پستانداران مغز پیچیده ترین عضو در بدن قادر به پردازش هزاران نفر از محرک به طور همزمان به تجزیه و تحلیل الگوهای پیش بینی تغییرات و تولید بسیار سنجیده عمل است. چگونه مغز این همه — در عرض کسری از ثانیه — هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته است.

ایمپلنت است که می تواند پروب مغز در فرد نورون سطح هستند به طور گسترده ای در دسترس محققان است. مطالعه فعالیت نورون در حالی که بدن در حال حرکت در یک روزمره تنظیم است و حتی سخت تر است چرا که نظارت بر دستگاه ها به طور معمول شامل سیم اتصال یک مطالعه شرکت کنندگان به یک کنترل ایستگاه.

محققان در دانشگاه آریزونا دانشگاه جورج واشنگتن و دانشگاه ایجاد کرده اند فوق العاده کوچک, بی سیم, باتری-دستگاه رایگان است که با استفاده از نور برای ثبت نورون های فردی بنابراین دانشمندان علوم اعصاب می توانید ببینید که چگونه مغز کار می کند. تکنولوژی دقیق است در یک مطالعه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

“به عنوان مهندسین پزشکی ما در حال کار با همکاران در علوم اعصاب به بهبود ابزار برای درک بهتر مغز به طور خاص چگونه این نورون های فردی — بلوک های ساختمان از مغز — تعامل با هر یک از دیگر در حالی که ما حرکت را از طریق جهان اطراف ما” گفت: مطالعه سرب نویسنده Alex برتون یک دانشگاه آریزونا مهندسی پزشکی دانشجوی دکتری و عضو Gutruf آزمایشگاه.

مراحل اول شامل طنتنج انتخاب سلول های عصبی را با یک رنگ که تغییرات در روشنایی بسته به فعالیت است. سپس دستگاه می درخشد نور را در رنگ ساخت نورون’ فرآیندهای بیوشیمیایی قابل مشاهده است. دستگاه قطاری از تغییرات با استفاده از یک پروب تنها کمی گسترده تر از یک تار موی انسان و سپس فرآیندهای مستقیم بازخوانی از نورون فعالیت و انتقال اطلاعات به صورت بی سیم به محققان.

“این دستگاه کوچکتر از یک M&M و تنها یک بیستم از وزن” برتون گفت.

این دستگاه را می توان کوچک و حتی انعطاف پذیر مانند یک ورق کاغذ به دلیل آن را نمی نیاز به یک باتری. آن را برداشت انرژی از خارجی مغناطیسی نوسانی زمینه های جمع آوری شده توسط یک مینیاتور آنتن بر روی دستگاه. این اجازه می دهد تا محققان به مطالعه فعالیت مغز را بدون استفاده از محدود کننده تجهیزات و دانشمندان علوم اعصاب یک پلت فرم برای به دست آوردن بینش به بنای مکانیسم های مغز است.

“هنگام ایجاد دستگاه ما با استفاده از مواد و روش های است که به راحتی در دسترس و ارزان به اندازه کافی برای فعال کردن در مقیاس بزرگ اقتباس از این ابزار توسط جامعه علمی گفت:” مطالعه ارشد نویسنده فیلیپ Gutruf که منجر Gutruf آزمایشگاه و استادیار گروه مهندسی پزشکی و عضو دانشگاه BIO5 موسسه. “ما امیدواریم که این فن آوری می تواند تفاوت در مبارزه با بیماری های عصبی مانند آلزایمر و پارکینسون و بازیگران نور در مکانیسم های بیولوژیکی مانند درد اعتیاد و افسردگی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه آریزونا دانشکده مهندسی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی