این Svartsengi قدرت ایستگاه نشسته در بانک ها از آبی تالاب مصنوعی زمین گرمایی بهار و یکی از ایسلند جاذبه های توریستی محبوب ترین. برای چندین دهه آن را عرضه کرده است Icelanders با زمین گرمایی برق و گرما. مالش است که استخراج این انرژی های تجدید پذیر از زمین نیاز به سوخت های فسیلی برای اجرای پمپ. بنابراین در سال 2011 یک ایسلندی انرژی هنگام راه اندازی به نام کربن بازیافت بین المللی ساخته جورج Olah گیاه که قطاری Svartsengi همکاری2 تولید گازهای گلخانه ای و تبدیل آنها به یک کربن خنثی سوخت.

ایده برای شرکت2 بازیافت اطراف بود طولانی قبل از جورج Olah گیاه شد برای اولین بار به آن را به عمل. این ایده این است که دی اکسید کربن منتشر شده توسط نیروگاه ها و استفاده از برخی مواد شیمیایی جادوگری به نوبه خود آن را به مفید سوخت مانند پروپان یا گاز متان. گذشته از CO2از مواد تشکیل دهنده اصلی در این فرایند هیدروژن و فلزی کاتالیست. طبخ آن همه با هم در دماهای بالا و voila: شما خودتان یک مخزن هیدروکربن های مایع سوخت. اگر چه تولید گازهای گلخانه ای از هیدروکربن سوخت دقیقا مشکل این روند تلاش برای حل در اصل گرفتن تولید گازهای گلخانه ای از تازه ساخته شده سوخت می تواند ایجاد یک حلقه بسته. جهان, پمپ, کردن نزدیک به 40 میلیارد تن از CO2 در هر سال پس از تبدیل و حتی بخش کوچکی از آن به کربن خنثی سوخت خواهد بود یک پیروزی است.

در عین حال ایسلند جورج Olah گیاه باقی می ماند و تنها مرکز تبدیل گازهای گلخانه ای به سوخت در مقیاس صنعتی. مشکل این است که کارآمد ترین تکنیک های نیاز به کاتالیزور نانوذره است که در حال گران قیمت برای تولید آن متوقف تکنولوژی در جاده ها از آزمایشگاه به جهان واقعی است. اما یک فرآیند جدید برای ارزان ضرب CO2-محبت نانوذرات تهیه شده توسط شیمیدانان در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و ملی انرژی های تجدید پذیر آزمایشگاهی ممکن است اشاره کربن بازیافت نسبت به جریان اصلی پذیرش است. “تولید پایدار از کاتالیزور بوده است که عمده تنگنا می گوید:” نوح Malmstadt یک مهندس شیمی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. “نانوذرات کاتالیزور بسیار امیدوار کننده و توانایی تولید آنها را پایدار در مقیاس چیزی است که ما واقعا پیشگام.”

در قلب USC سیستم کاربید نانو ذرات یک اصطلاح عمومی برای ترکیبات کربن و عنصر دیگری در این مورد یک فلز نقره ای به نام مولیبدن. نانوذرات مانند یک آهنربا را به CO2 و پا زدن شروع به واکنش شیمیایی است که تبدیل گازهای گلخانه ای به سوخت. “کاربید مولیبدن است به خصوص برای ما جالب به دلیل آن است که نسبتا کم هزینه و منحصر به فرد مناسب برای انجام توابع مختلف که نیاز به تبدیل CO2 به سوخت مانند شکستن کربن-اکسیژن اوراق قرضه می گوید:” فردریک Baddour یک نانومواد دانشمند در آزمایشگاه ملی انرژی های تجدید پذیر آزمایشگاه.

Malmstadt و همکارانش نیست برای اولین بار به استفاده از فلز کاربید نانو به بازیافت شرکت2. اما در گذشته تولید این نانوذرات به معنای پخت آنها را در راکتور در حدود 1,100 درجه فارنهایت است. رسیدن به این درجه حرارت فوق العاده بود و انرژی بر است. حتی پس از آن به اندازه و در نتیجه ذرات در همه جا بود—که کشته شدن بهره وری به دلیل واکنش شیمیایی آغاز شده توسط ذرات اتفاق می افتد فقط در سطح خود را. یک کاتالیزور خوبی است که در آن سطح منطقه از تمام ذرات حداکثر است که یکی از مهمترین مزایای استفاده از نانو ذرات.

این سیستم جدید با استفاده از یک millifluidic راکتور که در عمل در تنها 650 درجه فارنهایت و نیروهای فلزی کاربید مواد خام از طریق کانال های کمتر از یک میلی متر گسترده است. نتیجه این است که تقریبا یکنواخت فلز ذرات کاربید—تحت اللفظی کپی کربن—که می توان به تولید ارزان در مقیاس. Malmstadt می گوید این تیم یک مقاله تحت داوری است که نشان می دهد کنترل خود را از 16 از این راکتور در حال کار در پشت سر هم. این دقیقا مقیاس صنعتی, اما آن را نشان می دهد که این روند به راحتی می تواند بدون نیاز به ساخت یک دستگاه.

NANOPARTICLE CATALYSTS CREATE A REACTION IN THE FUNNEL TURNING THE RED AND BLACK CARBON DIOXIDE MOLECULES INTO...

نمودار به تصویر می کشد قرمز و سیاه و سفید دی اکسید کربن مولکول تبدیل به سیاه و سفید هیدروکربن پس از تعامل با نانوذرات معلق در مایع در سمت چپ.

تصویر: Frederick G. Baddour

در ضمن Baddour و همکارانش در آزمایشگاه ملی انرژی های تجدید پذیر در آزمایشگاه خوب تنظیم روند استفاده از این نانوذرات برای تبدیل دی اکسید کربن به سوخت. از آنجا که این ذرات آنقدر کوچک هستند و نیستند و در عین حال در حال تولید در عمده آنها نیاز به برخی از نوع حمایت از ساختار. بنابراین Baddour مخلوط آنها با حدود یک گرم از آنچه که در اصل با کیفیت بالا و گرد و غبار زغال چوب و بارهای آنها را به یک کوره. کوره گرم شده به 572 درجه یک مخلوط غلیظ CO2 و هیدروژن در پمپ. به عنوان CO2 و هیدروژن جریان بیش از پودر آن باعث یک واکنش شیمیایی است که تولید گاز متان و مفید دیگر هیدروکربن ها. این روند را به یک مقدار زیادی از پالایش قبل از آن آماده برای دنیای واقعی اما آن را یک گام امیدوار کننده در این جهت Baddour می گوید.

تیم های دیگر مشغول به کار در تولید گازهای گلخانه ای به سوخت تکنیک نیز در تلاش برای مقیاس روند خود را فراتر از آزمایشگاه تظاهرات. سال گذشته محققان در دانشگاه رایس تبدیل CO2 به یک سوخت به نام اسید فرمیک با استفاده از یک electrolyzer طراحی شده توسط انرژی های تجدید پذیر. در حدود همان زمان محققان در دانشگاه ایلینویز با موفقیت نشان داد “فتوسنتز مصنوعی” یک فرایند است که تبدیل CO2 به سوخت با استفاده از نور مرئی و نانوذرات طلا.

در حالی که این نشانه خوبی برای آب و هوا است که بسیاری از روش های مختلف در حال آزمایش هستند, هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن قبل از ما می تواند به نوبه خود امروز تولید گازهای گلخانه ای به فردا سوخت. یک چالش عمده این است که تکنیک های بسیاری برای تبدیل گازهای گلخانه ای به سوخت نیاز به مقدار قابل توجهی از هیدروژن برای شروع واکنش های شیمیایی و بسیاری از هیدروژن تولید شده توسط شکستن گاز با درجه حرارت بالا بخار. این فرایند را منتشر CO2که تضعیف تجدید پذیر جنبه ای از تولید گازهای گلخانه ای به سوخت خط لوله است.

“آنچه ما واقعا نیاز به سوخت پایدار نسل یک فرایند تجدید پذیر برای تولید گاز هیدروژن می گوید:” Prashant Jain یک شیمیدان در دانشگاه ایلینوی که منجر به کار در فتوسنتز مصنوعی. اگر چه وجود دارد این است که کار در حال انجام در مقیاس بزرگ تمیز هیدروژن تولید مانند تقسیم مولکول های آب با برق حاصل از انرژی های تجدید پذیر این فناوری هنوز در مراحل ابتدایی خود را.

USC ارزان, روش مقیاس پذیر برای تولید نانوذرات است یک گام مهم به سمت انتشار آوردن-به-تکنولوژی سوخت به استفاده گسترده از. ایسلند جورج Olah گیاه ممکن است یکی-از-یک-نوع تسهیلات, امروز, اما آن را نمی ممکن است که در راه ماندن برای مدت طولانی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این معجزه کوچک مهاجر داستان در تلویزیون
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • آینده از نقشه های گوگل فراتر از رانندگی
  • مرموز جدید ransomware اهداف سیستم های کنترل صنعتی
  • به این افراد دستگاه های الکترونیکی دشمن هستند
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de