شاهدانه را نشان می دهد پتانسیل برای کاهش بیماری سلول های داسی شکل درد

شاهدانه به نظر می رسد امن و به طور بالقوه موثر برای درمان این درد مزمن که رنجور مردم با بیماری سلول های داسی شکل با توجه به جدید کارآزمایی بالینی شرکت-led توسط دانشگاه کالیفرنیا ارواین محقق Kalpna گوپتا و دکتر دونالد آبرامز از UC سان فرانسیسکو. این یافته ها به نظر می رسد در شبکه JAMA باز.

“این نتایج آزمایش نشان می دهد که بخار حشیش به نظر می رسد به طور کلی امن” گفت: گوپتا استاد پزشکی در دانشکده UCI مرکز برای مطالعه شاهدانه. “آنها همچنین نشان می دهد که سلول داس بیماران ممکن است قادر به کاهش درد خود را با شاهدانه-و شاهدانه است که ممکن است کمک به جامعه آدرس بهداشت عمومی از بحران های مربوط به مواد مخدر. البته ما هنوز نیاز به مطالعات بزرگتر با بیشتر شرکت کنندگان به ما یک تصویر بهتر از چگونه شاهدانه می تواند به نفع افراد مبتلا به درد مزمن است.”

مواد مخدر در حال حاضر از درمان اولیه به صورت مزمن و حاد درد ناشی از بیماری سلول های داسی شکل. اما افزایش مواد مخدر-مرگ و میر مربوط به باعث شده است تا پزشکان به تجویز آنها کمتر ترک سلول داس بیماران با گزینه های کمتر.

Double-blind, placebo-controlled randomized trial برای اولین بار به استخدام چنین طلا-روش استاندارد برای ارزیابی شاهدانه بالقوه برای تخفيف درد در افراد مبتلا به بیماری سلول های داسی شکل. شاهدانه مورد استفاده در آزمایش به دست آمده از موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر — بخشی از موسسه ملی بهداشت — و شامل قطعات برابر از THC و CBD.

“علل درد بسیاری از مردم به نوبه خود به حشیش است و در واقع دلیل بالا که مردم با استناد به دنبال شاهدانه از درمانگاه” گوپتا گفت. “ما نمی دانیم که اگر تمام اشکال شاهدانه محصولات خواهد شد که یک اثر مشابه در درد مزمن است. بخار حشیش که ما شاغل ممکن است امن تر از دیگر اشکال به دلیل مقدار پایین تر رسیدن به بدن در گردش است. این دادگاه باز درب برای تست انواع مختلف پزشکی شاهدانه برای درمان درد مزمن است.”

بیست و سه بيمار مبتلا به بیماری سلول های داسی شکل-مرتبط با درد به اتمام محاکمه استنشاق بخار حشیش یا بخار دارونما در طول دو تا پنج روز بستری جلسات که از هم جدا شدند حداقل 30 روز. این اجازه آنها را به عمل خود را به عنوان گروه کنترل.

محققان ارزیابی شرکت کنندگان در سطح درد در طول دوره درمان و نشان داد که اثربخشی شاهدانه به نظر می رسد افزایش در طول زمان است. به عنوان پنج روز مطالعه دوره پیشرفت افراد گزارش شده است که درد دخالت کمتر و کمتر با فعالیت هایی از جمله پیاده روی و خواب و معنی داری وجود دارد در رها کردن چقدر درد را تحت تاثیر قرار خلق و خوی خود را. اگر چه میزان درد به طور کلی پایین تر در بیماران داده شاهدانه از کسانی که دارونما داده تفاوت از نظر آماری معنیدار نبود.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – ارواین. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر