در یک مطالعه با مفاهیم آینده مواد مخدر کشف, موسسه تحقیقات دانشمندان نشان داد که آنها قادر به نوبه خود ساده شیمیایی به منحصر به فرد 3-D سازه های شبیه به کسانی که در طبیعت یافت می شود — ساختار با خواص مطلوب برای داروها.

در این روند آنها در بر داشت یک پتانسیل مواد مخدر منجر به بیماری التهابی است که در حال حاضر در حال بررسی بیشتر است. این تحقیق به نظر می رسد در طبیعت شیمی.

“ما قادر به شروع با تخت مولکول ها و استفاده از یک ماده شیمیایی در عملیات های بیشتری ایجاد اشکال پیچیده مانند کسانی که شما انتظار می رود از متابولیت دارویی گیاهان یا موجودات دریایی می گوید:” رایان Shenvi, دکترا, موسسه تحقیقات شیمی استاد و نویسنده ارشد این مطالعه است. “در اصل ما در بر داشت یک راه برای پر کردن شکاف بین مصنوعی فضایی و محصولات طبیعی باز کردن کل جدید حوزه برای کشف پتانسیل مواد مخدر.”

طبیعت استفاده

در زمینه کشف مواد مخدر ترکیبات ساخته شده توسط طبیعت در حال فکر به برخی از مزایای بیش از مولکول های مصنوعی که ایجاد شده از ساده شیمیایی مواد خام. بسیاری از آن را با خود شکل: اصطلاح “محصولات طبیعی” تمایل به پیچیده کروی 3-D سازه که اتصال دقیق تر با مولکول ها در بدن ارائه مطلوب مواد مخدر ویژگی های چنین به عنوان عوارض جانبی کمتری دارند.

مولکول های مصنوعی استفاده می شود در مراحل اولیه کشف مواد مخدر از سوی دیگر به طور معمول, تخت, ساختار ساده است که بیشتر احتمال دارد به تعامل گسترده با مولکول های دیگر در بدن است. اما از آنجا که آنها بسیار آسان برای ایجاد و آنها بیشتر به طور گسترده ای در دسترس برای آزمایش. زمانی که دانشمندان به دنبال یک داروی جدید برای درمان یک بیماری خاص آنها را اغلب به نوبه خود به کتابخانه ها از میلیون ها مولکول های مصنوعی در امید پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه است.

“اما بزرگتر انبار کاه لزوما به این معنا نیست شما پیدا کردن سوزن می گوید:” Shenvi. “معمولا آن را فقط به معنی بیشتر یونجه.”

فرار مسطح

به این دلیل Shenvi و تحقیقاتی اسکریپس آزمایشگاه کار کرده اند برای چندین سال بر ایجاد ابزارهای جدید به “فرار مسطح” — و یا ساخت بهتر مواد مخدر نامزدها از تخت مولکول است که تسلط بر مواد مخدر سنتی-غربالگری کتابخانه ها. روش شرح داده شده در طبیعت از شیمی متکی تعجب آور واکنش شیمیایی تصادفا توسط Shenvi گروه در سال 2015.

“هیچ کس را پیش بینی کرده اند که این واکنش را می گوید:” اولین نویسنده بنیامین هافمن یک predoctoral همکار در Shenvi آزمایشگاه. “ما حتی سعی هوش مصنوعی-بر اساس پیش بینی تکنولوژی که در حال حاضر در حال نورد.”

اما از آنجا که این آزمایش می تواند نسبتا سریع هافمن و Shenvi تصمیم به آن را امتحان کنید به هر حال تست آن را بر روی ساده ترکیبات شیمیایی شناخته شده به عنوان butenolides که محصولات جانبی از ذرت پالایش نفت صنعت است. به تعجب خود را از ترکیبات پیوند تقریبا بلافاصله — خود الکترون ابر پیوستن با هم به شکل یک مولکول جدید با غیر منتظره پیچیدگی است. قابل توجه نرخ واکنش piqued است علاقه خود را و پیشنهاد غیر معمول رانندگی نیروی است که ممکن است به اثبات می شود به طور کلی.

“گام بعدی ما بود برای پیدا کردن اگر این واکنش با مولکول های دیگر است که دارای خواص مختلف” Shenvi می گوید. “بنابراین ما ساخته شده است یک مجموعه کوچک از این غیر معمول سازه.”

در پیچ و تاب سرعت تحولات

اولیه آزمایش نشان داد که واکنش همان اثر در بسیاری از انواع مختلف تخت مولکول های مصنوعی, تبدیل آنها به مطلوب 3-D شکل است که نگاه مانند آنها شده است می تواند تولید شده توسط یک سلول زنده است.

بخش عمده ای از مطالعه و سپس به دنبال درک صورت گذشته نگر چگونه واکنش رخ داده است در وهله اول لازم است که با همکاری کندال Houk دکترا در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس و همکار فوق دکترا Shuming چن دکترا در Houk آزمایشگاه. یکی از چالش بود و سرعت واکنش آن اتفاق افتاده است توضیح سریع رندر استفاده می شود معمولا اندازه گیری ابزار بی فایده است.

Shenvi تشبیه واکنش به “پیچ و تاب درایو” در مجموعه تلویزیونی پیشتازان فضا که فعال interstellar مسافران برای رسیدن به مرزهای جدید از فضا سریع تر از همیشه قبل از. این مواد شیمیایی در پیچ و تاب درایو اجازه می دهد تا محققان به کشف مناطق دور شیمیایی فضا.

در حال حاضر رویکرد تبدیل شده است تا یک پتانسیل جدید مبارزه با مواد مخدر منجر شود: یک ترکیب است که مانع از بیان یک پروتئین شناخته شده برای نقش در بیماری های خود ایمنی.

پس از توزیع کردن ترکیب مجموعه به Calibr را بالا توان غربالگری تسهیلات یکی از مولکول بلافاصله شناسایی شده توسط موسسه تحقیقات کارکنان دانشمند امیلی چانه دکترا و استاد لوقا Lairson, دکترا, از شیمی بخش برای توانایی خود را عمل می کنند در یک مسیر سیگنالینگ سلولی شناخته شده به عنوان cGAS/نیش. این مسیر نقش کلیدی در التهاب است و دخیل در اختلالات خود ایمنی. این Lairson و Shenvi labs در ادامه به بررسی این ممکن است منجر شود.

“ما در حال حاضر با در نظر گرفتن یک گام به عقب به دقت تجزیه و تحلیل شیمی و ببینید که اگر ما می تواند به گسترش این نوع از نتیجه به مناطق دیگر” Shenvi می گوید. “هدف ما این است که برای محو کردن خط بین مصنوعی و طبیعی محصول فضا و فعال کشف بیماری جدید-مکانیسم های مربوطه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de