هر چند صخره های مرجانی در کاهش شدید در سراسر جهان دانشمندان می گویند برخی از صخره هنوز هم می تواند با رشد فراوان ماهی سهام بالا ماهی تنوع زیستی و خوب حفظ اکوسیستم توابع.

یک تیم بین المللی به رهبری پروفسور جاش Cinner از ARC مرکز تعالی برای صخره های مرجانی مطالعات در دانشگاه جیمز کوک (مرجان کو در JCU) ارزیابی حدود 1,800 گرمسیری صخره از 41 کشور در سراسر جهان.

“تنها پنج درصد از صخره شد و به طور همزمان قادر به دیدار با ترکیب اهداف ارائه به اندازه کافی سهام ماهیگیری حفظ تنوع زیستی و اکوسیستم” پروفسور Cinner گفت.

“این مانند هالیوود ستارههای از صخره های مرجانی است. آنها باید این همه اما آنها نیز نادر و زندگی در مناطق منحصر به فرد — مکان های از راه دور با کمی انسان فشار است. مطالعه ما نشان می دهد که چگونه برای کمک به دیگر صخره های مرجانی دریافت که در یک لیست.”

تیم تحقیقاتی ارزیابی اگر هیچ-ماهیگیری دریایی ذخایر و سایر شیلات محدودیت کمک صخره برای دیدار با اهداف متعدد. این مطالعه نشان داد که اجرای چنین محلی تلاش کرد “اما تنها در صورتی که تلاش های مدیریت در سمت راست مکان” پروفسور Cinner گفت.

“این همه در مورد محل سکونت” او گفت:. “ذخایر دریایی قرار داده شده در مناطق با کم انسان فشار بود و بهترین نتایج را برای کمک به صخره های در یک لیست.”

“ما نیز تا به حال ب-فهرست صخره ملاقات کرد که تمام اهداف اما به میزان کمتر. ذخایر در مناطق با متوسط انسان فشار ساخته شده است بزرگترین تفاوت به گرفتن صخره های ما ب-فهرست. کاملا به سادگی آنها رخ داده است در کمتر مکان های منحصر به فرد از ما ستارههای.”

اما ذخایر دریایی ساخته شده کمی تفاوت در مناطق که در آن محیط بود بنابراین به شدت تخریب که تنها گسترده تر دورنمای دریا حفاظت از محیط زیست می تواند کمک کند.

همکاری نویسنده جسیکا Zamborain-Mason, مرجان کو و JCU دانشجوی دکتری می گوید: صخره های مرجانی در سراسر جهان مواجه شدید تخریب با توجه به متعدد انسانی رانندگان از جمله صید بی رویه و آلودگی و تغییرات آب و هوایی.

“وجود دارد یک نیاز رو به افزایش برای مدیریت صخره های مرجانی برای دیدار با اهداف چندگانه به طور همزمان,” او گفت:.

“یافته های ما با ارائه راهنمایی در مورد که در آن به جای استراتژیک مدیریت محلی برای رسیدن به بزرگترین مزایای.”

Co-نویسنده استاد نیک گراهام از دانشگاه لنکستر می گوید این مطالعه با استفاده از داده ها برای نشان دادن چه کار می کند.

“صخره های مرجانی و علم مدیریت است که اغلب متمرکز در جلسه فقط یک هدف واحد” پروفسور گراهام گفت.

“مدیریت فقط برای یک هدف در یک زمان مشترک است اما چه می شود اگر شما می خواهید آن را تمام ؟ این اهداف متعدد از تنوع زیستی شیلات و عملکرد اکوسیستم ها اغلب مورد نیاز در هر مکان داده شده و در عین حال علم به درک زمانی و چگونه این می تواند به دست آورد وجود ندارد.”

“ما در نگاه ماهی جوامع نه مرجان جوامع و اینها متاثر از درایور های مختلف — صید بی رویه واقعا درایوهای سابق و تغییر آب و هوا دومی است.”

“این مطالعه نه تنها معانی مهمی برای قرار دادن جدید ذخایر دریایی است بلکه مربوط به آینده تغییرات اجتماعی اقتصادی مانند توسعه زیرساخت ها و رشد جمعیت را تحت تاثیر اثر ریف حفاظت” پروفسور Cinner گفت.

“ما نشان می دهد که مدیران را قادر به حداکثر رساندن اهداف متعدد و نیز, که در آن آنها خواهد شد هدر رفتن وقت خود را.”

این مطالعه نتیجه می گیرد که در حالی که بین المللی اقدام در تغییر آب و هوا بسیار مهم است برای اطمینان از آینده برای مرجان-تحت سلطه صخره های موثر مدیریت نیز حیاتی برای حفظ صخره های — و میلیون ها نفر از مردم که معیشت آنها وابسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im