کادیلاک به ارمغان می آورد سوپر کروز جدید 2021 نردبان

اگر HBO را همراهان همیشه می آید و در هوا و امیدوارم آن را نمی خواهد—احتمال وجود خواهد داشت یک شخصیت جدید در صف همراه با پسران: نیمه حساس کادیلاک Escalade. چرا که هیچ وسیله نقلیه می تواند بهتر برای سرگردان بین احزاب از glitzy-زرق و برق هفت صندلی SUV است که می تواند رسیدگی به بزرگراه های لس آنجلس تمام خود را.

خوب نوع. این 2021 نردبان پرده برداری از این هفته در لس آنجلس (جایی که دیگر?) انجام خواهد شد آخرین نسخه از سوپر کروز کادیلاک بسیار مورد تحسین قرار گرفته رقیب تسلا خلبان اتوماتیک. در بزرگراه ها این ویژگی اجازه می دهد تا رانندگان را دست چرخ اما با استفاده از یک دوربین مادون قرمز برای اطمینان از آنها به نگه داشتن چشم خود را در جاده ها است. سوپر کروز که عرضه در سال 2017 در CT6 سدان با استفاده از دوربین و رادار برای نظارت بر ترافیک و شرایط جاده را دنبال کنید و تنظیم سرعت بر روی زمین است. و ورود خود را بر روی نردبان نشانه یک حرکت به سمت جریان اصلی: در حالی که CT6 نسبتا تو رفتگی در دیوار محصول SUV بزرگ است که یکی از کادیلاک بهترین فروشندگان.

می خواهم آخرین self-driving اخبار در صندوق پستی خود را? ثبت نام در اینجا!

این نسخه از سوپر کروز پس از رسیدن بر روی نردبان به دلیل در جائی که بسیاری بعد از این سال (با قیمت گذاری TBA), ویژگی های یک دسته از ارتقاء. آن را ساده تر برای تعامل و در نتیجه لذت ببرید. “شما استفاده می شود که دقیقا به موقعیت ماشین در کوچه و منتظر ماشین به سوئیچ حالت پس از آن خوشحال بود با این شرایط می گوید:” ماریو Maiorana سیستم مهندس ارشد. “در حال حاضر اتفاق می افتد که خیلی بیشتر به راحتی و به سرعت.” او همچنین وعده های بیشتر و رابط بصری—رنگی آیکون در خوشه ابزار و نوار LED بر روی فرمان در CT6 نیست, همیشه روشن است که این سیستم می تواند درگیر شود.

دوم این سیستم را در حال حاضر تغییر خطوط بر روی فرمان. اگر شما گیر در پشت یک نیمه رفتن 55 مایل در ساعت آمار به نوبه خود سیگنال و تماشای اتومبیل خود را چک کنید مجاور خط و سپس اسلاید بیش از زمانی که خود را امن است. برای حفظ راننده مطلع از آن “فکر” و پیشرفت سیستم چشمک می زند گرافیک های متحرک بر روی نردبان hi-res خمیده صفحه نمایش OLED (صنعت اول) که اقدامات عظیم 38 اینچ از گوشه به گوشه.

Interior view of a car

آوردن سوپر کروز به نردبان به معنای recalibrating نرم افزار که مسئولیت رسیدگی به یک درشت SUV به جای ورزشی سدان و ساخت چند LED نکردم چرخ فرمان.

حسن نیت ارائه میدهد از کادیلاک

مثل همیشه فوق العاده کروز محدود خواهد شد به جاده ها که کادیلاک دارای نقشه برداری با lidar اسکنر لیزری که شامل بیش از 200 ، 000 مایل از آسفالت در ایالات متحده و کانادا است. که پوشش رشد 35 درصد پس از سال 2017 و در حال حاضر شامل تقسیم بزرگراه ها همراه با interstates.

نسخه جدید افزایش یافته و قابلیت پردازش و تنظیم حمل و نقل. “فرمان شتاب و ترمز ها همه بهبود یافته” Maiorana می گوید. “و بهتر است در تشخیص خطرات جاده خواهم ساخت و ساز مخروط و هشدار به راننده را بیش از.” که شامل تنظیم چگونه سیستم ترمز و شتاب و نوبت به حساب تفاوت ورزشی CT6 و درشت نردبان.

به طور کلی به عنوان موتور حرکت به سوپر کروز به بیش از 20 مدل بیش از سه سال آینده این نوع از اقتباس کلیدی خواهد بود می گوید جرمی کارلسون استقلال تحلیلگر صنعت شرکت تحقیقاتی IHS Markit. “مقدار کار برای انجام این کار متفاوت خواهد بود اما به طور کلی آن را یک ورزش آنها نیاز به کار از طریق به جریان توسعه به مدل های بیشتر به عنوان کارآمد به عنوان امکان پذیر است و برای سرمایه گذاری بر روی برند مهر که سوپر کروز می تواند عملکرد.”

و اگر شما می خواهید برای ساخت این نوع از مهر شدن چرم-بسته بندی نردبان خود را به درایو همراهان در سراسر لس آنجلس است یک جای خوب برای شروع است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • خوش آمدید به دوران سوپر لیتیوم-سیلیکون باتری
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر