نمی توانید بیرون بروید و اعتراض ؟ در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی

این که آیا شما در حال تلاش برای حفظ فاصله اجتماعی و یا فقط به دنبال راه های دیگر برای صحبت کردن در اینجا برخی از ایده های در مورد چگونه به کمک.

Asma محمد احساس درد در قلب او قادر به شرکت در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس سیاه و سفید آمریکایی ها در آخر هفته گذشته. مینه سوتا بر اساس فعال و سازمان جامعه محمد می خواست به خیابان ها و مارس به تقاضای عدالت برای جورج فلوید و دیگر سیاه, قربانیان, اما در حالی که coronavirus است که هنوز هم شایع—و امکان ندانسته داشتن آن بدون هر گونه علائم — تنها گزینه او بود به ماندن در خانه و در امان ماندن از Covid-19.

“من تا به حال چند خرابی چون من نمی تواند در خارج وجود دارد با هر کس. و من واقعا می خواهم به دلیل آن مهم است که غیر مردم سیاه و سفید نشان می دهد حمایت از” محمد می گوید. “اما من نمی تواند خطر ابتلا به بیمار است. وجود افرادی در خانواده که خود ایمنی به خطر بیافتد و من نمی توانم خانواده ام در خطر است.”

اگر چه ممکن است در FDA تایید Coronavirus درمان شتاب برنامه برای کمک به سرعت بخشیدن تست برای مدیریت این ویروس هنوز هم وجود دارد هیچ درمان تایید شده برای جلوگیری و یا درمان Covid-19.

حتی پس از فعالین مانند محمد نیست اجازه دادن به این بیماری همه گیر برای جلوگیری از آنها را از اقدام. آنها در حال تبدیل شدن به ابزارهای دیجیتال مانند رسانه های اجتماعی به منظور بالا بردن آگاهی منتقل اطلاعات و خواسته های خود را به مقامات محلی.

“نه هر کس است یک جلو-بوش و این خوب است چرا که ما باید تمام انواع از مردم می گوید:” Andréa هادسون یک فعال سیاسی و زندان اصلاح طلب مستقر در کارولینای شمالی. “راه های بسیاری وجود دارد مردم می توانند از خانه های خود و ما باید مردم را به انجام آن. ما باید همه را به نشان می دهد.”

چگونه به اعتراض از خانه
حمایت وثیقه بودجه

وثیقه صندوق سازمان است که با جمع آوری پول به منظور ارسال وثیقه برای کسانی که در زندان در بازداشت پیش از محاکمه. وثیقه پول استفاده می شود برای تعداد زیادی از اهداف از جمله آزادی معترضان که دستگیر شده اند و یا روزنامه نگاران بازداشت شده در دوره گزارش در حوادث.

جامعه عدالت ارز لیست یک دایرکتوری از جامعه وثیقه بودجه توسط دولت در وب سایت خود را, بنابراین شما می توانید به کمک یکی در نزدیکی شما. ActBlue دارای یک صفحه است که انشعابات کمک های مالی بین وثيقه بودجه در شهرهای متعدد در اینجا.

به عنوان آمریکایی ها همچنان به نشان می دهد پلیس در برخی از ایالت ها و شهرهای در حال جمع معترضان و ارسال آنها را به بازداشتگاه. هادسون که مدیر کارولینای شمالی جامعه وثیقه صندوق دورهام می گوید که رفتن به زندان در میان Covid-19 می تواند حکم اعدام.

CDC به دستورالعمل های دقیق برای تادیبی و بازداشتگاه در طول همه گیر درک است که کنترل گسترش بیماری های عفونی در شلوغ مشترک محیط به اندازه کافی دشوار است و بدون پتانسیل معرفی کارکنان و اعضای جدید مصرف, اما بسیاری از موسسات در حال شکست برای محافظت از مردم خود و یا در بهترین حالت تلاش برای وفق دهند.

“شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله خود را در حالی که قفل شده است. آن را نمی ممکن است” هادسون می گوید. “ما نیاز به مردمی خارج و در خانه است. بله اگر شما ویروس شما بهبود می یابند اما شما همچنین می توانید می میرند. به همین دلیل مهم است که ما همه رایگان. همه ما می دانیم که برای یک واقعیت است که با Covid آن می تواند منجر به مرگ شود. هیچ کس سزاوار است که حکم اعدام است.”

کمک به سازمان ها در زمین

اهدای پول به سازمانهای است که در خدمت به مبارزه با بی عدالتی و نژاد پرستی اجازه می دهد تا آنها را به ادامه خدمت ماموریت های خود را. در اینجا چند:

سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که کار برای یک جهان که در آن سیاه و سفید زندگی می کند دیگر به طور سیستماتیک و هدفمند برای مرگ.

سیاه سند چشم انداز جمعی (BLVC) معتقد است که در آینده ای که در آن همه مردم سیاه و سفید باید استقلال ایمنی جامعه به رهبری, و ما در این رابطه درست در اکوسیستم های ما.

بامیه پروژه مردمی است, سازمان, رهبری, طرح با هدف مبارزه با ناامنی غذایی در, سیاه, ترانس جامعه است.

لاولند بنیاد متعهد به نشان دادن برای جوامع از رنگ منحصر به فرد و قدرتمند راه با تمرکز ویژه بر روی زنان و دختران است.

ایجاد هنر
Can't Go Out and Protest Here's How to Help From Home
عکس: بن Birchall/AP

نه هر کس است که مجهز به avant-garde, اعتراض, هنر, اما هر کسی می تواند ایجاد چیزی با الهام از چگونه آنها احساس در زمان محیط اجتماعی.

Makia سبز یک coorganizer برای زندگی مهم DC (که با استفاده از آنها/آنها ضمایر) گفت که آنها می خواهم برای دیدن بیشتر مردم ایجاد هنر در حمایت از تظاهرات.

“فرهنگ بسیار مهم است در حال حاضر ما نیاز به ساخت علائم و آگهی ها که تراز با آنچه که ما در حال تلاش برای تغییر” گفتند. “شما به راحتی می توانید یک زندگی ماده بنر و قرار دادن آن بر روی بالکن خود را و یا در پنجره خود را. شما حتی می توانید یک آهنگ و یا نوشتن شعر. هر آنچه که شما احساس می کنید منتقل شد به ایجاد و مهم است.”

تماس با مقامات دولتی

ارسال ایمیل به tweeting و تماس خود را به مقامات محلی برای حمایت nondiscriminatory و زاد نژادپرستی سیاست یا به تقاضای آنها اقدام به متوقف کردن خشونت پلیس تاثیر سیاستگذاران به تصویب معنی دار تغییر دهید.

“برخی از مردم فقط نمی تواند خطر رفتن در ملاء عام به خاطر ایمنی خود را, و در برخی از مکان های معترض به معنی به خطر انداختن زندگی خود را” سبز گفت. “تماس خود را با مقامات و به tweeting در دفاع از زندگی است فقط به عنوان مهم به عنوان مصرف به خیابان.”

و برای کسانی که خطر به بیرون بروید و اعتراض وجود دارد عوامل در نظر گرفتن در مورد چگونه به نگه داشتن شما و جامعه خود را امن است.

اعتراض و Coronavirus

دانشگاه بوستون اپیدیولوژی Ellie موری و هلن جنکینز استفاده کرده اند توییتر خود سیستم عامل به صحبت کردن در مورد برخی از اطلاعات غلط چرخش در اطراف در مورد اعتراض و خطر انتقال Covid-19.

در حالی که هر دو موری و جنکینز باور اعداد می تواند احتمالا افزایش Covid-19 موارد وجود دارد و نه اطلاعات کافی برای تعیین اگر آن را درست است.

“من احساس نمی راحت گفتن مردم که آنها نباید مبارزه با سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس می گوید:” جنکینز. “من فکر نمی کنم آن را عادلانه به مردم بگویید که آنها باید صبر کنید تا پایان یک بیماری همه گیر به عدالت است. آن را نیز نمی تواند به گسل اگر اعداد بالا رفتن از اعتراض. این سیستم است که آنها را مجبور به بیرون رفتن و اعتراض.”

موری گفت: آن نگران کننده بود برای دیدن بسیاری از افسران پلیس بدون ماسک در تصاویر و ویدئوها از تظاهرات.

“این یک ایده خوب برای استفاده از گاز اشک آور که باعث سرفه میشود و یا به زور معترضان را جمع آوری با هم در فضاهای کوچک در طول یک بیماری همه گیر که در آن ما نیاز به قادر به فاصله خودمان را از یک دیگر,” او می گوید. “همه که منجر به افرادی که در معرض خطر انتقال ویروس به دیگران است.”

موری مشاوره برای به حداقل رساندن خطر خود را در حالی که در اعتراض به:

 • پوشیدن ماسک ، محافظ چشم و مقاوم در برابر حرارت, دستکش
 • نمی داد به دلیل آن می تواند گسترش قطرات است. انتخاب نشانه, درام, یا مشابه noisemakers به جای.
 • استیک با دوستان و گروه خود را به نگه داشتن تعداد مخاطبین ناشناخته پایین.
 • حمل آب, ضد عفونی کننده دست و باند. نگه داشتن دستان خود را به عنوان پاک که ممکن است.
 • خود قرنطینه و جلوگیری از سالمندان در صورت امکان برای 14 روز پس از هدف قرار دادن خیابان ها.

“Covid یک مشکل است و بنابراین نژادپرستی” گفت: موری. “ما نیاز به مبارزه با هر دو.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد تظاهرات بهداشت و ایمنی. ثبت نام برای خبرنامه ما برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بزرگ تر سیمی داستان
 • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
 • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
 • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
 • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
 • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
 • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im