیس U-M برای محیط زیست و توسعه پایدار و Udall ارشد آب و آب و هوا دانشمند در ایالت کلرادو. “روشن است که در دراز مدت نسبت به روند بیشتر aridification یک روند است که تنها اقدام آب و هوا می تواند به توقف.”

تفسیر مقاله در پاسخ به یک PNAS مقاله منتشر شده در مارس 11 توسط جاستین مارتین از بررسی زمین شناسی ایالات متحده و همکارانش نشان داد که چگونه گرم شدن کره زمین باعث شده است حوزه کاهش در شمال کوه های راکی از جمله کشور بزرگترین حوضه رودخانه, the Missouri.

مارتین و همکاران. مطالعه با استفاده از tree-ring پرونده به تجزیه و تحلیل 2000-2010 فوقانی میسوری حوضه رودخانه خشکسالی و به این نتیجه رسیدند که “اخیر گرم شدن کره زمین هم راستا با افزایش خشکسالی شدت های يکسان نشان دادند که رقیب و یا بیش از هر تخمین زده می شود بیش از 12 گذشته بوده است.”

مطالعه جزئیات مکانیسم حرارت-هدایت حوزه را رد می کند و آن را “مکان تمرکز بیشتر در مورد چگونه انسانی گرم شدن آب و هوا است که به تدریج افزایش خطر داغ خشکسالی و بیشتر در شرایط خشک در سراسر گسترش نوار ایالات متحده” با توجه به Overpeck و Udall.

مارتین و همکاران. مطالعه همچنین بر راه دما-رانده aridity در غرب است که به طور معمول قاب در نظر اپیزودیک خشکسالی است. بسیاری از آب و زمین مدیران و همچنین عموم مردم به طور ضمنی فرض کنیم که در هنگام بازگشت باران و بارش برف استراحت طولانی خشکسالی شرایط خشک را نیز محو می شود.

اما این که معیوب فرض که نادیده نصب شواهد همه در اطراف ما با توجه به Overpeck و Udall.

“تغییرات آب و هوایی انسانی خواستار این فرض را زیر سوال چون ما در حال حاضر می دانم که با اعتماد به نفس بالا که در ادامه انتشار گازهای گلخانه ای به اتمسفر تضمین ادامه داد: گرم شدن کره زمین و این که با ادامه گرم شدن کره زمین باعث گسترده تر و طولانی مدت و شدید خشکی جادوها و خشکسالی تقریبا یک شرط بندی مطمئن” آنها بنویسید. “بیشتر aridity است تعریف جدیدی از غرب در بسیاری از زمینه ها و هزینه های انسانی و طبیعی سیستم را افزایش می دهد تنها به ما اجازه گرم شدن ادامه خواهد داد.”

پیش بینی اثرات در بالا میسوری حوضه رودخانه آینه تغییرات در حال حاضر اتفاق می افتد در غرب که در آن نسبت به روند گرم شدن محور aridification است روشن ترین.

رودخانه در جنوب غربی ارائه تنها بزرگ و پایدار تامین آب به بیش از 40 میلیون نفر و در عین حال جریان کاهش یافته است به طور قابل توجهی از اواخر قرن 20th. کاهش جریان در منطقه دو مهم ترین رودخانه کلرادو و ریو گراند, شده اند نسبت به افزایش درجه حرارت ناشی از فعالیت های انسانی مهمترین سوزاندن سوخت های فسیلی است.

فرآیندهای متعدد به گرم شدن کره زمین هستند و به احتمال زیاد دخیل در مشاهده aridification از غرب با توجه به Overpeck و Udall. برای استارت, هوا گرمتر می توانید نگه دارید بیشتر بخار آب و تشنه هوا تساوی رطوبت از آب و زمین سطوح از طریق تبخیر و تعرق — خشک شدن بیشتر خاک, تاکید بر گیاهان و کاهش حوزه.

اما جو را در افزایش ظرفیت نگهداری آب بخار نیز افزایش پتانسیل برای بارش باران و برف مقدار در حال افزایش است در بسیاری از مناطق ایالات متحده در خارج از غربی. اما فرکانس و شدت خشک جادوها و خشکسالی در حال افزایش در سراسر این قاره در دهه های آینده حتی اگر میانگین بارش سالانه افزایش سطوح با توجه به Overpeck و Udall.

“شاید بیشتر نگران کننده است این رشد co-وقوع گرم و خشک تابستان شرایط و احتمال گسترش وجود ندارد و تغییرات آب و هوایی اقدام از این داغ-خشک افراط و تمام راه را به ساحل شرقی آمریکای شمالی و شمال به کانادا و از جنوب به مکزیک” آنها را بنویسید.

“دیگر بخش هایی از شمال امریکا به احتمال زیاد نمی بینم گسترده aridification و decadal به چند decadal خشکسالی از غرب خواهد شد اما با این وجود همچنان به دیدن مکرر و شدید خشک رویدادها — افراطی خشک جادوها فلش خشکسالی و interannual خشکسالی تبدیل خواهد شد بخشی از جدید عادی” با توجه به Overpeck و Udall.

“متاسفانه با تغییر آب و هوا و این aridification به احتمال زیاد غیر قابل برگشت در انسان مقياس بنابراین هر چه زودتر انتشار گازهای گلخانه ای به جو هستند متوقف زودتر aridification آمریکای شمالی را متوقف کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im