داروخانه ها توسعه امن تر هیدروژنه کردن فرآیندهای

امن و سازگار با محیط زیست دوستانه گاز هیدروژن در تقاضا می تواند در افق های زیر جدید “هیدروژنه” فرآیند شیمیایی در توسعه در کالج شهر نیویورک. رهبری ماهش K. Lakshman تحقیقاتی منحصر به فرد دور می زند نیاز به یک منبع خارجی از گاز هیدروژن به انجام طیف گسترده ای از hydrogenations. به نظر می رسد به عنوان یک پوشش داخل از ویژگی های در سال 2020 شماره 1 از مجله “Advanced سنتز و تجزیه.”

Lakshman توضیح داد هيدروژناسيون به عنوان علاوه بر این از اتم هیدروژن. برای مثال یک برنامه مشترک برای تولید چربی از روغن های گیاهی. در صنعت تولید پارافین به عنوان مثال است.

“هیدروژنه قدیمی است و به خوبی تاسیس شده روش است که متکی بر استفاده از یک ریز تقسیم فلزی مانند پالادیوم اغلب پشتیبانی در زغال چوب” گفت: Lakshman همکار بریتانیا انجمن سلطنتی شیمی و معاون سابق رئیس دانشکده شیمی و بیوشیمی. “همچنین نیاز به یک منبع از گاز هیدروژن که تا به امروز در دسترس است از هیدروژن فشرده سیلندر گاز. این فشرده هیدروژن سیلندر گاز نه تنها گران است اما آنها در برخواهد داشت شدید انفجار و خطر آتش سوزی است.”

او اشاره کرد که تخریب Zeppelin Hindenburg بالون در نیوجرسی در سال 1937 بود نسبت به این.

تحقیق و توسعه در CCNY این بخش از علوم را حذف می کند نیاز به این گاز فشرده شده و در نتیجه امن تر عملیاتی روش.

“آنچه که ما پیدا کرده اند این است که ما می توانید ترکیب دو پایدار مواد با هم در حضور پالادیوم بر روی ذغال و این تولید یک مخلوط قادر به “هیدروژنه” بدون نیاز به یک منبع خارجی از فشرده سازی گاز هیدروژن” گفت: Lakshman. “این کار الهام گرفته شده بود توسط یک نشریه از بنیامین استوکس آزمایشگاه در دانشگاه کالیفرنیا — شهرستان مرسد. استوکس با استفاده از آب به عنوان منبع اتم هیدروژن اما وجود دارد برخی از چیزهایی که به نظر نمی رسد دست یافتنی خود را تحت شرایط. شرایط ما به نظر می رسد بسیار گسترده تر است که در بسیاری از انواع مختلف از hydrogenations می توان انجام داد.”

در میان برنامه های کاربردی دیگر Lakshman اشاره کرد که این فرآیند هیدروژنه می تواند مفید باشد در مقطع کارشناسی شیمی آموزش ماژول. آن را اجازه می دهد labs به توزیع با فشرده هیدروژن سیلندر گاز.

“علاوه بر این ما نیز توسعه شرایط برای معرفی ایزوتوپ سنگین تر (deuterium) با درک جنبه های مکانیکی. مفهوم سنگین مواد مخدر با بهره گیری از deuterium در محل هیدروژن به کاهش سرعت سوخت و ساز بدن مفید با برنامه های کاربردی دارویی” اضافه شده Lakshman.

باربارا Zajc همچنین یک استاد شیمی در CCNY, همکاری در پژوهش. یک ” null, چهار, دکترا یکی از پنج سال کارشناسی/کارشناسی ارشد و یک دانشجوی کارشناسی درگیر شدند و همچنین.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کالج شهر نیویورک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر