یک مطالعه که مجموعه ای را برای اندازه گیری چه مقدار از حیات وحش داخلی در گربه ها خوردن به عنوان مکمل غذایی آنها داده شده توسط صاحبان آنها ناموفق بود با توجه به به طور غیر منتظره ای بالا و تنوع در غذای گربه مواد تشکیل دهنده. این اتفاقی کشف نشان می دهد که برخی از مواد غذایی تولید کنندگان به طور منظم تغییر مواد تشکیل دهنده, ترکیب حتی در همان طعم غذای گربه.

گربه وحشی مسئول چندین حیات وحش بومی کاهش, مانند کلید حرکت ازاد و اهسته woodrat اما تاثیر حیوان خانگی گربه ها در شهری حیات وحش نیست و به خوبی درک شده است. این الهام گرفته از یک مشترک مطالعه led توسط محققان در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی به طور مستقیم اندازه گیری چگونه اغلب گربه حیوان خانگی غذا خوردن در خارج از غذا کاسه.

یک راه مشترک برای درک ترکیب حیوانات رژیم غذایی است که به جمع آوری نمونه از خز ناخن یا خون از حیوانات و تجزیه و تحلیل آن کربن و نیتروژن ایزوتوپ. تمام مواد آلی حاوی ایزوتوپهای عناصر است که قفل شده است و به بافت های بدن پس اصل اساسی است که شما آنچه که می خورید. برای مثال نسبت ایزوتوپ نیتروژن موجود در گوشتخواران هستند دقیق متمایز از کسانی که از گیاه خواران. به طور مشابه, محققان می توانند تشخیص انواع گیاهان که یک حیوان می خورد و توسط اندازه گیری نسبت ایزوتوپ کربن.

برای این مطالعه محققان جمع آوری ایزوتوپ از چیزهایی که یک گربه ممکن است غذا خوردن از جمله مارک های مختلف و طعم دهنده از مواد غذایی است. آنها پیش بینی گربه که فقط به خوردن از خود کاسه غذا را یکسان ایزوتوپی مطابقت به مواد غذایی در حالی که تفاوت بین گربه و مواد غذایی حیوان خانگی نشان می دهد یک گربه مکمل رژیم غذایی خود را با وحشی شکار.

“ما واقعا به این فکر بود که برای رفتن به یک برنامه ایده آل از ایزوتوپ روش می گوید:” رولاند Kays یک از نویسندگان این مطالعه و دانشمند در NC امور خارجه و NC موزه علوم طبیعی. “معمولا این مطالعات پیچیده با انواع مواد غذایی حیوانات وحشی می خورد اما در اینجا ما تا به حال دقیق مواد غذایی حیوان خانگی مردم دادن گربه خود را.”

این فرض می شود که گربه تولید مواد غذایی با استفاده از سازگار نوع و مقدار مواد تشکیل دهنده. آن را به عنوان معلوم است که چنین نیست.

کربن و نیتروژن ایزوتوپ در گربه, غذاهای متنوع به طور گسترده ای — حتی در میان غذاهایی که همان عطر و طعم و از همان نام تجاری. تنها ارتباط روشن پیدا بود که حداقل گران گربه مواد غذایی بالاتری کربن و مقادیر نشان دهنده حضور قوی ذرت محصول در ارزان غذای گربه. علاوه بر حیوان خانگی مواد غذایی نمونه برداری از بریتانیا تا به حال کمتر کربن و ارزش نشان می دهد کمتر ورودی از محصولات ذرت.

“این چیزی نیست که ما به هدف مطالعه اما مهم این است که در آنجا وجود دارد صدها نفر از میلیون ها نفر از گربه ها (شاید بیشتر) بر روی زمین می گوید:” راب دان همکاری نویسنده این مطالعه و استاد در NC امور خارجه وزارت کاربردی محیط زیست. “رژیم غذایی گربه و سگ و حیوانات اهلی پیامدهای عظیمی برای پایداری جهانی, گربه, بهداشت و درمان و بسیاری دیگر. اما آنها بسیار غیر شفاف است. در پایان این مطالعه ما هنوز نادان در مورد اینکه چرا برخی از گربه ها کشتن بیشتر حیات وحش نسبت به دیگران و ما نیز یافت می شود ما نادان در مورد چیز دیگری تغییر دینامیک ‘بزرگ مواد غذایی حیوان خانگی.'”

مقاله “تنوع بالا در مواد غذایی حیوان خانگی مانع از شناسایی گونه های بومی در حیوان خانگی گربه’ رژیم غذایی با استفاده از ایزوتوپی بررسی است” منتشر شده در مجله PeerJ. کاغذ بود نوشته شده توسط براندون مک دونالد Troi پرکینز و رولاند Kays از NC امور خارجه وزارت جنگلداری و منابع زیست محیطی و کارولینای شمالی موزه علوم طبیعی; راب دان از NC امور خارجه وزارت کاربردی محیط زیست; جنیفر مک دونالد و هالی کول از دانشگاه اکستر مرکز اکولوژی و حفاظت و رابرت Feranec از ایالت نیویورک موزه.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im