داروخانه ها مشغول به کار در مواد مخدر برای درمان COVID-19

در پی این رمان coronavirus همه گیر Texas A&M University شیمیدان Wenshe ری لیو و تحقیقات خود را در تیم باید تمرکز خود را در آزمایشگاه تنها در جستجوی مواد مخدر برای درمان COVID-19.

این گروه لیو برای اولین بار به شناسایی داروی ضد ویروسی remdesivir به عنوان یک ماندگار پزشکی برای درمان COVID-19 در یک مطالعه منتشر شده در اواخر ماه ژانویه است. این دارو در اصل در پاسخ به 2014 ابولا بیماری همه گیر.

به عنوان یک ماده شیمیایی زیست شناس و متخصص در شیمی دارویی لیو اولیه هدف تحقیقاتی سرطان است. اما مستند ووهان و دو موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده او را وادار به تمرکز آزمایشگاه خود را در coronavirus.

“انگیزه که ما سوار شد و با عجله در برابر زمان برای پیدا کردن داروهای جایگزین که ممکن است قرار داده می شود استفاده کنید برای مبارزه با ویروس هنگامی که آن را به U. S” لیو گفت.

محققان در حال کار برای توسعه مواد مخدر است که می تواند به جلوگیری از SARS-CoV-2 — ویروس است که باعث COVID-19-و دیگر coronaviruses از تکرار هنگامی که در داخل سلول های انسان است. آنها همچنین به بررسی نحوه مقابله با اثر ویروس ها در پلاسمای انسانی.

لیو گفت که گروه خود را ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در یک زمان بسیار کوتاه به سمت هدف نهایی خود را: به فشار یک COVID-19 نامزد مواد مخدر به بالینی و بالینی تست قبل از همه گیر فروکش.

“به اندازه کافی وجود دارد دانش علمی برای این گروه از ویروس ها و ما قادر خواهد بود برای پیدا کردن درمان,” او گفت:.

Remdesivir در حال آزمایش حداقل پنج آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ در سراسر جهان و نیز تحویل داده شده است به برخی از بیماران از جمله برای اولین بار ایالات متحده شناخته شده است مورد تایید Jan. 21 در واشنگتن است. که بیمار بهبود پس از استفاده مهربان از remdesivir.

در حالی که لیو گفت که او همچنان معتقد آن درمان مناسب او هشدار داد که موفقیت نباید به عنوان یک شات رویکرد با توجه به چنین swift-هدف در حال حرکت به عنوان COVID-19.

“Remdesivir است که هنوز هم بهترین و احتمالا تنها گزینه برای هدف قرار دادن ویروس به طور مستقیم در بیماران,” او گفت:.

با آمریکا کارآزمایی بالینی مجموعه تا پایان این هفته لیو خوشبین است که نتایج نهایی منتشر شد در هفته آینده را برای خود صحبت می کنند. اما با remdesivir آماده می شود تنها مورد تایید دارو برای درمان COVID-19 آن در مقیاس بزرگ استفاده خواهد شد رخ می دهد و برخی مواد مخدر-مقاوم در برابر ویروس گونه خواهد شد.

“در این مرحله جامعه علمی نیاز به آماده شدن برای بدترین و کار را به دیگر گزینه های درمان به مقدم,” او گفت:, و اضافه کرد که در حالی که وجود داشته اند نتایج مثبت از آزمونهای hydroxychloroquinine اضافی و گزینه های مورد نیاز هستند.

وقتی که می آید به ویروسی جهش و گزارش ها که چندین گونه از این ویروس وجود دارد لیو معوق به پزشکان اما اذعان کرد که آن را تبدیل به بیشتر بكوبد.

“این عفونت از گونه اصلی نشان داده شده در ووهان بود به عنوان بالا به عنوان آنچه که ما مشاهده کردیم که برای زمان فشار در آمریکا,” او گفت:.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Texas A&M University. Original نوشته شده توسط Shana K. Hutchins. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>