می توانید از اداره آمار در واقع دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا به تعداد غیر شهروندان?

مهاجر گروه های حمایت تشویق شده اند سخت به رسیدن جمعیت برای شرکت در سرشماری سال 2020. در اینجا یک داوطلب می زند در یک درب در مریلند است.

ماروین یوسف/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

در دادگاه های ایالات متحده و کنگره ممکن است نهایی داوران از سرنوشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش جدید برای حذف ثبت نشده ساکنان از سال 2020 سرشماری چوب خط حساب کردن در حال حاضر در جریان است. در خطر این است که چگونه بسیاری از کرسی های هر کشور می شود در 435 کرسی مجلس نمایندگان ایالات متحده, یک تصمیم گیری است که می تواند شکل سیاسی کشور چشم انداز برای دهه آینده.

اما جمعیت شناسان و آماری از دانشمندان نیز یک سگ در مبارزه: یکپارچگی اداره آمار. محققان نگران این اداره در تلاش برای جلب رضایت رئیس جمهور بخواهد می تواند سالی آن طلا اندود شهرت با اختصاص آن یک وظیفه هیچ آماری سازمان می تواند انجام.

آژانس به انجام کامل و دقیق آمار و گزارش نتایج. اما تهمت دستور داده است تا “اداره آمار به توسعه شماره [برای مستند نشده ساکنان] که تقریبا غیر ممکن است برای تعیین, می گوید:” راب سانتوس ورودی جمهور آمریکا آماری انجمن و رئیس methodologist در موسسه شهری. “هیچ کس می داند که چگونه به انجام این کار است.”

رئیس جمهور 21 جولای یادداشت به شرح زیر است تا در ماه جولای سال 2019 فرمان اجرایی که به اداره آمار متفاوت اما مرتبط به واگذاری: کشف کردن که چگونه بسیاری از ساکنان در حال شهروندان ایالات متحده. این سازمان قرار است به انجام است که با استفاده از سوابق دولت های موجود مانند تامین اجتماعی, بیکاری و موتور خودرو اطلاعات است. هر دو بخشنامه در حال پاسخ به یک ماه ژوئن 2019 حکم توسط دیوان عالی کشور مسدود کردن برگ برنده دولت را تلاش برای دریافت پاسخ درخواست در مورد تابعیت در سرشماری سال 2020.

سرشماری در حال حاضر مواجه با چالش های بزرگ در تکمیل سرشماری بمدت ده سال است که رسما شروع در 1 مارس و هزینه خواهد شد حدود 15 میلیارد دلار است. Coronavirus همه گیر است و تاخیر در استقرار ارتش enumerators برای پیگیری کردن کسانی که هنوز برای پاسخ به آن پرسش 10. اما عظیم که پیگیری ورزش می تواند به خطر بیافتد اگر مردم می ترسند از قرارداد COVID-19 از یک غریبه که می زند بر روی درب خود را.

جمعیت شناسان می گویند برخی از این خانواده ها در حال حاضر در لبه ترس شهروندی سوال این است که بخشی از این بزرگتر فشار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای سرکوب مهاجرت غیر قانونی. این بهار مقامات گزارش پایین تر از حد انتظار پاسخ دهی به طور سنتی در میان سخت به تعداد جمعیت. به عنوان یک نتیجه تهاجمی تر پیگیری تلاش های بیش از نرمال مورد نیاز خواهد بود در پاییز امسال برای جلوگیری از جدی undercount.

نوبت به سوابق اداری

مغلوب ساختن پیشی جستن 2019 فرمان اجرایی به وزیر بازرگانی که مسئول نظارت بر این سرشماری به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تلاش برای به دست آوردن در اطراف حکم دیوان عالی کشور با به دست آوردن تابعیت داده ها از طریق دولت ، جدید یادداشت می رود یک گام بیشتر است. در اصل این دستور سرشماری مقامات به طبقه بندی کردن این دسته از غیر شهروندان به دو گلدان: کسانی که در کشور از نظر قانونی و کسانی که بدون مستندات مناسب. این اداره پس از آن به رئیس جمهور تجدید نظر شمارش از هر ایالت که جمعیت مانع مستند نشده ساکنان برای اهداف apportionment.

بسیاری از دانشمندان حقوقی بر این باورند تفاضل مستند نشده ساکنان از تقسیم تعداد نقض قانون اساسی نیاز به تعداد هر شهروند بدون در نظر گرفتن وضعیت حقوقی. علاوه بر این بسیاری از آمار و ارقام بر این باورند که تولید دقیق شمارش برای هر سه تابعیت متغیر—شهروندان مستند مهاجران و مستند نشده ساکنان یک پل است بیش از حد برای آژانس است.

اداره آمار ارشد دانشمند جان Abowd, “گفته است که او می تواند تعداد شهروندان” سانتوس یادداشت ها. اما این چیزی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر درخواست برای. “[Abowd] نقل کرده است که او می تواند تعداد ثبت نشده ساکنان” سانتوس می گوید. “و او دیوانه می شود به قول آن است.”

جدا از غیر شهروندان

مستند مستند نشده در مقابل صدا ممکن است مانند یک ظریف تمایز است. اما این در واقع یک معامله بزرگ اقتصاددان می گوید: امی o’hara که نظارت آژانس تلاش برای استفاده اداری سوابق قبل از پیوستن به دانشکده فنی دانشگاه جورج تاون در سال 2018 است.

هیچ یک از سوابق دولت های موجود طراحی شده است برای انجام آنچه تهمت می خواهد اوهارا یادداشت ها. برخی نمی باشد زمان وضعیت شهروندی به عنوان مثال در حالی که دیگران نمی گویند که در آن فرد در زندگی است. (این سرشماری بمدت ده سال اختصاص هر فرد به یک آدرس خاص هنگامی که آن را شامل آنها را در به طور کلی تعداد دفعات مشاهده است.) تجدید نظر شمارش مورد استفاده قرار گیرد در apportionment باید تحویل تا پایان سال و o’hara می گوید آن را سخت برای دیدن چگونه این سرشماری می تواند به دست آوردن دامپزشک و تولید اعداد است که با آن استانداردهای دقیق برای دقت در آن مهلت.

“من نمی دانم که چه مجموعه ای از منابع داده ها اداره می تواند شناسایی برای این منظور” o’hara می گوید. “و برای آنهایی که روشن نیست که چگونه آنها را operationalize آنها.”

یکی دیگر از مشکل آزار دهنده است که حتی پرونده که شامل وضعیت شهروندی لزوما تمایز بین کسانی که در کشور از نظر قانونی و مستند نشده ساکنان. “به تولید تعدادی, شما نیاز به قادر به رسم یک خط بین این دو دسته [مستند و مستند نشده] بر اساس شفافیت و خارج موشکافی” o’hara می گوید. “اما که تیز تعریف وجود ندارد” در اداری سوابق موجود به اداره آمار.

سازمان های دولتی که در مسیر افراد به کشور لزوما به روز رسانی سوابق خود را هنگامی که یک فرد را نشان می دهد تا در فایل های دیگر سازمان های مسئول به صورت های مختلف جزء از کشور مهاجرت پیچیده سیستم. به عنوان یک نتیجه سانتوس می گوید: سوابق موجود به احتمال زیاد به پایین توپ برآورد تعداد زیادی از مردم نگه داشتن وضعیت حقوقی.

کسانی که بدون مستندات مناسب Santos می گوید چهره “دو whammy” که ناشی از هر دو سخت خود را-به-تعداد وضعیت در سرشماری و پر از لکه های دنباله مقاله.

اداره آمار است که با استفاده از زبان اسپانیایی-زبان حیاط نشانه هایی برای رسیدن به برخی از افرادی که هنوز به پر کردن سرشماری سال 2020.

J. Mervis/علوم

در اینجا او سناریو: این سرشماری برای اولین بار موفق به تعداد بسیاری از مستند نشده ساکنان وی پیش بینی کرد. سپس هنگامی که این اداره تلاش می کند به منظور برآورد تعداد غیر شهروندان برای اهداف apportionment آن را بیش از حد بسیاری از مردم در “مستند نشده” رده.

در عمل چنین ناقص شمارش می تواند به معنای کمتر کرسی مجلس برای کشورهایی که دارای جمعیت مهاجر مانند تگزاس. برعکس آن را می تواند به نفع متحده که اولیه سرشماری شمارش نزدیک به علامت و مصمم به تعداد نسبتا کمی از مستند نشده ساکنان.

افزایش سرعت شماره

بیشتر پیچیدگی است که سرشماری بمدت ده سال هرگز شنود از هر متحده آمریکا مقیم است. برای کسانی که آن را نتواند شناخت بر اساس یک لیست کارشناسی ارشد از خانواده آدرس—آن را با استفاده از یک فرایند پر کردن در جاهای خالی شناخته شده به عنوان نسبت دادن.

نسبت دادن بر اساس شناخت کافی در مورد به احتمال زیاد ویژگی های ساکنان که موفق به پاسخ به ایجاد یک جمعیتی پروفایل—با سن و جنس و نژاد و همچنین آدرس—برای هر یک از آنها. در گذشته سرشماری با نسبت دادن رای شده است و کمتر از 1%. اما محیط منحصر به فرد برای این سال را سرشماری می تواند به مقامات ناشناخته آب در استفاده از این روش.

یک نگرانی این است که undercount می تواند در طول تاریخ بالا به دلیل همه گیر و عوامل دیگر. “Imputing [این ویژگی] حتی 5 درصد از خانواده ها خواهد بود بی سابقه” o’hara می گوید. مشکل دیگر این است که جمعیت آن پاسخ نمی دهد در این سال ممکن است متفاوت از گذشته سرشماری بالا بردن سوال در مورد دقت و صحت مفروضات اساسی.

حریم خصوصی عوارض

نسبت دادن نیست فقط ویژگی های چالش مواجه Abowd تحقیقات تیم. آنها همچنین مسئول تضمین این که هیچ یک از این مقدار عظیم از اطلاعات دموگرافيک آژانس منتشر شده از سرشماری بمدت ده سال می تواند مورد استفاده برای شناسایی افراد است.

به طور سنتی, راه برای تضمین گمنامی است که برای اضافه کردن آماری “سر و صدا” است که برای تغییر داده ها—سن یک فرد یا اندازه خانواده می گویند — جمع آوری شده از کوچکترین گروه در حالی که حفظ دقت در مقیاس های بزرگتر. 2020 سرشماری را با استفاده از یک روش ریاضی به نام دیفرانسیل حریم خصوصی برای رسیدن به این هدف است.

سرشماری مقامات می گویند آن را فراهم می کند حفاظت مطلق در برابر این نوع از مهندسی معکوس است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به اذیت کردن هویت شخصی و گسترده از پایگاه داده است. این کار را با تنظیم حریم خصوصی “بودجه” است که توازن تحریف مورد نیاز برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی در برابر دانه دانه بودن از اطلاعات مورد نیاز برای پاسخ به سوالات مطرح شده توسط جمعیت شناسان.

اداره آمار شده است, تست جدید خود را افشا اجتناب سیستم (داس) با استفاده از داده های سرشماری سال 2010 است. آن دادگاه اجرا می شود را نشان داد دس می توانید معرفی ناخواسته انحراف و داده ها که در کمتر از جمعیت در مناطق و در میان برخی از گروه های جمعیتی به ویژه مستعد ابتلا به اشتباهات. آن را نیز تولید می شود غیر ممکن است برخی از نتایج چنین به عنوان منفی تعداد جمعیت برای برخی از کوچکترین سرشماری واحد که مربوط به یک تعداد انگشت شماری از شهر بلوک و یا عدم سالمندان ساکن در منطقه که در آن یک خانه سالمندان واقع شده است.

هیچ کدام از آن تعجب آور است که از سوی دفتر آمار ماتیو اسپنس توضیح داد: در طول سال های اخیر وبینار به میزبانی کمیته ملی آمار ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی است. سرشماری مقامات همیشه برنامه ریزی شده به دنبال یک فرآیند تکرار شونده در کار kinks در سیستم حفظ حریم خصوصی او می گوید. روش های جدید او اضافه شده از جمله در حال اجرا از داده ها از طریق تکرار متعدد قبل از تف کردن نتایج را به همراه داشت اعداد بسیار نزدیک به نتایج واقعی.

اما روشن نیست که آیا این اداره را با استفاده از همین فرآیند تکرار شونده در زیر مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه در محاسبه تعداد غیرقابل شمارش ساکنان و از بین بردن آنها را از مجموع تعداد به دست آمده از سرشماری سال 2020. سرشماری مقامات نیست گفت: در عین حال اینکه دیفرانسیل حریم خصوصی اعمال خواهد شد در آینده با تجدید نظر دولت جمعیت بالغ مورد نیاز برای apportionment, و نه اگر وجود خواهد داشت زمان برای انجام این کار است. و این یکی دیگر از پرچم قرمز برای آمار.

“حریم خصوصی بودجه نیاز به گسترش بیش از همه سه دسته از تابعیت متغیر و به صورت 100 درصد از سوابق” o’hara می گوید. “و آنها را انجام خواهد داد آن را با استفاده از یک روش تست نشده.”

خواهد شد تعداد ایستاده ؟

چند آمار که تمایلی به صحبت علنی گفت علمخودی که آنها را ریشه کن برای دیوان عالی کشور به اژدر مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش است. “است که می تواند همه را از این مسئله” یکی می گوید.

اما اگر این اتفاق نمی افتد و یا اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قادر است به زور سرشماری به انتشار اعداد قبل از هر گونه حکم قضایی است که دست به پایین اوهارا می گوید ریاست جمهوری در یادداشت خود حاوی یک پتانسیل گریز.

“این گزارش می گوید که” این کار باید تمام اقدامات مناسب و سازگار با قانون اساسی و دیگر قوانین قابل اجرا …’ به ارائه اطلاعات لازم به رئيس جمهور” او اشاره می کند. “من تعجب اگر در این چالش محیط زیست [اداره] مدیر خواهد ایستاده پشت داده های به دست آمده در این سوال به شیوه ای. و یا خواهد او تصمیم می گیرید که آنها را برآورده نمی کنند و در سرشماری استاندارد و که او نمی تواند آنها را به انتقال به رئیس جمهور به عنوان کارگردانی?”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyat