کالیفرنیا آغاز کرده است غربالگری در اوایل دوران کودکی تروما اما منتقدان اصرار احتیاط

کالیفرنیا با هدف کاهش ترومای دوران کودکی مضر اثرات بهداشتی.

ISTOCK.COM/CRAIGRJD

در ژانویه 1, کالیفرنیا شد اولین دولت ایالات متحده به صفحه نمایش برای سوء تجارب دوران کودکی (ACEs)—در اوایل زندگی سختی مانند سوء استفاده از غفلت و فقر است که می تواند ویرانگر بهداشت عواقب بعد از آن در زندگی است. این پروژه نه فقط بهداشت عمومی ابتکار اما گسترده آزمایش. مقامات دولتی با هدف کاهش سلامت اثرات اوایل زندگی سختی به اندازه نصف عرض یک نسل است. اما منتقدان می گویند فواید غربالگری در حال اثبات نشده و می تواند به ایجاد تقاضا برای خدمات دولت نمی تواند ارائه کند.

به 160 میلیون دلار طرح امر به 7 میلیون کودک در پزشکی کالیفرنیا بیمه برای افراد کم درآمد است. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که کامل 2 ساعت آنلاین آموزش تشویق به صفحه نمایش کودکان تا سن 18 سالگی برای مطلب. پرسشنامه پر کردن توسط کودکان مراقبان یا نوجوانان خود شامل 10 دسته بندی از مطلب مانند خشونت خانگی غفلت و سوء مصرف مواد با سوالاتی مانند “فرزند شما تا کنون دیده یا شنیده پدر و مادر/مراقب بودن در فریاد زد سوگند در توهین و یا تحقیر دیگری فرد بالغ است ؟” و “آیا شما همیشه احساس بی پناهی unloved و/یا محافظت نشده?”

اگر یک کودک دارای یک نگرانی نمره ارائه دهنده دستور داده شده است به ارائه اطلاعات در مورد منابع مفید مانند مواد غذایی و یا مسکن, کمک, بحث در مورد چگونه تروما و استرس تاثیر می گذارد در حال توسعه بدن و مغز و در صورت لزوم ارجاع به متخصص مانند روانشناسان.

“قریب به اتفاق بدن از داده ها و … به ما می گوید که در اوایل تشخیص و مداخله زود هنگام باعث بهبود نتایج” برای کودکان با بالا ACEs نمرات می گوید کالیفرنیا جراح عمومی نادین برک هریس که منجر ابتکار. “ما باید از این علم به عمل است.”

برک هریس اشاره می کند که استرس سمی می توانید یک کودک در یک مادام العمر سیر بیماری. یک سال 1998 مطالعه توسط محققان در Kaiser Permanente برای مثال پیدا کردم که از 9500 بزرگسالان و کسانی که به خاطر تعداد زیاد ACEs تا به حال چهار تا 12 برابر افزایش خطر ابتلا به اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد و افسردگی و اقدام به خودکشی. یک مطالعه پیگیری بیش از 17,000 مردم را در بر داشت که کسانی که به یاد می آورد شش یا بیشتر مطلب درگذشت 20 سال زودتر از افرادی که گزارش none. سعی کنید برای جلوگیری از عوارض پزشکی می پردازد همچنین برای بزرگسالان به نمایش برای ACEs, به طوری که پزشکان توصیه می کنند برای درمان استرس-شرایط مربوط از قبیل اعتیاد و افسردگی است.

شواهدی وجود دارد که مطلب بر سلامت در بزرگسالی است “pretty مسلم” می گوید: Aric Prather یک روانشناس در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو (UCSF). اما برخی از محققان هشدار می دهند که, کالیفرنیا, صفحه نمایش می تواند عواقب ناخواسته. چون دولت قانون نیاز به ارائه دهندگان به گزارش کودک آزاری و غفلت دیوید Finkelhor مدیر جنایات علیه کودکان مرکز تحقیقات در دانشگاه New Hampshire, Durham, نگرانی که غربالگری می تواند “فوق العاده افزایش تعداد جزئی و یا غیر ضروری ارجاع به کودک سیستم حفاظت.” برک هریس می گوید که خلبان مطالعات نشده نشان داده شده است قابل چشم انداز مثبت در این گزارش اما دولت برای نظارت بر آن است. “ما این نگرانی جدی است.”

Finkelhor اشاره می کند که بسیاری از بلند پروازانه غربالگری پروژه های شکست خورده اند برای نشان دادن سود و برخی در واقع باعث آسیب برساند. جهانی خشونت خانگی نمایش برای زنان, برای مثال, نیست, نشان داده شده است برای بهبود سلامتی و کیفیت زندگی او می گوید:—شاید به دلیل ارائه دهندگان نمی دانند که چگونه برای کمک به کسانی که گزارش سوء استفاده. شواهد در مورد آنچه که برای یک کودک با بسیاری از ACEs نیز بسیار اندک, Finkelhor می گوید—به خصوص اگر تروما نیست اخیر و کودک را نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند. “این برای من روشن نیست که [ما باید درمان] یک کودکی که مورد آزار قرار گرفته بود 5 یا 6 سال پیش اما ندارد علائم یا مشکلات.”

برای تست صفحه نمایش و پیدا کردن آنچه مداخلات کار متخصص اطفال Dayna طولانی از UCSF در حال اجرا است یک کارآزمایی بالینی از صفحه نمایش جدید با 550 خانواده. محققان می دانیم که کسانی که با ثبات حمایت مراقب مقاوم تر هستند به اثرات منفی سلامت از مطلب بنابراین حمایت از مراقبان اولویت است او می گوید. و خلبان دیگر مطالعات نشان می دهد خدمات اساسی مانند غذا و سرپناه, مشاوره و آموزش تکنیک های مانند مدیتیشن نیز می تواند کمک به کودکان در غلبه بر تروما.

در عین حال کالیفرنیا ممکن است قادر به ارائه چنین شال خدمات به همه کسانی که به آنها نیاز دارید. اگر پزشکان شروع به مراجعه پزشکی ثبت نام با سابقه مطلب به متخصصان آن می تواند باز کردن یک سیل-دروازه” Prather می گوید. از سوی دیگر او می گوید: این برنامه می تواند تاکید نیاز “برای اطمینان از ایمنی از ما جوان ترین و آسیب پذیر ترین” و بی درنگ کالیفرنیا به منظور توسعه خدمات جدید است.

برای محققان Prather می گوید غربالگری برنامه ارائه می دهد یک فرصت برای مطالعه چرا برخی از مردم بیشتر انعطاف پذیر به مطلب و چقدر متفاوت نامطلوب تجربیات بر مغز و بدن است. دولت قصد دارد به صندوق مطالعات با 9 میلیون دلار از بخش خصوصی-عمومی در کالیفرنیا, ابتکار برای پیشبرد دقیق پزشکی است. “امید من این است که همانطور که ما شروع به تولید داده ها به عنوان یک دولت وجود دارد سرمایه گذاری در کیفیت و دقت علم به طوری که ما می تواند همچنان به سیاست” بلند می گوید. “در نهایت ما می خواهیم که قادر به نگاه در سراسر نسل و بپرسید که” چگونه ما انجام دهید؟'”

چگونه خواهد برک هریس دانم که آیا او دولت را طرح بلند پروازانه برای کاهش ترومای دوران کودکی کار کرده? یک اندازه گیری است که پول او می گوید:. در سال 2013 به عنوان مثال ACEs هزینه کالیفرنیا $10.5 میلیارد و او و همکارانش گزارش این هفته در مجله PLOS ONE. اگر هزینه های ACEs های مربوط به بیماری هایی مانند آسم و افسردگی و بیماری های قلبی می افتد در سال های آینده او می گوید: او را به حساب تلاش به عنوان یک موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر