اگر شما در مورد آن فکر pi واقعا عجیب و غریب است. این تعداد غیر منطقی نشان می دهد تا در احمقانه ترین مکان است. اگر شما نوسان توده عقب و جلو در رشته وجود دارد pi در آن وجود دارد. آن بالا میآید در هایزنبرگ اصل عدم قطعیت انیشتین نسبیت عام و تعامل بین دو بار الکتریکی.

البته بیشتر مردم pi با محافل. که قابل فهم است, از اساسی ترین تعریف از عدد پی نسبت محیط به قطر دایره:

pi equal C over d
تصویر: Rhett Allain

در حال حاضر برای این بخش مهم است. فردا به عنوان شما ممکن است بدانید این است که Pi روز. چرا فردا ؟ چون مه 14—بله 3/14—و 3.14 است ارزش pi به دو اعشار. البته تعداد واقعی همچنان به تعداد نامحدود از رقم اعشار: 3.14159265359 … و به همین ترتیب برای همیشه لطفا برای. به همین دلیل آن را به نام غیر منطقی.

من باید اضافه کنید که ما تقریبا تنها جایی است که با استفاده از middle-endian تاریخ فرمت ماه/روز/سال. اگر شما با little-endian فرمت روز/ماه/سال و پس از آن امروز است 14/3—که بدیهی است نمی pi. (در این مورد من پیشنهاد می کنم در جولای 22, از کسری 7/22 نسبتا مناسب و معقول برای تقریب عدد پی.)

به هر حال من روش سنتی جشن Pi روز است برای پیدا کردن یک راه جدید در هر سال محاسبه یک مقدار عددی برای پی. آن را فقط به آنچه من انجام. من در این برای مدتی در حال حاضر, بنابراین در اینجا برخی از مورد علاقه های شما:

  • پیدا کردن pi با استفاده از اعداد تصادفی (و Python)
  • تعیین ارزش pi با استفاده از یک جرم نوسانی در بهار
  • در واقع اندازه گیری محیط و قطر واقعی محافل

من حتی بیشتر Pi روز نوشته های اینجا. اما در حال حاضر اجازه دهید سعی کنید این یک راه جدید است. بیایید ببینید که چگونه نزدیک ما می توانیم به pi با رسم یک دایره.

در اینجا این است که چگونه این کار خواهد کرد. شما یک دایره رسم کنید. از دایره که شما می توانید تعیین کنید هر دو دور و شعاع. سپس مقدار pi خواهد بود دور تقسیم بر دو برابر شعاع. ساده است ،

اما چه می شود اگر شما دایره کامل نیست? منظورم این است که تساوی کامل محافل به هر حال ؟ بیایید تصور کنید که این سازمان ملل متحد-دایره کامل است که در واقع یک دسته از نقاط گسسته متصل شده توسط بخش خط. اگر شما زوم در بخشی از آن ممکن است شبیه به این:

four red points with x and y coordinates
تصویر: Rhett Allain

در حال حاضر من می توانم پیدا کردن فاصله بین هر یک از نقطه های پی در پی با استفاده از فرمول زیر:

C1 equals the square root of x 2 minus x 1 squared plus y 2 minus y 1 squared
تصویر: Rhett Allain

برای کل دور, من فقط می توانید اضافه کردن این فاصله است. که باید فقط خوب کار می کنند. اما آنچه در مورد شعاع ؟ بیایید فرض کنیم وجود دارد شناخته شده است مرکز دایره ناقص. در آن صورت من می توانم محاسبه شعاع به عنوان میانگین فاصله از مرکز به تمام نقاط ساخت تا دایره.

بنابراین من نوشت: این اسکریپت پایتون برای انجام محاسبات ریاضی است. سعی کنید آن را در زیر. قرعه کشی بهترین دایره شما می توانید با کشیدن توپ زرد در اطراف مرکزی توپ سفید. پس از شما آن را تمام راه را در اطراف برنامه محاسبه محیط و شعاع دایره خود را—و از آن ارزش pi. شما می توانید این کد با کلیک کردن بر روی آیکون مداد. آن را اجرا کنید دوباره کلیک بر روی دکمه بازی.

من صادقانه باشد—این می تواند بهتر. چیزهایی که همیشه کمی ضعیف هنگامی که شما اضافه کردن فعل و انفعالات ماوس به VPython (حداقل آنها برای من انجام دهید) پس از این ارائه شده منحصر به فرد مجموعه ای از مشکلات. اما من می خواهم به نگه داشتن همه چیز به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است.

در حال حاضر برای Pi روز به چالش بکشد. (بله, من در خود من چالش.) شما می توانید در قرعه کشی یک دایره برای محاسبه pi ارزش است که نزدیک به 3.14159265359? و یا چگونه بسیاری از اعشار شما می توانید ناخن ؟ شما می توانید یک مقدار بهتر از دوستان خود را ؟ بیایید ببینید!


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه خود را ضد عفونی کننده دست
  • سنگاپور آماده بود برای Covid-19—کشورهای دیگر توجه داشته باشید
  • اخلاقی است به منظور تحویل در طول یک بیماری همه گیر?
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • راهنمایی برای کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de