بسیاری از نظرسنجی از بزرگسالان آمریکایی نشان داده است که آنها نگرانی در مورد مسائل سیاسی و نگران برای آینده ایالات متحده است. اما آنچه در مورد کودکان و نوجوانان?

جدید روانی مطالعه منتشر شده در مجله روانپزشکی کودک و توسعه انسانیاست و اعتقاد بر این بود که برای اولین بار به بررسی جوانان نگرانی در مورد مسائل سیاسی و این نشان می دهد که کودکان و نوجوانان بیش از حد نگران. این مطالعه همچنین نشان داد که نگرانی های تجربه شده توسط کودکان و نوجوانان منعکس کننده بسیاری از طرف یک مسئله سیاسی; یافته های مربوط به جوانان در سراسر طیف سیاسی. این معلوم نیست که کودکان و نوجوانان نگران است دلیلی برای نگرانی و یا آن است که تداخل با سلامت روان خود را عملکرد.

به طور معمول نگرانی در مورد مسائل سیاسی بوده است نه بر روانشناسان’ رادار زمانی که ارزیابی سلامت روانی ، پس از انتخابات ریاست جمهوری 2016 در ایالات متحده, اما آمریکایی ها اضطراب در مورد مسائل سیاسی را به تمرکز. بیشتر بزرگسالان هستند گزارش به درمانگران احساس اضطراب در مورد مسائل سیاسی و حتی قبل از 2016 مسابقه انجمن روانشناسی آمریکا در نظر سنجی آمریکایی ها در بر داشت و مسائل سیاسی به عنوان یک “منبع قابل توجهی از استرس” برای هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات.

تا به حال شده است وجود دارد کمی, اگر هر گونه توجه به جوانان نگرانی در مورد مسائل سیاسی. تحقق این دانشگاه استادیار روانشناسی نیکول Caporino ابداع روانی اندازه گیری برای ارزیابی چگونه اغلب جوانان نگران کننده است اگر در همه, و, که مسائل سیاسی آنها نگران کننده ترین. یک کودک روانشناس بالینی است که دارای تخصص در کودک اضطراب و وسواسی-جبری اختلال Caporino آگهی کلینیک برای جوانان اضطراب و اختلالات مرتبط در AU. درمانگاه فراهم می کند ارزیابی و درمان کودکان و نوجوانان سنین 4 تا 17 سال است. Caporino نظارت کارکنان روانشناسی بالینی دانشجویان دکترا که کار با جوانان و ارائه این خدمات است.

در طول زمان Caporino دیده است او در بیماران جوان ابراز نگرانی در مورد مسائل سیاسی از احتمال اخراج (بدون در نظر گرفتن وضعیت شهروندی) به همسالان که مورد آزار واقع شدند و یا قربانی با توجه به مسلمان عبادت به احتمال بودن “ربوده شده” توسط یک حزب سیاسی و جدا از خانواده است.

“من علاقه مند به پیدا کردن اگر نگرانی در مورد مسائل سیاسی گسترش به بچه ها فراتر از کسانی که با اختلالات اضطرابی,” او گفت:. “معلوم می شود که آن را ندارد. در مطالعه ما آن است که مشترک بود برای مراقبان به گزارش که فرزندان خود را نگران مسائل سیاسی. اما روشن نیست از این داده ها که نگران تجربه متوسط بچه مضر است. این ممکن است یک مشکل است که کودکان و نوجوانان نگران کننده است. ما می دانیم که اضطراب و نگرانی به یک رشته خاص مفید هستند چرا که آنها انگیزه ما را به اقدام برای بهبود آنچه که نگران ما است.”

این مطالعه مورد بررسی مراقبان کودکان و نوجوانان از سراسر ایالات متحده است. بیش از 370 مراقبان جوانان 6 تا 17 سال شرکت کردند. مراقبان عنوان مستقل جمهوری خواهان یا دموکرات ها ، انتخاب از تعدادی از نگرانی های مرتبط با 15 رای گیری مسائل مراقبان دارای فرکانس از خود اضطراب کودک. برای اکثریت رای گیری مسائل بیش از نیمی از پرستاران نشان داد که فرزند خود را با تجربه حداقل یکی مربوط نگران باشید. نگرانی در مورد محیط زیست و خشونت اسلحه شدند, شایع ترین, به دنبال نگرانی های مربوط به اقتصاد درمان نژادی/قومی اقلیت های سیاست خارجی و تروریسم است.

در حالی که این مطالعه نشان داد که هر دو مراقبان که خود به عنوان خواهان و دموکرات ها گزارش نگرانی پرستاران از اوباما گزارش داد که فرزندان خود را با تجربه های مکرر نگرانی در مورد مسائل سیاسی.

“جوانان هستند هیچ گونه نگرانی در مورد طیف گسترده ای از مسائل و به ویژه کسانی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار خود را از نسل” Caporino گفت. “اگر چه این نگرانی نیست مکرر به طور متوسط به نظر می رسد گسترده و صرف نظر از مراقبان’ حزب سیاسی وابستگی.”

حدود یک چهارم از مراقبان مورد بررسی نشان داد که فرزند خود را به حال بالینی سطح اضطراب است. بر اساس Caporino و تحلیل این جوانان را به طور قابل توجهی بیشتر نگرانی در مورد مسائل سیاسی است و ممکن است در معرض خطر بیشتری برای مضر سلامت روان اثر از دنبال کردن اخبار. این تعجب آور نیست Caporino گفت. یکی از نشانه های اختلال اضطراب فراگير و یا GAD مکرر است نگرانی در مورد بسیاری از مسائل و یا حوادث. با اینحال, آن را باید سیگنال به پدر و مادر از کودکان مبتلا به اختلالات اضطرابی است که نگرانی در مورد مسائل سیاسی می تواند اضافی زای.

درمانگران می خواهید این را در نظر و ارزیابی برای نگرانی در مورد مسائل سیاسی در تنظیمات بالینی به طوری که آنها می تواند کمک به جوانان در مدیریت هر گونه نگرانی که بیش از حد است.

برای کودکان و جوانان به طور کلی Caporino توصیه می کند که مراقب صحبت کردن با کودکان خود.

“صحبت کردن با بچه های خود را به مطمئن شوید که اطلاعات آنها در حال گرفتن دقیق است که آنها نگرانی بی ارزش چرا که آنها در حال ساخت فرضیات در مورد مسائل سیاسی آنها را درک نمی کنند بسیار خوبی را با توجه به رشد خود را در سطح” Caporino گفت.

مطالعات آینده باید بررسی متنوع نمونه از جوانان به طور مستقیم در مورد اضطراب خود را در مورد مسائل سیاسی. مطالعات همچنین باید شناسایی استراتژی برای کاهش تاثیر منفی اخبار سیاسی در جوانان مبتلا به اختلالات اضطرابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im