می توانید با کپی کردن دوستان خود را به شما کمک کند رسیدن به اهداف خود را ؟

مصرف کنندگان اغلب در تلاش برای رسیدن به خود-تنظیم زندگی بهبود اهداف و اما اگر عمدا شبیه سازی موفق استراتژی های استفاده شده توسط دوستان خود را می تواند به آنها کمک کند ؟

یک مقاله جدید منتشر شده در مجله انجمن تحقیقات مصرف کننده نشان می دهد که تشویق مردم برای پیدا کردن و تقلید ورزش استراتژی های استفاده شده توسط دوستان خود را افزایش می دهد مقدار زیادی از وقت مردم صرف ورزش نسبت به دریافت یک تمرین استراتژی منفعلانه. در این مطالعه کتی S. مهر, Amanda E. Geiser کاترین L. شیر و آنجلا L. Duckworth معرفی “کپی و چسباندن سریع” ارنج زدن را تشویق می کند که مصرف کنندگان به دنبال کردن و تقلید یک هدف-موفقیت استراتژی های استفاده شده توسط یک آشنایی.

کپی و چسباندن دهید “هستند آسان به پیاده سازی و تقریبا مجانی و به طور گسترده ای قابل اجرا با پتانسیل برای بهبود نتایج اعم از غذا خوردن سالم به موفقیت تحصیلی” نویسنده و نوشتن در “کپی و چسباندن-دهید: A New اشاره به ترویج دستیابی به هدف.”

کپی و چسباندن دهید ممکن است موثر تر از روش های دیگر برای تقویت هدف دستیابی به چند دلیل: رفتارهای جذاب تر زمانی که یاد گرفتم از مشاهده به علاوه یادگیری از مدل را افزایش می دهد هر دو انتظارات فرد از توانایی های خود را دارند و احتمال استفاده از اطلاعات است. مصرف کنندگان ممکن است امکان استفاده کامل از فرصت ها برای مشاهده و تقلید از دیگران در شبکه های اجتماعی خود را. در این مورد کپی و چسباندن دهید ممکن است اضافه ارزش با کمک به مصرف کنندگان را بهتر و استفاده از این منابع. به علاوه اطلاعات بیشتر سفارشی و هدف مربوطه پس از مصرف کنندگان انتخاب همسالان که رفتار آنها می خواهند به تقلید.

در نویسندگان مطالعه طولی بیش از 1000 شرکت کنندگان خواسته شد که چگونه بسیاری از ساعت آنها را صرف ورزش در هفته گذشته و به صورت تصادفی به یکی از سه شرایط: کپی و چسباندن سریع وضعیت یک شبه yoked کنترل بیماری و یا ساده کنترل بیماری است.

در کپی و چسباندن سریع وضعیت شرکت کنندگان زیر را بخوانید:

“در این مطالعه ما می خواهیم برای کمک به شما در یادگیری در مورد موثر هک یا استراتژی است که کسی که شما می دانید با استفاده از به عنوان انگیزه برای ورزش. بیش از دو روز آینده ما می خواهم شما را به توجه به مردم چگونه شما می دانید خود را به کار کردن. اگر شما می خواهید شما می توانید از آنها بخواهید به طور مستقیم برای خود انگیزشی راهنمایی و استراتژی.”

در نيمه yoked کنترل وضعیت شرکت کنندگان زیر را بخوانید:

“در این مطالعه ما به امید کمک به شما در یادگیری در مورد موثر هک یا استراتژی است که انگیزه مردم به ورزش است. بیش از دو روز آینده ما می خواهم به شما برای آماده شدن برای یادگیری یک استراتژی جدید برای ایجاد انگیزه در شما به ورزش است.”

شرکت کنندگان که موفق به دریافت کپی و چسباندن سریع و صرف زمان بیشتری ورزش هفته بعد از شرکت کنندگان اختصاص داده شده به هر یک شبه yoked یا ساده کنترل بیماری است. “مزایای استفاده از کپی و چسباندن دهید در حال به واسطه سودمندی اتخاذ استراتژی ورزش تعهد به استفاده از آن تلاش قرار داده و به پیدا کردن آن و فرکانس تعامل اجتماعی با افرادی که به طور منظم ورزش” نویسندگان نوشتن.

نگاه به آینده, نویسندگان, نوشتن, “ممکن است که هنگامی که یک مصرف کننده می آموزد به کپی و چسباندن در یک دامنه (مثلا ورزش) او خواهد بود قادر به اعمال این روش در راه است که باعث بهبود بسیاری از دیگر نتایج (به عنوان مثال پس انداز بازنشستگی).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>