یکی از نشانه های سرطان سلول جاودانگی. یک دانشگاه شیمیدان آلی و تیم او در حال حاضر توسعه یافته امیدوار کننده مولکولی ابزاری است که اهداف و مهار یکی از سلول جاودانگی را زمینه ای دنده ها: آنزیم تلومراز.

این آنزیم در بر داشت overexpressed در حدود 90 درصد از سلول های سرطانی انسان و تبدیل به یک موضوع مهم مطالعه برای سرطان محققان. سلول های طبیعی را به ژن تلومراز اما این به طور معمول است بیان شده است.

“تلومراز اولیه آنزیم است که اجازه می دهد تا سلول های سرطانی را برای همیشه زنده” گفت کارل A. Scheidt که رهبری این پژوهش است. “ما می خواهیم به اتصال کوتاه این جاودانگی است. در حال حاضر ما طراحی شده اند برای اولین بار-از-آن-نوع مولکول کوچک که برگشت ناپذیر متصل به آنزیم تلومراز خاموش کردن فعالیت های آن است. این ساز ارائه می دهد یک مسیر جدید برای درمان سرطان و درک سلولی و پیری است.”

Scheidt یک استاد شیمی در واینبرگ کالج علوم و هنر و استاد فارماکولوژی در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی.

ایده های بزرگ برای مولکول کوچک طراحی آمد از طبیعت است. یک دهه پیش Scheidt بود شیفته فعالیت بیولوژیکی از chrolactomycin است که تولید شده توسط باکتری ها و نشان داده شده است به مهار تلومراز.

Scheidt و تیم خود را با استفاده از chrolactomycin به عنوان یک نقطه شروع در طراحی خود را به مولکول های کوچک. آنها تولید بیش از 200 ترکیبات در طول سال و ترکیب آنها تماس NU-1 موثر ترین از کسانی که تست شده است. سنتز آن بسیار کارآمد است که مصرف کمتر از پنج مرحله است.

“NU-1 را مهار تلومراز بر خلاف هر چیزی که قبل از آن” Scheidt گفت. “این کار با تشکیل یک پیوند کووالانسی. یکی دیگر از استفاده از NU-1 است که در آن ساختار مولکولی باید فعال دانشمندان برای اضافه کردن باری مانند درمانی.”

مطالعه منتشر شده در هفته گذشته توسط مجله ACS Chemical Biology.

تمام سلول های انسانی را تلومرها کوتاه توالی DNA که درپوش انتهای هر رشته از DNA است. کار آنها این است که برای محافظت از ما کروموزوم و DNA. هنگامی که یک سلول تقسیم این تلومرها کوتاه تر تا زمانی که آنها دیگر می توانید انجام کار خود را. طبیعی و مرگ سلولی شرح زیر است.

در مقابل سلول های سرطانی با افزایش فعالیت تلومراز تبدیل جاویدان معکوس عادی تلومر کوتاه روند. آنزیم تلومراز نسخه تلومرها بارها و بارها طول تلومرها. در نتیجه نامحدود تقسیم سلولی و جاودانگی است. معروف HeLa و سلول های جدا شده از سرطان دهانه رحم بافت Henrietta Lacks در 1950s هنوز تقسیم.

تلومراز شده است یک هدف برای درمان سرطان تحقیقات برای چند دهه. در سال 2009 سه دانشمندان موفق به دریافت جایزه نوبل در فیزیولوژی یا پزشکی را برای پژوهش های قبلی را به تلومرها و تلومراز.

پس از در حال توسعه جدید خود را ترکیبات Scheidt و تیم او آغاز همکاری با پروفسور استفان Kron در دانشگاه شیکاگو و اسکات کوهن در کودکان موسسه تحقیقات پزشکی در سیدنی به بررسی اضافی-telomeric نقش مهار فعاليت آنزيم تلومراز.

مطالعات متمرکز بر چگونگی ترکیبات جدید در تعامل با تلومراز در سطح مولکولی و چگونه مهار فعاليت آنزيم تلومراز sensitizes سلول های chemotherapies و تابش. از این کار NU-1 رز به بالا.

“توسط انتشارات این مطالعه ما در حال تست رانندگی این ابزار نفیس برای دیدن آنچه در آن می توانید انجام دهید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلومراز” Scheidt گفت. “ما همچنین در حال ادامه آن را بهتر است.”

تحقیقات انجام شده در سلول های انسان است. مراحل بعدی Scheidt گفت: در حال را بیشتر ترکیبات قوی و بررسی آنها را در مدل های حیوانی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه. Original نوشته شده توسط مگان Fellman. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی