در حال حاضر این پیام باید روشن شود: دست های خود را به دوستان خود نیست. مقامات بهداشت عمومی به ما گفته اند که بارها و بارها با قرار دادن انگشتان دست خود را نزدیک چشم خود را و دهان ارائه می دهد دسترسی آسان به کروناویروس جدید. اما آنها می دانند که آن را آسان به دنبال این مشاوره. (آنها حتی نمی توانید آن را دنبال خود.) یک مطالعه نشان داد که دانشجویان پزشکی که واقعا باید بدانید که بهتر لمس چهره خود را به طور متوسط از 23 بار در هر ساعت در طول یک سخنرانی و یا یک بار در هر 2.5 ثانیه است. این یافته مانند بسیاری دیگر یکی می توانید در مجلات پزشکی می سازد ساده و تجویزی نکته: این به ما می گوید که ما همه یک دسته از کثیف خود inoculators در امید ما برای جلوگیری از. اما یکی دیگر از تحقیقات به این رفتار یکسان و یکی است که تلاش می کند به سوالات عمیق تر از ریشه های خود را: می تواند وجود داشته باشد تکاملی اساس در میان انسان ها (و ما قوم و خویشی گونه) برای این unhygienic تغییر ناگهانی? ممکن است مالش از یک چهره با germy رقم آمده از اولیه خواستار است که شکوفا ما شاخه ای از درخت زندگی ؟

ما نمی دانیم آن را به احتمال زیاد شما بوده ام pawing در صورت خود را پس از قبل از اینکه شما حتی به دنیا آمد. به خوبی تثبیت این واقعیت است که جنین را در دوران جنینی خود را لمس جنين دست به جنين چهره منجر به تحقیق علمی است. یک مطالعه اخیر انجام سونوگرافی در زنان 15 از هفته 24 تا هفته 36 بارداری خود را و متوجه شد که جنین بودند بیشتر احتمال دارد به لمس چهره خود را با دست چپ خود هنگامی که زنان احساس تاکید کرد. همان محققان منتشر شده یکی دیگر از مطالعه کوچک اشاره که جنین از زنان که دود سیگار ممکن است بیشتر احتمال دارد به لمس چهره خود را از کسانی که از مصرف سیگار در زنان, هر چند که پیدا کردن از نظر آماری معنیدار نبود.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

این ایده که استرس سوخت صورت-دست زدن به اصرار برخی از پشتیبان گیری از تحقیقات به grownups. یک مطالعه در آلمان مورد تجزیه و تحلیل فعالیت الکتریکی مغز از 10 جوان, بزرگسالان در حالی که آنها به اتمام تست حافظه به عنوان صداهای ناخوشایند بودند لعنتی در آنها از یک بلندگو. ارتباط بین استرس زا برای تلفن های موبایل و داوطلبان’ گرفتن (با دو دست) در بینی و گونه ها و یا چانه—و همچنین پس از آن تغییرات در فعالیت مغز خود را به رهبری نویسندگان این مطالعه o به حدس و گمان است که “خود به خود صورت خود را لمس کنید” کمک می کند تا مردم به تنظیم احساسات. چگونه ممکن است این نتایج متناسب با آن بالا که در آن جنین با تاکید دانشگاه علوم پزشکی مشهد صورت-لمس با دست چپ خود خاص ؟ که باقی می ماند یک خراشنده. (لطفا واقعا نمی خراش سر خود را.)

واضح است که این رفتار به انسان محدود نمی. اگر شما هرگز دیده می شود یک سگ جلد بینی خود را با یک forelimb یا یک گربه خواب پوشش چشمان خود را با آن پنجه و سپس حرکت به راه خود را به نزدیکترین جریان آنلاین شایان ستایش animal memes. به عنوان مورد با انسان هر چند دقیقا به همین دلیل ما خزدار پستانداران دوستان لمس چهره خود باقی مانده است دشوار است به کشف کردن است. یک مطالعه دقیق از خود-نظافت توسط سنجاب زمینی منتشر شده در 1970s اظهار داشت که حیوانات’ “چهره شویی” می تواند یک عطر و بوی مرتبط با رفتار است. نویسنده متوجه شده است که سنجاب “شسته” چهره خود را با خود forepaws که مردان اغلب این کار را قبل از pouncing مردان دیگر در یک مبارزه. این کار او فکر کرد که ممکن است یک عمل به کمک جوندگان گسترش عطر در اطراف بدن خود را از ترشحی غدد.

ما نمی فکر می کنم در مورد انسان عبور عطر به یک دیگر اجازه دهید به تنهایی مالش چهره خود را برای این منظور اما یک مطالعه مقدماتی نشان می دهد که در صورت لمس کردن ممکن است در خدمت هدف های اجتماعی برای ما بیش از حد. در 2015 مقاله منتشر شده در مجله eLifeاسرائیل دانشمندان قلاب داوطلبان به دستگاه هایی که اندازه گیری جریان هوا از طریق بینی. آنها را بگویم که شرکت کنندگان دلیلی برای این کار مخفیانه فیلم برداری داوطلبان ملاقات با مردم و تکان دادن دست. این آزمایش نشان داد که اغلب داوطلبان به ارمغان آورد دست خود را به بینی خود را پس از دست دادن با افراد دیگر از همین جنس است. و زمانی که آنها به طوری که جریان هوا را از طریق بینی خود را دو برابر شد. به گفته دانشمندان این نشان می دهد که افراد نیست خاراندن خارش اما به جای تست این عطر از مردم آنها را ملاقات کرده بود. البته این روزها از آن ممکن است مشکل تر برای به انجام همان, پس ما توصیه شده است در برابر تکان دادن دست در دسترس نباشد.

تکامل از چهره-لمس کردن است, راز, اما از آن گریزان یکی به کرک. یکی بسیار ذکر شده کاغذ از سال 1984 پیشنهاد کرد که در میان پستانداران از جمله انسان های چپ دست بیشتر در معرض ابتلا به لمس صورت از دست راست. آنها حدس زده و نه شدید شد به طوری که دست چپ می تواند عمل به عنوان یک اشاره گر به احساسات در سمت چپ صورت است که سرچشمه در سمت راست مغز است. این مقاله سعی در اتصال بسیاری از سست نقطه; اما عمده آن یافته ها (چه رسد به آن نظریه ها) نبوده است متحمل شده اند. مورد در نقطه: نویسندگان از سال 1984 مقاله پیشنهاد شده است که گوریل اورانگوتان و شامپانزه ها را لمس چهره خود را به عنوان اغلب به عنوان انسان انجام دهد در حالی که میمون ها “نشان می دهد اگر هر صورت دست زدن” در همه. پیگیری مطالعات با آن موافق نیست: Macaques به نظر می رسد به لمس صورت خود را بیش از حد—و آنها آن را انجام دهد مقدار زیادی. (بعد از تحقیقات نیز مورد مناقشه این ایده است که در صورت لمس کردن در میان پستانداران است که در درجه اول چپ دست.)

وجود دارد مقدار زیادی از مواد غذایی برای فکر اینکه: یک روانپزشک نوشتن در سال 1970 در مورد یک بیمار که تا به حال عادت دست خود را بر روی صورت به خصوص در اطراف دهان خود اشاره کرد که “دهان دست اقدامات هماهنگ در طول ماه اول در مراحل ابتدایی به عنوان دیده می شود در ارتباط با روند تغذیه.” بیشتر تحقیقات اخیر تلاش کرده است برای اندازه گیری چگونه نوزادان چهره دریافت بازخورد حسی و چگونه این می تواند تسهیل تغذیه. دانشمندان با ابداع ابزار برای اندازه گیری امواج مغزی از نوزادان نارس زمانی که آنها را لمس کرد در این صورت و به این نتیجه رسیدند که این حسی توانایی “بسیار مهم است برای تغذیه با شیر مادر در اولین روز از زندگی است.” جالب است که همان محققان که در نهایت به کشف نکات در تصاویر سونوگرافی که از جنین ممکن است لمس چهره خود را با دست چپ خود هنگامی که مادران به شود تاکید دارد همچنین شواهد نشان می دهد که جنین در مراحل بعد از توسعه باز کردن دهان خود را در پیش بینی از دست زدن به دهان خود مناطق. نویسندگان باید تعجب اگر این رفتار را در دوران جنینی می تواند یک شاخص رشد مغز لازم برای توسعه سالم از رفتار تغذیه.

که جنین و نوزاد باید لمس چهره خود را به عنوان آنها آشنایی با دهان خود را حس می کند اما چرا ما همچنان به جلو در گوشه دهان ما در بزرگسالی است ؟ ما امده waistlines در حال شواهدی وجود دارد که ما به خوبی می دانیم چگونه به غذا خوردن. می تواند از آن بود که زمانی که ما تقلا در گوشه دهان ما و یا پوشش چشم ما با ما انگشتان ما در حال ضربه زدن به یک باستان تمایل مشترک با دیگر گونه? آن را وسوسه انگیز به اطراف نگاه کنید و ببینید امکانات. برای مثال در این گزارش از یک دهه پیش که یک گروه انگلیسی mandrill میمون ها در یک باغ وحش در کولچستر انگلستان آغاز شده بود انجام facepalms. هنگامی که شما به عنوان خوانده شده در مورد سوء مدیریت فعلی Covid-19 اپیدمی توسط مقامات کاخ سفید شما به احتمال زیاد برای شروع به ساخت همان ژست.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راز برای لذت بردن از طبیعت است که گوشی خود را …
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • بنابراین, دوزیستان, تب و تاب بودن. انسان فقط می تواند آن را ببینید—تا به حال
  • این پایان oversharing?
  • پرواز ماشین توسعه دهندگان افزایش از نیروی هوایی
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im