در عمل گرفتار: Opossums گرده افشانی, عجیب و غریب, گیاه انگلی

Scybalium fungiforme یک کارخانه عجیب و غریب. در امتداد ساحل اقیانوس اطلس در برزیل, این یک انگل است که تغذیه از ریشه گیاهان است. آن را نیز تنها قابل رویت است که در آن جوانه گوری قرمز funguslike گل از زمین برای تولید مثل جنسی.

امروز دانشمندان افزود: یکی دیگر از چیز عجیب و غریب به لیست. محققان مدت ها مشکوک بود که به دلیل گل زن از S. fungiforme تحت پوشش در مقیاس است که سپر آن شهد آن را نمی تواند گرده افشانی توسط یک پرنده یا زنبور. و در حال حاضر به لطف دید در شب, دوربین دانشمندان باید خود را مقصر: opossums.

از اوایل دهه 1990 محققان مشکوک opossums می گرده افشانی این گیاه به دلیل پستانداران زندگی می کنند در همان منطقه و از آنجا که خود را تیز روبرو پنجه اجازه می دهد آنها را به پوست دور ترازو به خوش طعم شهد داخل. در مطالعات قبل یک محقق تا به حال حتی به دام افتاده در یک opossum با S. fungiforme گرده بر روی بینی خود را.

پیدا کردن امروز منتشر شده در محیط زیستمی آید حسن نیت ارائه میدهد از مادون قرمز دوربین های تله ای با دقت اطراف گیاهان. دوربین های ثبت 14 مختلف بازديد از opossums بیش از 4 شب دوره تایید چندین دهه فرضیه. اما opossums به نظر نمی رسد به کار به تنهایی. پس از باز کردن مقیاس های زنبور عسل و حتی hummingbirds swooped در سبد گرده دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر