صخره های مرجانی کارائیب کاهش آغاز کرد و در 1950s و 1960s از محلی فعالیت های انسانی

چندی پیش در آبهای نیلگون دریای کارائیب موجود سالم و بکر صخره های مرجانی محیط های تحت سلطه ریف-ساختمان مرجان که خانه را به یک سوم از تنوع زیستی در این منطقه است.

اما کارائیب صخره های امروز کم رنگ در مقایسه با کسانی که وجود داشته است که حتی فقط یک نسل پیش. پس محققان به شدت شروع مطالعه این صخره در دهه 1970 حدود نیمی از کارائیب مرجان فوت کرده اند. یاد دوید و سرخس شاخ مرجان که زمانی تحت سلطه کارائیب صخره شده اند سخت ترین آمار تنها 20 درصد از جمعیت خود باقی مانده امروز.

اگر چه محققان بر این باورند تغییر آب و هوا و ماهیگیری و آلودگی به سرزنش و عدم وجود اطلاعات پایه قبل از دهه 1970 ساخته شده است آن را سخت برای تعیین دقیق دلایل این مرجان مرگ آف. ASU محقق کتی کرامر می خواستم به سند هنگامی که مرجان برای اولین بار شروع به در حال مرگ برای درک بهتر علل ریشه مرجان, از دست دادن.

در حال حاضر در یک مقاله جدید در علم پیشرفت, کرامر ترکیب های فسیلی اطلاعات سوابق تاریخی و زیر آب داده های نظر سنجی برای بازسازی فراوانی از سرخس شاخ و الهورن مرجان بیش از گذشته 125,000 سال است. او در می یابد که این مرجان ها برای اولین بار شروع به کاهش در 1950s و 1960s زودتر از آنچه قبلا تصور. این زمان است که دهه ها قبل از اثرات تغییرات آب و هوایی نشان می دهد که بشر محلی اثرات مانند ماهیگیری و پاکسازی زمین, مجموعه صحنه را برای گسترده مرجان کاهش می یابد که در حال حاضر شتاب در پاسخ به گرم شدن اقیانوس ها.

“من علاقه مند به رفتن به صحنه جرم هنگامی که انسان برای اولین بار شروع به به طور قابل توجهی تاثیر صخره های مرجانی, قرن ها پیش به درک که چرا و چقدر صخره شده اند تغییر توسط انسان” گفت: کتی کرامر یک استادیار پژوهشی در Julie Ann انوری موسسه جهانی پایداری در دانشگاه ایالتی آریزونا و اقیانوس علم همکار در مرکز اقیانوس ها در حفاظت بین المللی است.

زودتر محلی, ریشه های ریزش از: الهورن و سرخس شاخ مرجان در 1950s و 1960s برجسته ضرورت کاهش بشر محلی اثرات بر صخره اجازه می دهد تا این مرجان به بهبود می یابند. “در دورانی که در آن صخره های مرجانی هستند که با ضربه های متعدد انسانی عوامل استرس زا در همان زمان ما نیاز به حل و فصل چرا و چقدر صخره های مرجانی تغییر کرده در طول تاریخ بشر به ما اطلاع پاسخ به زمان ریف بحران است.”

“مطالعات اخیر نشان می دهد که صخره های بهتر قادر به مقابله با اثرات تغییر آب و هوا هنگامی که آنها همچنین تاکید کرد از صید بی رویه و زمین مبتنی بر رواناب. پس بیایید یک دسته در این رام مشکلات در حال حاضر به صخره شانس بهتری از هوا آب و هوای فعلی بحران” گفت: Cramer.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی آریزونا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>