خرید Giphy می دهد Facebook یک پنجره جدید به رقبای خود

رسانه های اجتماعی لوله بدست می آورد یکی دیگر منبع غنی از اطلاعات این بار در قالب اینترنت مورد علاقه GIF کتابخانه.

Facebook جمعه اعلام کرد این بود که دستیابی به Giphy پیشرو و خدمات برای ساخت و به اشتراک گذاری فایل های Gif است که در حال حاضر بخشی از Instagram پیشرو و خدمات برای ساخت و اشتراک گذاری عکس. حتی اگر شما هرگز بازدید Giphy وب سایت شما به احتمال زیاد دیده می شود رد پای آن در رسانه های اجتماعی دوستیابی, برنامه های, شاید حتی در محل کار خود در شل. تاسیس در سال 2013 به عنوان یک موتور جستجو برای GIFs Giphy به زودی گسترش یافت و به ابزار فعال است که میلیون ها نفر از کاربران اینترنت را به یکپارچه قراردادن انیمیشن های کوتاه در سایت هایی مانند Facebook و توییتر کمک به ایجاد “واکنش Gif” هسته رسانه های دیجیتال بیان آن امروز است.

Facebook مشخص کسب—گزارش ارزش 400 میلیون دلار—به عنوان یک راه برای کمک به آن میلیون ها نفر از کاربران “بهتر بیان خودشان هستند.” “با آوردن Instagram و Giphy با هم ما می توانیم آن را آسان تر برای مردم برای پیدا کردن کامل فایل های Gif و پوستر در داستان و مستقیم” Vishal Shah, معاون رئیس جمهور از محصول در Instagram گفت: در اعلام.

این خبری بود و نه یکنواخت جشن در سراسر وب. منتقدان Facebook سابقه در مسائلی مانند حریم خصوصی نگران آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر که در آن کنترل یک معشوق GIF خدمات. “بسیاری از رسیده به بپرسید که آیا ما باید نگران Giphy جستجو در سیگنال ایم” Moxie Marlinspike یکی از برنامه cofounders قبل از اطمینان کاربران که متمرکز بر حفظ حریم خصوصی سرویس پیام رسانی در حال حاضر مانع از “GIF جستجو دهندگان از دریافت اطلاعات کاربر.”

در عرض چند ساعت از اعلام Giphy سر از محتوا نیز در توییتر زدودن شایعاتی که این سرویس از بین بردن فایل های Gif از Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ. “می خواهم برای روشن است که این درست نیست که ما فقط خراب کردن محتوایی که ناقض دستورالعمل های ما,” او نوشت. و با Giphy ابزار در حال حاضر یکپارچه با بسیاری از Facebook رقبا از جمله توییتر, اسنپ چت, شل ق Infinite و سرهم بندی کردن—آن را به نظر می رسید مناسب به تعجب چه مدت است که باقی خواهد ماند در این مورد.

هر دو شرکت گفت که Giphy خارج شرکای خود ادامه خواهد داد به همان دسترسی به کتابخانه خود را و API. بی دست و پا GIFs رئیس خود را می فرستد بیش از شل نمی خواهید دور در هر زمان به زودی. اما در حال حاضر Facebook در نهایت خواهد بود که دروازه بان برای تمام کسانی که یکپارچگی و آن را بی سابقه بینش مردم چگونه با استفاده از فایل های Gif.

Facebook می گوید: آن را نمی خواهد جمع آوری اطلاعات خاص به افراد با استفاده از Giphy API, اما آن را به اطلاعات ارزشمند در مورد الگوهای مصرف در سراسر وب. Facebook مجموعه از برنامه های کاربردی در حال حاضر ساخته شده یک تکه بزرگ از Giphy ترافیک—50 درصد با توجه به شرکت—اما در حال حاضر آن را می توانید جمع آوری داده ها از سیستم عامل های دیگر بسیاری از آنها رقبا و احتمالا نقطه روندهای در حال ظهور. اگر Facebook متوجه نوع خاصی از GIF روند در توییتر برای مثال این کمیسیون می تواند یک هنرمند را به یک مجموعه مربوطه به طور انحصاری برای Instagram luring بیشتر کاربران وجود دارد. Facebook نیز متهم شده است از کپی کردن ویژگی های از رقبا مانند Snapchat برای سال در حال حاضر باید بینش خود را چگونه تعامل کاربران با فایل های Gif.

Facebook دارای سابقه تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد رقبای خود را از طریق داده های غنی از ادغام. در سال 2013 آن را به دست آورد, VPN, نرم افزار Onavo و بعد از آن استفاده می شود به جمع آوری اطلاعات در مورد برنامه های مانند پلت فرم پیام های WhatsApp است که آن نیز خریداری شده در سال آینده. داده ها از Onavo نشان داد که مردم ارسال شد به مراتب بیشتر پیام های یک روز در واتساپ از Facebook Messenger که کمک به توجیه پرداخت 19 میلیارد دلار برای رقابت در برنامه. Facebook تعطیل Onavo در سال 2019 پس از آن مورد انتقاد قرار گرفت برای استفاده از کد از آن برای جمع آوری اطلاعات در مورد افراد جوان به عنوان 13.

کسانی که حوادث, در میان دیگران کشیده اند افزایش توجه از سوی ما تنظیم کننده و قانونگذاران که می گویند آنها نگران Facebook تسلط. این شرکت در حال حاضر موضوع تحقیقات به اینکه آیا شیوه های خود را واجد شرایط به عنوان ضد رقابتی است. کمیسیون تجارت فدرال در ماه فوریه اعلام کرد که آن را شروع بررسی کوچکتر ادغام با Facebook و دیگر تکنولوژی غول های بیش از دهه گذشته است. سناتور الیزابت وارن (D-MA) نامیده می شود برای Facebook بزرگترین حصول به unwound است. و یک معامله مانند این ممکن است کسب درآمد بیشتر موشکافی آینده در جهانی همه گیر: در ماه گذشته خانه ضد تراست صندلی دیوید Cicilline (D-RI) گفت: او می خواست به فشار برای یک مهلت قانونی برای ادغام تا سلامت بحران است—هر چند که مانند بسیاری از چیزهایی که در کنگره است فرو رفته در حزبی بحث است.

روز جمعه اخبار افزایش می دهد, دیگر, شاید, بیشتر, فوری, سوالات مانند چگونه Facebook را انتخاب کنید تا متوسط Giphy گسترده کتابخانه. وجود دارد ممکن است سفارشات به سانسور unflattering GIFs از Zuck اما ممکن است برخی از تلاش برای مطمئن شوید که هر دو تیم در همان صفحه که آن را می آید به چه مجاز: Giphy مجموعه ای از دستورالعملهای انجمن به مراتب کمتر گسترده از Facebook است. بسیاری از Giphy را GIFs کشیده از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که با ارائه مجموعهای از کپی رایت و نگرانی است. “Facebook فقط خرید بزرگترین آرشیو DMCA takedown درخواست” Alex Stamos, Facebook سابق رئیس امنیت افسر نوشت: در یک صدای جیر جیر. “علت سعی و کوشش یادداشت باید شده اند بسیار جذاب است.” Giphy در حال حاضر دارای کپی رایت سیاست و Facebook گفت: در آزادی مطبوعات است که “ما خدمات بزرگ حامیان خالق و هنرمند جامعه است و ادامه خواهد داد.”

Giphy یک پلت فرم رسانه های که ارزش مشتق شده است در بخشی از کار از هنرمندان مستقل و سازندگان. آن را نیز یک معشوق سرویس برای کاربران اینترنت که به اشتراک گذاشته اند تریلیون GIFs در طول سال زمانی که ساده هنوز emoji را انجام خواهد داد. در حال حاضر آن را در دست Facebook یکی از بزرگترین تفرقه شرکت ها برای بیرون آمدن از دره سیلیکون. که می تواند منجر به یک آینده نزدیک ژرف و رسیدن به موفقیت است. فقط Instagram, Giphy خانه جدید که در Facebook به دست آورد و در سال 2012 و در حال حاضر یکی از بزرگترین سیستم عامل در جهان است. اما Instagram نیز ارائه می دهد یک نگاه اجمالی در سمت تلنگر است که سکه: بنیانگذاران اصلی آن هستند رفته و در حالی که برنامه بزرگتر از همیشه با چالش مواجه است—از دروغ بودن هدف قانونگذاران مانند وارن—بزرگتر از همیشه بیش از حد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im