CDC کارگران در اعتراض به نژادپرستی در آژانس

بیش از 10 درصد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری کارکنان نوشته شده است به مدیر آژانس اعتراض اتهام نژاد پرستی.

AP Photo/ رون هریس

بیش از 1200 نفر از کارکنان مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) نوشته اند مدیر آن رابرت Redfield, اعتراض یک “سمی فرهنگ محرومیت و تبعیض نژادی” در 11,000-کارمند آژانس بهداشت عمومی و خواستار اقدام فوری. 30 ژوئن نامه برای اولین بار گزارش رادیو عمومی ملی که منتشر شده آن را در تمامیت خود را در اینجا.

“ما صدمه دیده است. ما عصبانی هستند. ما خسته هستند” نامه آغاز می شود. “و در نهایت ما از ترس است که با وجود تظاهرات جهانی کوچک انجام خواهد شد به آدرس سیستمیک نژاد پرستی ما هر و هر روز.”

نویسندگان همه CDC کارکنان را هفت مطالبات این سازمان از جمله افزایش سیاه و سفید نمایندگی در میان رهبران ارشد و حل و فصل در انتظار فرصت های برابر شغلی (EEO) شکایت. “سیاه CDC کارکنان ثبت صدها نفر از [EEO] نارضایتی و شکایت بیش از یک دهه گذشته تنها به ملاقات با انفعال و یا بدتر تلافی. زمان EEO شیوه طراحی شده برای محافظت از آژانس” آنها را بنویسید.

یک سخنگوی آژانس فرستاده نیویورک تایمزنوشته: “دکتر Redfield با دریافت این نامه و پاسخ داد:” بدون توضیح در آنچه که او گفت. “CDC متعهد به پرورش عادلانه عادلانه و فراگیر محیطی که در آن کارکنان می تواند آشکارا به اشتراک گذاشتن نگرانی های خود را با آژانس رهبری است.”

نویسندگان نامه ” اولین تقاضا شد که CDC اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی در ایالات متحده است. این بار هفته گذشته انتشار داده که در آن شکایت CDC برای به دست آوردن نشان دادن نامتناسب تاثیر COVID-19 روز سیاه پوست و لاتین نفر در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر