خواستار پرستاری پشتیبانی در میان COVID-19 همه گیر

وجود دارد نزدیک به 28 میلیون پرستاران در سراسر جهان که شامل یک نیروی کار جهانی ارائه می شود که حدود 90 درصد از مراقبت های بهداشتی اولیه از جمله خط مقدم در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. حصول اطمینان از مطلوب خود را سهم و ادامه داد: خوب بودن در میان بی شمار عواقب COVID-19 را افزایش می دهد پتانسیل برای اندازه گیری و بهبود سلامت است.

در سرمقاله منتشر شده در مجله بین المللی پرستاری مطالعاتمحققان از جمله دو از دانشگاه پنسیلوانیا دانشکده پرستاری (پن پرستاری) تماس سریع اصلاحات در سیاست و سرمایه گذاری در پرستاری و پرستاران به منظور اهرم مهارت های این نیروی کار جهانی. سرمقاله تشریح چند بخشی سرمایه گذاری به طراحی مجدد و نوآوری های موجود در خدمات بهداشتی و گسترش حوزه پرستاری از عمل جعل حمایتی مقررات و قانون برای پرستاران و بهینه سازی پرستاری کمک به برآورده جهانی بهداشت عمومی نیاز دارد و افزایش پتانسیل برای مهار و مدیریت این بیماری همه گیر و آینده بهداشت عمومی و انسانی بحران.

“گسترده پیامدهای ناشی از COVID-19 نشان داده اند که ما نیاز گسترده و سریع و هوشمند سرمایه گذاری در پرستاری از طریق آگاهانه عمل است که به طور کامل اهرم بهداشت و درمان نیروی کار است. جوامع ما و سلامت جمعیت در سراسر جهان در این بستگی دارد به فوریت مورد نیاز سیاست اصلاحات و افزایش سرمایه گذاری در پرستاری در حال حاضر بیشتر از همیشه” نوشتن دو پن پرستاری نویسندگان, William E. رزا, دکترا, MBE, NP-میلاد FAANP, FAAN یک رابرت وود جانسون بنیاد آینده پرستاری محقق و لیندا H. ایکن, دکترا, RN, FAAN, FRCN های کلر M. Fagin رهبری استاد; مدیر مرکز بهداشت و تحقیقات سیاست; و عضو ارشد در لئونارد دیویس موسسه سلامت اقتصاد است.

توصیه های در سرمقاله مبتنی بر جهانی 2018 اجلاس نوآوری برای بهداشت گزارش و شامل مفاهیم برای پرستاران و پرستاران تمرین پیشرفته سیاست گذاران دولتی و غیر دولتی سلامت همکاران و کسانی که مشغول به کار در تحقیقات بالینی و آموزش تنظیمات. این سرمقاله “سریع سرمایه گذاری در پرستاری برای تقویت جهانی COVID-19 پاسخ به” آنلاین در دسترس است.

همکاری نویسندگان این مقاله شامل اگنس Binagwaho, MD, M(Ped), دکترا, معاونت, دانشگاه جهانی عدالت در سلامت و Paul E. کشاورز, MD, دکترا, هر دو از دانشکده پزشکی هاروارد; Howard Catton MA, BScEcon (لیسانس) از شورای بین المللی پرستاران; شیلا دیویس DNP پولیس ملی افغان-میلاد FAAN, John C. ولش DNP MS CRNA و ویولا کرنجا, BSN, RN, همه همکاران در سلامت; الیزابت Iro, MHSc, MBA, RN, RM, سازمان بهداشت جهانی; Judy Khanyola, MSc, RCHN از دانشگاه بهداشت جهانی حقوق صاحبان سهام و پاتریشیا J. Moreland دکترا CPNP, FAAN از دانشگاه اموری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>