میوز ضروری است برای تولید مثل جنسی. برای تقریبا 15 سال از آن شده است به طور معمول برگزار شد که رتینوئیک اسید یک مولکول های مشتق شده از ویتامین A باعث میوز در پستانداران سلول. در عین حال در پیوند به مقالات منتشر شده در علم پیشرفت ( 22 مارس 2020 ), فرانسوی, محققان انستیتو با biologie Valrose (CNRS / INSERM / دانشگاه Côte d’azur) و IGBMC (CNRS / INSERM / دانشگاه استراسبورگ) با همکاران خود نشان می دهد که میوز در موش سوری آغاز می شود و درآمد حاصل به طور معمول حتی در غیاب رتینوئیک اسید. این یافته ها در مجموعه صحنه را برای تحقیقات جدید در زمینه تولیدمثل.

میوز فرآیند ضروری است که نتایج در رمان assortments از کروموزوم برای انتقال منحصر به فرد مجموعه ای از ژن به فرزندان. ابتدا با یک ديپلوئيد[1] germ cell (یک oogonium در زنان و یا یک spermatogonium در مردان) آن بازده haploid[2] گامت (تخمک در زنان و یا اسپرم در مردان). این اتحادیه از یک تخمک و یک spermatozoon ترکیبی از هر دو والدین haploid ژنوم یک سلول ديپلوئيد به مقصد به افزایش به یک جنین مارک شروع نسل بعدی.

در پستانداران سلول های موجود در توسعه غدد تناسلی (تخمدان ها در زنان و یا بیضه ها در مردان) ارائه سلول با ساختاری حمایت تغذیه و حمایت می کند. آنها نیز منتشر می کنند و سیگنال های مولکولی است که تعیین چه خواهد شد تبدیل شدن به سلول های زایا. یکی از مولکول های سیگنالینگ است رتینوئیک اسید به طور گسترده ای تصور می ماشه جوانه سلول میوز. با وجود این در سال 2011 انتشار یافته, استفراغ کردن, شک در این فرض این ایده که رتینوئیک اسید توسط یک سوئیچ برای میوز افزایش یافته است به وضعیت دگم.

همراه با همکاران[3] دانشمندان انستیتو با biologie Valrose در خوب و IGBMC در استراسبورگ انجام دو مکمل مطالعات ماوس جنين در تخمدان به روشن شدن نقش این مولکول توسط (من) مهار سنتز آن و (ii) از بین بردن آن گیرنده. نه رویکرد مانع عادی شروع میوز در سلول. علاوه بر این نوزاد زنده موش متولد شد و پس از باروری تخمکهای فاقد رتینوئیک اسید گیرنده اثبات این است که این سلول ها عملکرد دست نخورده است.

این مطالعات دوقلو رو رد دگم از رتینوئیک اسید باعث میوز در سلول, پایان یک بحث است که به طول انجامید و نزدیک به یک دهه و نیم است. با برکناری طولانی برگزار شد شعار این یافته با دعوت از جامعه علمی به تجدید نظر در کار خود فرضیات و بررسی آگهی جدید در جستجو برای املاک سیگنال های کنترل شروع جوانه سلول میوز.

یادداشت

    1. در سلول ديپلوئيد وجود دارد دو مجموعه کروموزوم, نمایندگی جفت مادری و پدری آلل.

    2. در haploid سلول وجود دارد تنها یک مجموعه ای از کروموزوم.

    3. این کار نیز درگیر نر و ماده دانشمندان از وزارت باروری زیست شناسی استراسبورگ بیمارستان آموزشی شبکه (HUS: Hôpitaux دانشگاه de Strasbourg); که با biologie de la مثل Environnement, Épigénétique et Développement (نژاد) آزمایشگاه تحقیقاتی (INRAE / Université Paris-Saclay / ENVA); دانشگاه ژنو و مرکز تحقیقات سرطان آلمان.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط CNRS. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im