محققان در EMBL اروپا Bioinformatics Institute (EMBL-EBI) و فرانسیس کریک موسسه را مورد تجزیه و تحلیل کل ژنوم بیش از 2600 تومور از 38 مختلف انواع سرطان به تعیین وقایع نگاری ژنومی و تغییرات در توسعه سرطان.

سرطان رخ می دهد به عنوان بخشی از یک فرایند مادام العمر است که در آن ما ژنوم تغییرات در طول زمان. همانطور که سن, سلول های ما نمی تواند حفظ یکپارچگی ژنوم پس از تقسیم سلولی بدون ساخت برخی از اشتباهات (جهش). این فرایند را می توان به سرعت های مختلف predispositions ژنتیکی و عوامل محیطی مانند سیگار کشیدن است. بیش از طول عمر ما این جهش ساخت و سلول ممکن است اشتباه برنامه ریزی شده و منجر به سرطان می شود.

دانشمندان منتشر شده تحقیقات خود را در طبیعت به عنوان بخشی از یک همکاری بین المللی از بیش از 1300 دانشمندان شناخته شده به عنوان پان-سرطان تجزیه و تحلیل از کل ژنوم (PCAWG). این پروژه با هدف شناسایی و کاتالوگ اساسی الگوهای جهش است که منجر به بسیاری از های مختلف انواع سرطان. دسترسی به این منابع دارای پیامدهای قابل توجهی برای کمک به درک درستی از پیشرفت تومور و همچنین باز کردن امکانات برای تشخیص زودهنگام و مداخله بالینی.

کالیبراسیون سرطان را مولکولی ساعت

“ما می توانیم نقشه از نقطه جهش ناشی سراسر عادی پیری برای ایجاد یک مولکولی ساعت برای ژنوم انسان شبیه به ردیابی حلقه از یک درخت می گوید:” موریتس Gerstung گروه رهبر در EMBL-EBI. “این ما را فراهم می کند با یک معیار برای برآورد سن از برخی از تغییرات دیده می شود در سرطان و برای اندازه گیری تا چه حد تومور پیشرفت کرده است.”

این محققان با استفاده از دادههای پان-پروژه سرطان و سرطان اطلس ژنوم (ICGC) به ایجاد تومور توسعه جدول زمانی برای چند سرطان از جمله انواع glioblastoma و کولورکتال و تخمدان سرطان. یافته های آنان نشان می دهد که تومور توسعه می span کل طول عمر یک فرد پس از جهش که شروع پیشرفت سرطان ممکن است بوجود می آیند دهه قبل از تشخیص.

“ما مشاهده شده است که تغییر در تعداد کروموزوم در سلول های تومور به طور معمول رخ می دهد در اواخر دوران تومور تکامل است. در برخی از موارد از جمله در glioblastoma multiforme تومور این تغییرات می تواند رخ دهد در دهه های قبل از, تشخیص, می گوید:” استفان دنترو, همکار فوق دکترا در EMBL-EBI. “به طور معمول سلول ها نمی زنده ماندن برای مدت طولانی با فرد تعداد کروموزوم اما به نحوی این سلول ها را انجام دهد ؛ احتمالا تاسیس یک تومور است که در تشخیص بسیاری از سال بعد.”

نسبت به تشخیص زودرس سرطان

“ما اولین جدول زمانی از جهش های ژنتیکی در سراسر طیف از انواع سرطان می گوید:” Peter Van Loo شرکت سرب نویسنده و رهبر گروه در سرطان ژنتیک آزمایشگاه در فرانسیس کریک موسسه. “برای بیش از 30 سرطان ما در حال حاضر می دانید چه خاص تغییرات ژنتیکی هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد و هنگامی که این به احتمال زیاد به جای. باز کردن این الگوها به معنی آن باید در حال حاضر ممکن است به توسعه جدید تست های تشخیصی است که انتخاب کنید تا علائم از سرطان بسیار زودتر.”

درک توالی و گاهشناسی از جهش منجر به سرطان ممکن است کمک به روشن شدن مکانیسم توسعه سرطان است که در غیر این صورت پیچیده و دشوار به نظر می رسد با توجه به حضور بسیاری از تغییرات در فینال سلول های سرطانی. قادر به تعیین اینکه آیا یک جهش به طور معمول رخ می دهد در اوایل و یا اواخر در پیشرفت سرطان نیز ممکن است کمک به راهنمای تشخیص زود هنگام. این خواهد آن را ممکن است برای تعریف مجموعه ای از تغییرات به صفحه نمایش برای برای تشخیص قبل از سلول های سرطانی در مراحل مختلف تحول است.

“تا حد زیادی به توسعه سرطان است که مایه تاسف است در نتیجه طبیعی پیری سلول های ما می گوید:” موریتس Gerstung. “به طور کامل درک مولکولی پیشرفت بیماری اولین گام در جهت شناسایی اهداف برای تشخیص زود هنگام و شاید درمان است. مشاهده است که بسیاری از تغییرات ژنتیکی در حال حاضر در حال حاضر سال قبل از سرطان تشخیص داده شد یک پنجره فراهم می کند فرصت برای شناسایی سلول های نابجا قبل از تبدیل شدن آنها به طور کامل بدخیم.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط اروپایی زیست شناسی مولکولی و آزمایشگاه. Original نوشته شده توسط ویکی تخم. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im