کودکان به والدین مبتلا به بیماری روانی در معرض خطر بالاتری از صدمات نسبت به سایر کودکان, با توجه به مطالعه توسط محققان در موسسه کارولینسکا در سوئد. خطر بالا است تا 17 سال سن و قله در طول سال اول زندگی است. یافته های برجسته نیاز برای والدین با بیماری های روانی به دریافت حمایت اضافی در اطراف کودک آسیب اقدامات پیشگیری و همچنین درمان زودرس از عوارض روانی در میان پدر و مادر انتظار.

بین 7-11 درصد از همه کودکان در سوئد باید حداقل یکی از والدین مبتلا به بیماری روانی با توجه به محققان تخمین می زند. قبلی اقدامات لازم برای حفاظت از کودکان متمرکز بوده و عمدتا در جلوگیری از غفلت و بدرفتاری و به میزان کمتر در متوقف کردن حوادث و سوانح است. اما به گفته محققان ممکن است آن را ممکن است به کاهش کودک آسیب با کمک والدین با بیماری های روانی به اتخاذ پیشگیرانه اقدامات ایمنی در خانه و خارج.

“نتایج ما نشان می دهد وجود دارد که لازم است برای افزایش حمایت از والدین با بیماری های روانی به خصوص در سال اول زندگی می گوید:” آلیشیا Nevriana دکترا دانشجو در وزارت جهانی بهداشت و نویسنده مسئول مطالعه. “در حال حاضر وجود دارد توصیه هایی برای پدر و مادر جدید برای اطمینان از امنیت فرزندان خود را, اما ما فکر می کنیم وجود دارد که لازم است برای به روز رسانی این توصیه ها همچنین با در نظر گرفتن به حساب پدر و مادر سلامت روان.”

کودکان در سنین 0-1 به حال 30 درصد بالاتر خطر صدمات اگر آنها به حال یک پدر و مادر با بیماری های روانی. خطر کاهش سن باقی ماند اما تا حدودی بالاتر (6 درصد) برای کودکان در سنین 13-17. محققان دریافتند که خطر ابتلا به صدمات کمی بالاتر بود به صورت مشترک والدین اختلالات روانی مانند افسردگی و اضطراب و استرس-بیماری های مرتبط با, در مقایسه با بیشتر جدی بیماری های روانی مانند اسکیزوفرنی و سایر اختلالات روانی. این خطر نیز کمی بالاتر برای مادران نسبت به پدری بیماری های روانی.

همچنین این خطر تا حدودی بالاتر برای بیشتر غیر معمول انواع آسیب های ناشی از به عنوان مثال فردی خشونت نسبت به بیشتر شایع صدمات ناشی از به عنوان مثال می افتد و یا حوادث. محققان توجه داشته باشید که خشونت-آسیب های مرتبط با نادر نیز در خانواده ها با بیماری های روانی.

در این بررسی که انجام شد با همکاری محققان دانشگاه منچستر در انگلستان و پس از 1.5 میلیون کودک ساکن در سوئد به دنیا آمده و بین 1996-2011 از آنها بیش از 330,000 تا به حال حداقل یکی از والدین مبتلا به بیماری روانی در این دوره و یا پنج سال قبل.

مطالعه نمی کند و توضیح دهد که چرا کودکان از والدین با بیماری روانی در معرض خطر بالاتری از آسیب. برخی از توجیه قابل قبول ممکن است که برخی از والدین با بیماری های روانی مبارزه به اندازه کافی نظارت بر فرزندان خود و به childproof خانه های خود را با توجه به محققان.

“بیماری روانی است که اغلب در ارتباط با بدتر از شرایط اجتماعی و اقتصادی که ممکن است منجر به زندگی خانواده در کمتر امن در – و محیط زیست در فضای باز و یا نمی توانیم برخی از اقدامات امنیتی,” Nevriana می گوید. “ما نمی توانیم به طور کامل رد نمی کند که خطرات بالاتر در مطالعه ما ممکن است تا حدودی توضیح داده شده توسط خانواده اجتماعی و اقتصادی شرایط حتی اگر ما سعی در کنترل عوامل اجتماعی و اقتصادی به عنوان بهترین که ما می تواند. ما را نیز مورد مطالعه قرار نیست که آیا برخی از داروها برای بیماری های روانی به ویژه کسانی که با تاثیر بر هوشیاری و توجه می تواند کودکان را در معرض خطر آسیب و این باید مورد مطالعه در تحقیقات آینده است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه کارولینسکا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de