شانس پیدا کردن جوان سیارات مشابه زمین بالاتر از آنچه قبلا تصور

تحقیقات از دانشگاه شفیلد نشان داده است که احتمال پیدا کردن سیارات مشابه زمین در مراحل اولیه شکل گیری است بسیار بالاتر از آنچه قبلا تصور.

این تیم در گروه های مورد مطالعه از جوان ستاره در کهکشان راه شیری را ببینید اگر این گروه بودند معمولی در مقایسه با نظریه های قبلی و مشاهدات در دیگر تشکیل ستاره در فضای مناطق و به مطالعه اگر جمعیت از ستاره ها در این گروه ها تحت تاثیر احتمال پیدا کردن تشکیل سیارات مشابه زمین.

پژوهش منتشر شده در مجله منسوب به فیزیک نجومیدر بر داشت وجود دارد که بیشتر ستاره ها مانند خورشید بیش از حد انتظار در این گروه که افزایش شانس پیدا کردن سیارات مشابه زمین در مراحل اولیه شکل گیری است.

در مراحل اولیه خود را از تشکیل این سیارات مشابه زمین به نام ماگما اقیانوس سیارات هنوز در حال ساخته شده و از برخورد با سنگ ها و سیارات کوچکتر است که باعث می شود آنها را به حرارت تا آنجا که خود را در سطوح تبدیل به سنگ مذاب.

این تیم به رهبری توسط دکتر ریچارد پارکر شامل دانشجویان مقطع کارشناسی از دانشگاه Sheffield به آنها این فرصت را به درخواست مهارت آموخته در دوره خود به پیشرو در تحقیقات منتشر شده در این زمینه است.

دکتر ریچارد پارکر از دانشگاه شفیلد بخش فیزیک و نجوم گفت: “این ماگما اقیانوس سیارات هستند آسان تر برای شناسایی در نزدیکی ستاره مانند خورشید که دو بار به عنوان سنگین به عنوان متوسط جرم ستاره است. این سیارات منتشر می کنند گرمای زیادی است که ما قادر خواهد بود برای مشاهده تب و تاب بودن از آنها را با استفاده از نسل بعدی مادون قرمز تلسکوپ.

“مکان های که در آن ما را در پیدا کردن این سیارات به اصطلاح” جوان حرکت گروه که گروه ستاره جوان که کمتر از 100 میلیون سال — است که جوان برای یک ستاره است. اما آنها به طور معمول تنها شامل چند ده ستاره و قبلا آن را دشوار است برای تعیین اینکه آیا ما پیدا کرده بود همه ستاره در هر گروه به خاطر آنها مخلوط را به پس زمینه از کهکشان راه شیری است.

“مشاهدات از تلسکوپ گایا کمک کرده اند ما برای پیدا کردن بسیاری از ستاره ها در این گروه است که ما را قادر به انجام این مطالعه است.”

یافته های حاصل از پژوهش کمک خواهد کرد درک بیشتر از اینکه ستاره شکل گیری جهانی است و خواهد بود یک منبع مهم برای مطالعه چگونه سنگی قابل سکونت سیارات مانند زمین شکل. این تیم در حال حاضر امید به استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری به توضیح منشا این جوان در حال حرکت گروه از ستاره.

تیم تحقیقاتی شامل دانشجویان مقطع کارشناسی امی Bottrill مالی Haigh, مادلین سوراخ و سارا Theakston از دانشگاه شفیلد بخش فیزیک و نجوم است.

مولی Haigh گفت: “در حال درگیر در این پروژه یکی از نکات برجسته دانشگاه ما تجربه و آن را یک فرصت عالی برای کار در یک منطقه از نجوم خارج معمولی البته ساختار.

“این پاداش برای دیدن جسمی استفاده از کامپیوتر و برنامه نویسی ما یاد گرفتیم در درجه ما با نمونه اولیه توزیع جرم از ستاره و چگونه این می تواند مربوط به آینده exoplanet تشخیص است.”

بخش فیزیک و نجوم در دانشگاه شفیلد به بررسی قوانین بنیادی جهان و توسعه پیشگام فن آوری با برنامه های کاربردی جهان واقعی. محققان به دنبال فراتر از سیاره ما به نقشه از کهکشان های دور, مقابله با چالش های جهانی از جمله امنیت انرژی و کاوش در فرصت های ارائه شده توسط محاسبات کوانتومی و 2D مواد.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه شفیلد. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>