کون انتشار: مطالعه در می یابد حتی خاموش سیگار را خاموش سموم

ته سیگار شمع در پارک ها و سواحل و خیابان و اتوبوس متوقف می شود, مکان های که در آن تمام انواع littering هستند ناپسند است. بهترین تخمین زده میشود که بیش از پنج تریلیون ته تولید شده توسط افراد سیگاری در هر سال در سراسر جهان و نگرانی خود را در مورد اثرات زیست محیطی باعث شده است تا مطالعات چگونه آنها را تحت تاثیر آب و زیستگاه های حیات وحش. اما با وجود شیوع تقریبا هیچ است مورد مطالعه قرار هوابرد انتشار آمدن این ذرات ریز از زباله.

زمانی که داستین Poppendieck خواسته شد به بررسی آنها او شک و تردید بود. به عنوان یک اندازه گیری دانشمند در موسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) او متوجه شد هیچ روش استاندارد برای تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از مواد شیمیایی چرخش در هوا در اطراف سیگار ساعت و روز پس از آنها قرار داده شده است و او شیفته بود. اما او نیز فکر وجود دارد ممکن است به اندازه کافی مواد شیمیایی در حال حاضر به اندازه گیری معنی دار است.

چه تیم خود را در بر داشت این بود که استفاده می شود لب به لب — یکی که سرد است به لمس-می توانید در یک روز را معادل 14 درصد از نیکوتین که یک فعال سوزاندن سیگار ساطع می کند.

“من کاملا شگفت زده گفت:” Poppendieck. “تعداد قابل توجهی دارد و می تواند اثرات مهم که ته دفع در داخل خانه و یا در ماشین.” این NIST اندازه گیری انجام شد تحت یک رزمی توافقنامه با سازمان غذا و دارو به عنوان بخشی از آن تجزیه و تحلیل به طور کلی تاثیر سیگار کشیدن در زندگی مردم است.

برای مدت زمان طولانی بسیاری از سلامت اثرات سیگار کشیدن اشتباه گرفته بودند و اغلب دست کم در بخشی به دلیل تولید گازهای گلخانه ای از سیگار تا به حال نشده است به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. اندازه گیری و مطالعات اپیدمیولوژیک بیش از 50 سال گذشته بهبود یافته است و درک ما از سلامت اثرات توتون و تنباکو. ما در حال حاضر می دانم که یک معامله خوب در مورد چگونه سیگار کشیدن را تحت تاثیر قرار سیگاری بدن خود را به عنوان آنها دم و بازدم به عنوان جریان اصلی ، کار نیز انجام شده است برای ایجاد اثرات بهداشتی ناشی از دود سیگار است که تولید گازهای گلخانه ای از پایان یک سیگار لوله و یا سیگار و دود است که بیرون رفته توسط افراد سیگاری است.

اخیرا تحقیقات همچنین بررسی thirdhand قرار گرفتن در معرض, که می آید از مواد شیمیایی باقی مانده که باقی می ماند در سطوح مانند دیوارها و مبلمان و مو و لباس و اسباب بازی پس از یک سیگار است و بس. مانند جریان اصلی سیگار و دود سیگار thirdhand می توانید قرار گرفتن در معرض افزایش خطر ابتلا به سرطان ها و علت های متعدد دیگر مشکلات سلامتی به ویژه در هنوز هم در حال توسعه بدن و مغز نوزادان و کودکان است.

هدف کلی اخیر نیست مطالعه برای تعیین انتشار از خاموش سیگار و کشف آنچه که اتفاق می افتد به کسانی که تولید گازهای گلخانه ای که ته چپ در محیط های مختلف.

Poppendieck تیم اندازه گیری هشت نفر از صدها نفر از مواد شیمیایی به طور معمول ساطع شده از سیگار از جمله چهار که در FDA لیست مضر و مضر به شمار می رود.

آنها همچنین اندازه گیری triacetin یک روان اغلب استفاده می شود برای ایجاد فیلتر سفت است. فیلتر اضافه شد به سیگار در 1950s. در حالی که آنها را جمع آوری بخشی از آنچه می آید در حال سوختن سیگار آنها نمی به طور کامل نفی از قرار گرفتن در معرض استنشاق دود سیگار. فیلتر ارائه یک نوع از دسته برای سیگار کاربران که می خواهند برای جلوگیری از سوزش لب خود را و یا انگشتان دست, هدر رفتن توتون و تنباکو و یا نیاز به جلو و ولگرد توتون و تنباکو بیت خود زبان. Triacetin می توانید تا آنجا که 10 درصد از یک فیلتر پایین آن نوسانات به معنی آن نیست و به سرعت تبخیر در دمای معمولی پس از آن می تواند یک شاخص خوب در دراز مدت تولید گازهای گلخانه ای از کون Poppendieck توضیح داد.

سوال این است که Poppendieck و تیم خود را در نظر گرفته و از این رو بود که تاثیر فیلتر بر روی افراد سیگاری خود را. آنها با تمرکز بر تولید گازهای گلخانه ای از دور انداخته ته که تا حد زیادی فقط با استفاده از فیلتر.

“اگر شما تا به حال نشسته بر روی نیمکت پارک که کسی در کنار شما دودی و سپس آنها را از بالا و سمت چپ خود را به سیگار لب به لب پشت که بوی شما بو شد نشان دهنده این است آنچه که ما در حال تلاش به ضبط و اندازه گیری” Poppendieck گفت. “هر کسی با یک حس خوب بو می داند آن وجود دارد.”

این تیم تا به حال به “دود” بیش از 2,100 سیگار اگر چه دانشمندان نیست در واقع نور و استنشاق. به جای Poppendieck تیم ساخته شده است “سیگار کشیدن ماشین” است که با استفاده از رباتیک حرکات برای شبیه سازی آنچه انسان انجام زمانی که آنها نور. دستگاه ساخته شده بود به حرکت هوا را از طریق هر یک از سیگار در همان راه به حذف برخی از متغیرهای بالقوه در ارتباط با رفتار واقعی افراد سیگاری است.

خاموش سیگار قرار گرفتند در یک پیاده روی در فولاد ضد زنگ اتاق به منظور مشخص هوابرد تولید گازهای گلخانه ای.

این تیم همچنین تلاش برای تعیین اگر محیط زیست تفاوت در دما و رطوبت و اشباع در آب تغییر خواهد کرد کسانی که در انتشار نرخ.

بسیاری از مواد شیمیایی از خاموش ته شد منتشر شده در اولین 24 ساعت Poppendieck اشاره کرد. اما نیکوتین و triacetin غلظت هنوز حدود 50 درصد از سطح اولیه پنج روز بعد.

این تیم همچنین دریافتند که ته ساطع شده از این مواد شیمیایی در نرخ های بالاتر هنگامی که درجه حرارت بالاتر بود.

“نیکوتین که از یک الاغ بیش از هفت روز می تواند قابل مقایسه با نیکوتین ساطع شده از جریان اصلی و sidestream [دوم یا thirdhand] دود در هنگام فعال, سیگار,” Poppendieck گفت. این به این معنی اگر شما لازم نیست خالی یک زیرسیگاری در خانه خود را برای یک هفته, مقدار نیکوتین قرار گرفتن در معرض غیر سیگاری می تواند در دو زمان تخمین می زند.

بدانند چه به تماس این تازه کشف شده و اندازه گیری گازهای گلخانه ای شده است به چالش کشیدن. در آزمایشگاه Poppendieck و تیم خود را به آنها مراجعه کنید آزادانه به عنوان “پس از دود” و یا فقط کون انتشار گازهای گلخانه ای.

مهم نیست که چه اصطلاحات مورد استفاده در این پژوهش تیم می خواهد مردم بدانند که مواد شیمیایی باقی می ماند طولانی پس از سیگار بیرون می رود. از مردم خواسته شده است به پرتاب سیگار خود را از پنجره ماشین به دلیل آن طول می کشد سال برای ته به تنزل. Poppendieck می خواهد مردم را نیز می دانم که آنها می توانید استفاده big بدون منفذ فلزی یا شیشه ای شیشه با شن و ماسه به جای ترک آنها را در فضای باز.

“شما ممکن است فکر می کنم که هرگز سیگار کشیدن در اتومبیل خود را زمانی که بچه ها در حال حاضر شما در حال حفاظت از افراد غیر سیگاری و یا کودکان در اطراف شما” Poppendieck گفت. “اما اگر زیرسیگاری در خود ماشین پر از ته هستند که انتشار این مواد شیمیایی قرار گرفتن در معرض است که اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر