دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است 17 درصد در طول همه گیر

برخی از مناطق مانند ایالات متحده و بریتانیا دیده می شود خروجی خود را یک سوم کاهش به دلیل در بخشی به مردم رانندگی کمتر است.

اگر شما می توانید تکیه بر بشریت به انجام هر کاری به طور مداوم آن را به فشار بیشتر و بیشتر شرکت 2 به اتمسفر است. حتی پس از کشورهای جهان امضا توافق پاریس در سال 2016 هر یک از تنظیمات خود اهداف برای مهار انتشار گازهای گلخانه ای—هند مثلا متعهد به قطع آنها توسط یک سوم تا سال 2030—آنها هنوز هم کنه تا چند درصد در هر سال است. اما پس از آن آمد Covid-19 که فلج اقتصاد و مردم به دام افتاده در خانه و در نهایت تحقق رویای از توافق پاریس و سپس برخی از.

نوشتن امروز در طبیعت تغییر آب و هوامحققان جزئیات است که در اوایل ماه آوریل روزانه جهانی CO2 تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت تا به حال توسط 17 درصد نسبت به ميانگين سال 2019 سطوح. برخی از مناطق مانند ایالات متحده و بریتانیا دیده می شود تولید گازهای گلخانه ای خود را یک سوم کاهش به دلیل در بخشی به مردم رانندگی کمتر است. طرح ریزی رو به جلو محققان محاسبه است که حتی اگر سلول اقدامات آرام کمی در این سال ما می تواند 7 درصد افت کلی در گازهای گلخانه ای جهانی بیش از دو برابر 3 درصد افت پس از سال 2008 بحران مالی است.

در این آمار و ارقام طول می کشد زیادی از طریق حفر داده چرا که دانشمندان فقط می توانید آموزش یک ماهواره در این سیاره و CO2 تولید گازهای گلخانه ای در زمان واقعی است. “از آنجا که شرکت2 باقی می ماند در جو یک زمان طولانی حتی اگر ما تا به حال یک تغییر عظیم در تولید گازهای گلخانه ای است که تاثیر نمی گذارد سهام شرکت2 در جو بسیار می گوید:” آب و هوا دانشمند Corinne لو Quéré از دانشگاه شرق آنجلیا سرب نویسنده در این مقاله است. “کوچک است در مقایسه با آنچه که ما قرار داده ایم در فضای دهه.”

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

به علاوه که شرکت2 سیگنال گل آلود زمین فرآیندهای طبیعی مانند درختان در گاز و اخراج اکسیژن است. و با یک ماهواره شما نمی توانید اندازه گیری سطح گاز در سطح و نه از آنچه شما را در پیدا کردن یک مایل در هوا. “ما در حال اندازه گیری کل ستون مقدار CO2می گوید:” Northern Arizona University آب و هوا دانشمند کوین Gurney که مدل تولید گازهای گلخانه ای اما نبود درگیر در این کار جدید. “این یک شار در سطح. آن را فقط در یک مقطع از تعداد مولکولها در جو است.”

بنابراین لو Quéré و همکاران او waded از طریق کوه گزارش داده به جای. آنها در مورد آمار ترافیک ماشین, برق, استفاده از پروازهای شرکتهای هواپیمایی, و, ساخت, ساختمان جهانی عکس چگونه این بیماری همه گیر است کاهش تولید گازهای گلخانه ای. هر بخش همراه با منحصر به فرد خود را دینامیک: ترافیک هوایی است البته کاهش یافت اما این صنعت تنها حساب برای 3 درصد تولید جهانی دی اکسید کربن در یک سال نرمال.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

هر کشور تولید گازهای گلخانه ای الگوهای منحصر به فرد هستند بیش از حد. برای مثال اقتصاد چین است سنگین در تولید, که تعطیل اوایل به عنوان ویروس در زمان نگه دارید. چین دیده می شود دی اکسید کربن رها 242 megatons نسبت به 207 megatons در ایالات متحده و 123 در سراسر اروپا است. فعالیت زغال سنگ در چین تولید کاهش یافت و بین 30 و 40 درصد—آینه توسط به طور مشابه به اندازه قطره در ایالات متحده, اما در تولید فولاد است. آمریکا نیز پرورش یک صنعت خدمات که اجازه می دهد تا مردم به کار از راه دور در یک حس انتقال برق استفاده از دفاتر به خانه. مسکونی انرژی با استفاده از علامت تا کمی در انگلستان به مردم پناه در محل. (اما به انرژی حساب دیفرانسیل و انتگرال حتی پیچیده تر زمانی که مردم از خانه کار می کنند, که همچنین بدان معنی است که آنها در حال نشستن در ترافیک تولید بیشتر اگزوز CO2.)

تمام گفته ها کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای در طول همه گیر شده است و عجول. اما در طرح بزرگ از چیزهایی که تولید گازهای گلخانه ای افزایش یافته است به طوری قابل اعتماد پس از … خوب خیلی از آغاز انقلاب صنعتی است که تا کنون Covid-19 است اما تصویری که در مسیر رو به بالا. “بزرگترین کاهش داشتیم در یک روز به ما طول می کشد تنها به سطح 2006 می گوید:” لو Quéré. “پس این است که واقعا فقط به نشان دادن چه مقدار انتشار گازهای گلخانه ای در حال افزایش از طریق زمان هر سال است. این باور نکردنی کاهش در تولید گازهای گلخانه ای تنها ما را به عقب 14 سال است.”

همچنین برای جلوگیری از بدترین اثرات تغییر آب و هوا شدید تر امواج گرما بالاتر از سطح دریا و بی رحمانه طوفان و آتش سوزی—ما به عنوان یک گونه برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به طور کامل. مانند گذشته ، “چگونه بر روی زمین می خواهیم برای موفقیت در آوردن تولید گازهای گلخانه ای به صفر هنگامی که شما آنچه در آن طول می کشد در حال حاضر به تولید گازهای گلخانه ای پایین 17 درصد ؟” می پرسد لو Quéré. “منظورم این است که راه را برای مقابله با تغییر آب و هوا—یک مجبور ناخوشایند را با خود بردهاند.”

اما شاید کار از خانه است که به ما نشان میدهد یک راه رو به جلو است. همه گیر روشن ساخته است که همه ما باید برای رفت و آمد به دفتر هر روز. سفر هوایی ممکن است حساب کاربری برای بخش کوچکی از global CO2 گازهای اما شاید نه همه حوادث مانند کنفرانس ها باید در فرد است. شاید ما باید در حفظ و بستن خیابان به ماشین دادن پیاده اتاق سرگردان و باز شدن فضای رستوران ها عمل می کنند در حالی که مردم بیشتر از هم جدا.

فکر می کنم به بحران مالی 2008 و زمانی که دولت اوباما juiced اقتصاد با پمپاژ پول به انرژی های تجدید پذیر. شاید در حال حاضر ما می توانید همین کار را برای اتومبیل های برقی. “کل صنعت است که به نوعی در آستانه قادر به تلاش در خود را دارد اما هنوز وجود دارد می گوید:” لو Quéré. سرمایه گذاری در زیرساخت های برق و حمل و نقل مانند ایستگاه های شارژ, “یک تفاوت بزرگ را,” او می گوید.

به علاوه می افزاید: Gurney, این است که مفرد لحظه ای در تاریخ بشر است که برای همه آن ترورها می دهد آب و هوا دانشمندان یک فرصت منحصر به فرد برای تماشای انتشار شاقول در زمان واقعی و حد عالی رساندن خود به روش های مانیتورینگ. بسیج در برابر این بیماری همه گیر است که قابل توجه استعاره برای آنچه که ما می توانیم و باید انجام دهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا. “تغییر آب و هوا شد چنین سیاسی-پر مسئله و خطوط تقسیم شبیه معمولی ما قبیله ای تقسیم خطوط” Gurney می گوید. “و این نشان می دهد که ما می توانیم قطع در سراسر آن. که یک سمت روشن به این داستان است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>