زمان راهنمایی در کروناویروس “تا حد زیادی نادیده” مفاهیم برای بهداشت عمومی و بالینی پاسخ در نور از کسانی که بیشتر در معرض خطر با توجه به یک گروه بین المللی از بهداشت جهانی ،

نوشتن در مجله پزشکی بریتانیامحققان از دانشگاه شرق آنجلیا (UEA), دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری (LSHTM) و سامسون موسسه تحقیقات سالمندی (SIFAR), کیپ تاون, منجر خواستار سن دیدگاه را شامل می شود به صراحت در سطح ملی و جهانی برنامه ریزی در covid-19 و همچنین به عنوان فوری تشکیل یک گروه متخصص در افراد مسن به حمایت از راهنمایی و پاسخ به این ویروس.

در سرمقاله پروفسور پیتر لوید-شرلوک از UEA پروفسور شاه ابراهیم و پروفسور مارتین مک کی از LSHTM و دکتر لئون گفن در SIFAR توجه داشته باشید که بیشترین تعداد مرگ و میر رخ خواهد داد در میان افراد مسن تر در پایین و کشورهای با درآمد متوسط (LMICs). این کشورها شامل 69 درصد از جمعيت 60 ساله و بالاتر و سیستم های بهداشتی که کمتر گسترده و کمتر متمرکز بر نیازهای افراد مسن نسبت در کشورهای با درآمد بالا.

پروفسور لوید-شرلوک استاد سیاست اجتماعی و توسعه بین المللی در UEA گفت: “واکنش جهانی به کروناویروس باید به سمت این گروه خواهد شد که در صورت مخرب ترین عواقب. تا کنون این اتفاق افتاده است. ما رو بی سابقه و عظیم موج مرگ و میر در میان افراد مسن در این کشور است.”

در LMICs خطر عفونت برای افراد مسن بالا خواهد بود چرا که ترتیبات زندگی اغلب تنگ و پر ازدحام است. افزایش تعداد افراد مسن در LMICs زندگی در خانه های سالمندان و یا امکانات مشابه که در آن شرایط اغلب فقیر و مقررات ضعیف است.

محققان می گویند اجتماعی فاصله سیاست باید در نظر بگیرید در حال حاضر مخاطره آمیز وجود بسیاری از افراد به خصوص کسانی که به تنهایی زندگی می کنند و یا وابسته به دیگران برای مراقبت و حمایت است. این افراد ممکن است به صورت موانع برای به دست آوردن غذا و دیگر لوازم ضروری اگر قرنطینه شرایط گسترده تر تبدیل شده.

همانطور که در کشورهای با درآمد بالا خطر مرگ ناشی از covid-19 در LMICs به شدت افزایش می دهد با سن و اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر مشاهده شده در افراد بالای 60 سال به ویژه کسانی که با شرایط مزمن مانند بیماری های قلبی عروقی.

ظرفیت سیستم های سلامت در LMICs به صفحه نمایش اجازه دهید به تنهایی درمان ویروس بسیار محدود خواهد بود: در آفریقای جنوبی هر آزمون هزینه حدود US$75 -این بیش از کل سالانه دولت سرانه هزینه های بهداشت و درمان در بسیاری از LMICs. حتی قبل از covid-19 پدید آمده و افراد مسن در حال حاضر با آن مواجه قابل توجهی از موانع دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی و پشتیبانی از جمله قیمت و سن مبتنی بر تبعیض است.

محققان اضافه کردن: “آن را نمی خواهد بود آسان برای مقابله با این مشکلات به خصوص در تنظیمات که در آن وجود دارد اغلب ضعیف بهداشت عمومی و زیرساخت عدم پیری شناسی تخصص در تمام سطوح نظام سلامت و محدود اعتماد به دولت است.

“با این حال اولین گام خواهد بود تا تشخیص دهند که این مشکلات وجود داشته باشد. سن دیدگاه باید گنجانده شود به صراحت در توسعه ملی و جهانی برنامه ریزی برای covid-19 و یک متخصص جهانی در افراد مسن باید تشکیل برای حمایت از راهنمایی و پاسخ به این ویروس در هر دو مسکونی امکانات و تنظیمات صفحه اصلی.

“به عنوان دانش جدید پدیدار می شود این گروه می تواند شناسایی و ارزیابی هزینه درمان موثر و مداخلات که در پاسخ به نیازهای خاص افراد مسن در LMICs زندگی در تنظیمات به چالش کشیدن که در آن رسمی خدمات سلامت زیرساخت های محدود است.”

آنها نتیجه گیری کرد: “قبلا برخی از نویسندگان استدلال کرده اند که جهانی بهداشت اولویت تنظیم institutionally ageist. Covid-19 ارائه می دهد یک فرصت برای اثبات ما اشتباه است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه شرق آنجلیا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im