شما ممکن است متوجه مورد مایکل اسنایدر فقط چگونه بسیاری از اسباب بازی های او را بسته به دست و مچ در هر روز داده شده—یک ساعت اپل یک Fitbit یک Biostrap. دوم این است که شور و شوق خود را برای چنین دستگاه. برای بیش از یک دهه اسنایدر یک محقق زیست شناسی در دانشگاه استنفورد بوده و مصرف کننده با استفاده از wearables برای تعیین اینکه آیا این نوع از حسگرهای—و داده های جمع آوری شده از آنها—می تواند کمک به پیگیری از شروع عفونت یا بیماری است.

در حال حاضر اسنایدر و تیم او در حال راه اندازی یک تحقیق جدید پروژه است. این یکی که او امیدوار است که در نهایت هشدار مردم است که آنها ممکن است بیماری های ویروسی از جمله Covid-19 تا دو تا سه روز قبل از علائم این ویروس نشان می دهد. این تیم از حدود ده محققان به تازگی آغاز شده درخواست شرکت کنندگان در این مطالعه پس از آنچه اسنایدر به عنوان سریع ردیابی فرایند تصویب از طریق استنفورد نهادی بررسی هیئت مدیره. آنها با استفاده از نرم افزار از الگوریتم های که آموزش دیده اند در سلامت الگوهای مشترک به عنوان بخشی از یک مطالعه قبلی و آنها افتتاح این مطالعه جدید به داده ها از مارک های مختلف از مصرف کننده wearables—Fitbit ساعت اپل و بیشتر.

این بلند پروازانه مطالعه ساخته شده از همه بیشتر پیچیده توسط چگونه به سرعت این ویروس خاص اسپرد شمار علائم رمان coronavirus شيوع حامل بدون علامت عدم در دسترس تست (که می تواند آن را به چالش کشیدن برای تایید اگر و هنگامی که شرکت کنندگان در مطالعه قرارداد Covid-19) و تناقضات در بیومتریک ردیابی در سراسر مارک های مختلف از دستگاه های پوشیدنی.

اما اسنایدر گروه است نه محدود کردن مطالعه به ردیابی فقط Covid-19 و نه آن را نه تنها در تلاش خود را. محققان در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو را مجهز به مراقبت های بهداشتی کارگران با “هوشمند” Oura حلقه که پیگیری ضربان قلب و شب تنفسی رای با هدف ساخت یک الگوریتم است که کمک خواهد کرد پیگیری Covid-19. و موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه خواهد بود و در داده از Fitbits اپل ساعت و دیگر wearables برای کمک به “زمان واقعی نظارت از مسری بیماری دستگاه تنفسی است.” در برخی موارد این نامتجانس تیم های تحقیقاتی ممکن است در نهایت ادغام داده ها.

“ما می خواهم به تحت تاثیر زمان همه گیر با تشخیص Covid-19 اما ما نیز به امید این که کلی ابزار تشخیص چرا که حتی قبل از Covid-19 بود که هدف می گوید:” اسنایدر. “در مرحله بعدی شاید ما قادر خواهید بود به شما بگویم ‘ضربان قلب خود است تا شاید شما نمی خواهید برای رفتن به کار در آن روز.'”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

اسنایدر معتقد است که ضربان قلب فیزیولوژیکی سیگنال خواهد شد که مهم ترین این تازه راه اندازی مطالعه که Fitbit اهدا کرده است 1,000 انتقالها فعالیت برای. بر اساس مطالعات قبلی از جمله یکی که با تمرکز بر جمع آوری ضربان قلب و سطح اشباع اکسیژن در طول هواپیمایی پروازهای اسنایدر می گوید تیم او شده است قادر به تشخیص زمانی که مردم در حال مبارزه با نوعی از عفونت قبل از آنها علامتی از آنجا که خود پایه ضربان قلب بالا رفته است.

“من می دانم که برخی از مردم بر روی [پیگیری] پوست متوسط و هیچ سوالی وجود دارد که ارزش دارد اما wearables در حال نمونه گیری ضربان قلب بیشتر,” او می گوید. حتی اگر یک مچ پوشیدنی نمی رکورد پایه ضربان قلب و یا فعال ضربان قلب با 100 درصد صحت این تنوع در اندازه گیری—دلتا به عنوان اسنایدر قرار می دهد آن را که خواهد شد بیشتر گفتن.

استنفورد امیدوار به جذب هزاران نفر از شرکت کنندگان که یا پوشیده شده اند یک ساعت هوشمند برای مدتی و می توانید به اشتراک گذاری داده های گذشته و یا خواهد شد که شروع به پوشیدن یک شرکت و ایجاد یک پایه برای ضربان قلب. مطالعه “دستگاه منکر”; اگر آن را یک Fitbit, اپل سازمان دیده بان و یا Garmin ساعت با ضربان قلب سنسور کار خواهد کرد بیش از حد. بر اساس تمام این داده ها هدف این است که برای ساخت یک الگوریتم جدید که می تواند نقطه الگوهای غیر معمول در ضربان قلب داده احتمالا اوج مردم به هنگامی که بدن آنها شروع به مبارزه با عفونت است.

آنها شروع از ابتدا. که گزارش اسنایدر منتشر شده در سال 2017, یک, که نشان داد همبستگی بین انحراف الگوهای سیگنال های فیزیولوژیکی و پاسخ التهابی بدن, کمک به هموار کردن راه. اسنایدر تیم جمع آوری 2 میلیارد گیری از 60 مردم بودند که با پوشیدن مصرف کننده smartwatches. یک محقق فوق دکترا شیائو لی, توسعه یک الگوریتم است که برای مطالعه به نام “تغییر از قلب” الگوریتم. اسنایدر آخرین تحقیقات خواهد ساخت و از این.

تحقیقاتی اسکریپس در حال انجام چیزی مشابه. در اواخر مارس آن قرار دادن یک تماس برای Fitbit, Apple Watch, گارمین یا Amazfit استفاده کنندگان به دانلود یک Scripps-طراحی نرم افزار تلفن همراه و عضویت جدید مطالعه آینده نگر به نام تشخیص دهد. محققان می گویند آنها قصد دارند مسیر شرکت کنندگان ضربان قلب, خواب, و به طور کلی الگوهای فعالیت به تلاش برای تشخیص ظهور “آنفولانزا coronavirus و دیگر سریع-گسترش بیماری های ویروسی.”

دوباره, این اولین بار نیست Scripps راه اندازی کرده است این نوع از مطالعه. اما در حال حاضر وجود دارد یک فوریت اضافه شده و افزایش سود سرمایه گذاری طرف به دلیل Covid-19. در اوایل سال جاری اسکریپس در همکاری با Fitbit, انتشار نتایج یک مطالعه دو ساله بر روی آنفلوانزا ردیابی است. این پژوهشگران تجزیه و تحلیل Fitbit داده ها از بیش از 47,000 کاربران در پنج کشور توجه خاص به افزایش ضربان قلب در حال استراحت و خواب غیر طبیعی الگوهای; سپس نسبت که داده های حسگر به صورت هفتگی برآورد شبه آنفولانزا بیماری در سطح دولت به عنوان گزارش شده توسط CDC. Fitbit داده ها به طور قابل توجهی بهبود آنفولانزا-مدل های پیش بینی محققان به این نتیجه رسیدند.

“ما به طور کلی هدف نیست Covid خاص. ما واقعا می خواهید این تشخیص پلت فرم برای کمک به بهداشت عمومی پاسخ دهندگان و افراد در این مطالعه شناسایی زمانی که آنها در حال گرفتن یک بیماری ویروسی که آیا آن را Covid-19 آنفولانزا و یا چیز دیگری می گوید:” جنیفر Radin متخصص اپیدمیولوژی در Scripps’ دیجیتال پزشکی بخش و سرب نویسنده قبلی آنفلوانزا مطالعه است. “اما من فکر می کنم به خصوص که ما را به تابستان و دیگر بیماری های تنفسی مانند آنفولانزا کاهش, من فکر می کنم بیشتر از این موارد است که ما شاهد این هستیم که گزارش Covid یا آنفولانزا مانند علائم به احتمال زیاد خواهد شد از Covid در مقابل سایر عفونت های تنفسی.”

“ایده اساسی این است که در آینده آن را خوب خواهد بود اگر ما تا به حال برخی از اطلاعات در سلامت ما زیرساخت های اطراف که بیمار شدن که در آن می گوید:” بنیامین Smarr یک مهندسی زیستی محقق در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو. “افراد می خواهند بدانند که به عنوان یک جامعه ما می خواهند بدانند که این wearables در حال حاضر بهترین راه برای رسیدن به آن داده است. بنابراین در برخی از راه این است که آزمون مورد اینکه آیا ما می توانیم تجمع در اطراف Covid به عنوان یک راه صاف کردن مشارکت عمومی خصوصی در این راه است که در آن افراد به اشتراک گذاری داده ها و از آنجا می آیند تا با فیزیولوژیکی الگوهای که شناسایی Covid.”

Smarr داده های علوم آزمایشگاه در UCSD شنود گذاشته شده است برای پردازش داده های جمع آوری شده به عنوان بخشی از جدید TemPredict تحصیل در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. TemPredict نیست با تکیه بر smartwatches اما هوشمند rings: The $299 Oura حلقه که سازندگان آن ادعا می کنند یکی از دقیق ترین فعالیت های مصرف کننده و خواب انتقالها وجود دارد. آن آهنگ های تنفسی رای علاوه بر ضربان قلب. USCF قصد دارد به ارائه 2,000 مراقبت های بهداشتی کارگران با حلقه که باید نصب سفارشی را از طریق یک نگاهی به خانه کیت و سپس می گوید آن را گسترش مطالعه به جمعیت عمومی است. به عنوان با دیگر مطالعات محققان می گویند آنها ساخت یک الگوریتم برای شناسایی “الگوهای شروع پیشرفت و بهبودی برای COVID-19.”

این ممکن است به نظر می رسد آشکار است اما در این مرحله ما هنوز یک راه طولانی از خود Fitbit یا دیده بان اپل هشدار به شما است که شما باید Covid-19. بسیاری از محققان که به صحبت کرد سیمی شد مراقب باشید که بیش از حد وعده و تاکید کرد که این مطالعات با wearables ممکن است کمک به شناسایی تغییرات در سیگنال های فیزیولوژیکی و این که این تغییرات ممکن است نقطه به بیماری و است که می تواند شامل coronavirus اما این یافته ها ممکن است خاص به کوروناویروس.

وجود دارد انواع دیگر عوارض است که می تواند بر روش و نتایج این مطالعات است. اولین چیزی اسنایدر اشاره شده است wearables خود را. در حالی که اپل ساعتهای Fitbits و دیگر wearables همه به طور کلی مسیر همان معیارهای این روزها—مراحل خود را خود را در خواب ضربان قلب خود را—آنها ممکن است نمونه و یا کشیدن داده ها از مچ دست خود را در نرخ های مختلف. این درست است به خصوص با ضربان قلب, که بدان معنی است که محققان با تکیه بر آن به عنوان یک قطعه کلیدی از اطلاعات باید خود را برای ساخت ابزارهای نرم افزار به بحران داده های گرفته شده از دستگاه های مختلف.

برخی از wearables مسیر تنفسی رای; دیگران نیست. بسیاری از wearables مانند Fitbit و Oura طراحی شده پوشیده می شود در حالی که خواب; دیده بان اپل در حال حاضر نیست. در حالی که برخی از wearables اندازه گیری درجه حرارت پوست آنها را اندازه گیری نمی هسته متوسط; افزایش دمای هسته یکی از علائم ممکن است از Covid-19.

وجود دارد مقدار زیادی از عوامل خارجی و تعصبات است که می تواند تاثیر این مطالعات به عنوان به خوبی. پوشیدنی کاربران ممکن است نماینده کل جمعیت; قبلی Scripps مطالعه آنفلوانزا مانند بیماری اشاره می کند که “به طور کلی صاحبان دستگاه های پوشیدنی معمولا ثروتمندتر از جمعیت عمومی به طور بالقوه ساخت آنها کمتر احتمال دارد به بیماریهای همراه است که می تواند آنها را بیشتر مستعد ابتلا به عفونت های شدید.” همان مقاله شناسایی چند عوامل خارجی است که می تواند بر سلامت فرد و باعث تغییراتی در ضربان قلب استراحت و خواب به خصوص در ماه های زمستان. تعطیلات, تغییر در فعالیت و یا آب و مصرف الکل و افزایش استرس می تواند تمام بازی بخشی و افزایش استعداد ابتلا به عفونت است. و دوباره که عفونت ممکن است لزوما Covid-19.

این بد بخت از عدم تست برای Covid-19 در ایالات متحده نیز یک چالش واقعی برای هر گروه تحقیقاتی در حال حاضر. و در حال حاضر تمام Covid-19 تست های تشخیصی بیولوژیکی نیاز به یک بیمار برای تامین مایعات بدن. یک مطالعه که راه اندازی شد به عنوان یک تلاش مشترک بین راکفلر موسسه علوم اعصاب, West Virginia University, پزشکی و Oura برنامه ای برای اداره چند Covid-19 آزمون به شرکت کنندگان بیش از 12 هفته دوره است. اما کسانی که تست خواهد شد ذخیره می شود برای پردازش در تاریخ بعد. در غیر این صورت محققان ممکن است با تکیه بر ترکیبی از سیگنال های فیزیولوژیکی خود گزارش داده (کسی که گفتن برنامه آنها به خوبی احساس نمی کنید یا این که آنها را به ایجاد یک تب) و بسیار پراکنده تست سعی کنید به نقطه الگوهای معنادار.

“به همین دلیل ما نیاز به مردم [مطالعه] که تست شده اند و یا کسانی که شناخته شده هستند و Covid-19 مثبت می گوید:” اسنایدر. “در پایان ما فقط ممکن است قادر به می گویند که شما برخی از مرتب کردن بر اساس تنفسی عفونت های ویروسی است.'” اما اسنایدر نیز اشاره می کند که آزمایشگاه او همکاری کرده است تا با استنفورد مراقبت های بهداشتی درایو-از طریق برنامه به ارائه اولویت بالا Covid آزمون به اولین پاسخ دهندگان—دقیقا مردم اسنایدر امید را با کف دست زدن در یک پوشیدنی و ثبت نام. “این است که کلید. که فقط برای گرفتن اطلاعات. شما برای ما ارزشمند است اما شما به عنوان با ارزش به عنوان اگر شما آزمایش شده است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im